Na scenie zaprezentowały się połączone zespoły Orkiestry Dętej OSP Strzelno i Gąsawskiej Orkiestry Dętej \”Pałuki\” pod batutą Jacka Jackowskiego. Gościnnie wystąpili także: wokalistka Bianka Urbanowska oraz instrumentaliści – Waldemar Jackowski, Maciej Wróblewski, Arkadiusz Kubiak, Krzysztof Krąkowski, Jacek Superczyński, Marta Buzow, Krzysztof Buzow.
Repertuarem koncertu były światowe przeboje muzyki popularnej. Koncert poprowadził dyrektor Domu Kultury w Strzelnie, Paweł Gębala. (PK)








































































W piekarni. Kup sobie. A przedtem weź się do pracy.
Obywatelu Ja ! Nie czujesz podtekstu ! ? Cienki Bolek musisz być ! Wpisz pajacu w gogle igrzyska i chleba i czytaj ze zrozumieniem !
Jakie pokazówki? Ludzie przecież przez rok kadencji obecnego Burmistrza tyle się wydarzyło ile normalnie przez całą kadencje poprzednika. Nigdy Wam nie będzie dość jadu. Co za ludzie…ehhh, szkoda słów.
Pajac jesteś i tyle. Du*a Cię boli.