Najmłodsi mieszkańcy sołectwa Wyrobki uczestniczyli w niedzielnym balu karnawałowym. Dzieci przebrane w kolorowe stroje chętnie brały udział w tanecznych i zręcznościowych zabawach z animatorkami. Nie zabrakło przy tym barwnych balonów, słodkiego poczęstunku i drobnych upominków dla wszystkich przebierańców.
Organizatorem balu była sołtys Zofia Gąsior wraz z radą sołecką. (AS)






































































































