Portal CMG24.pl - Mogilno, Dąbrowa, Strzelno i Jeziora Wielkie - informacje, aktualności, wiadomości, radio Mogilno, dziennik, ogłoszenia
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
  • Zaloguj
sobota, 6 czerwca, 2026
21 °c
Mogilno
  • Strona Główna
  • Wiadomości
    • Region
    • Powiat
    • Mogilno
    • Strzelno
    • Dąbrowa
    • Jeziora Wielkie
  • Kategorie
    • Polityka
    • Art. Spons.
    • Wieści z Powiatu Mogileńskiego
    • Wieści z Mogilna
    • Na sygnale
    • Edukacja
    • Kultura i Rozrywka
    • Sport
    • Rolnictwo
    • Społeczeństwo
    • Biznes
    • Region
    • Porady i ciekawostki
    • Felieton i publicystyka
  • Ogłoszenia
  • Wydarzenia
Dodaj ogłoszenie
Zgłoś temat
  • Strona Główna
  • Wiadomości
    • Region
    • Powiat
    • Mogilno
    • Strzelno
    • Dąbrowa
    • Jeziora Wielkie
  • Kategorie
    • Polityka
    • Art. Spons.
    • Wieści z Powiatu Mogileńskiego
    • Wieści z Mogilna
    • Na sygnale
    • Edukacja
    • Kultura i Rozrywka
    • Sport
    • Rolnictwo
    • Społeczeństwo
    • Biznes
    • Region
    • Porady i ciekawostki
    • Felieton i publicystyka
  • Ogłoszenia
  • Wydarzenia
Portal CMG24.pl - Mogilno, Dąbrowa, Strzelno i Jeziora Wielkie - informacje, aktualności, wiadomości, radio Mogilno, dziennik, ogłoszenia
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
Strona Główna Kategorie Polityka

Karol Nawrocki w Mogilnie

Redakcja przez Redakcja
12.02.2025
w Polityka, Region
0
A A
34
fot. PK
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
Karol Nawrocki w Mogilnie
0
UDOSTĘPNIENIA
53
WYŚWIETLENIA
UdostępnijUdostępnijWhatsapp

Karol Nawrocki – kandydat obywatelski popierany przez Prawo i Sprawiedliwość spotkał się z mieszkańcami Mogilna. W wynajmowanej sali zabrakło miejsc siedzących dla przybyłych wyborców.

Karol Nawrocki zaprezentował swój program wyborczy, a także odpowiadał na pytania uczestników, wśród których nie zabrakło tematu rozliczenia Donalda Tuska, odejścia od tzw. zielonego ładu, czy reformy wymiaru sprawiedliwości. Publiczność wielokrotnie żywiołowo reagowała na słowa kandydata, skandując jego imię.

– Chcę pójść z Wami, drodzy Państwo, z Mogilna do Polski roku 2025, potem Polski roku 2030. Do Polski, która będzie normalna, będzie bez ideologii niszczącej nasze dzieci w szkołach. Do Polski bezpiecznej i do Polski dobrego życia. W tym kierunku będzie szła cała moja prezydentura w imieniu obywatelek i obywateli państwa polskiego. Niech żyje Polska! – powiedział Karol Nawrocki, kandydat na prezydenta RP.

Całość spotkania zabezpieczała ochrona Grom Group, która ochrania również prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Natomiast na zewnątrz, pod komendą w gotowości oczekiwały dwa radiowozy prewencji policji oraz nieumundurowani funkcjonariusze i Straż Miejska z Mogilna. (PK)

Tagi: galeria
UdostępnijTweetWyślij
Redakcja

Redakcja

Powiązany Artykuły

Zmiany w ZAZ Strzelno
Polityka

Zmiany w ZAZ Strzelno

03.06.2026
Krok w stronę powiększenia granic Strzelna
Polityka

Krok w stronę powiększenia granic Strzelna

23.02.2026
Justyna Duszyńska nową radną
Dąbrowa

Justyna Duszyńska nową radną

05.10.2025
Wybory uzupełniające w Parlinie
Dąbrowa

Wybory uzupełniające w Parlinie

30.09.2025
Radna nie miała prawa wybieralności
Dąbrowa

Radna nie miała prawa wybieralności

23.08.2025
Zjazd Powiatowy Delegatów PSL
Polityka

Zjazd Powiatowy Delegatów PSL

12.07.2025
Pokaż więcej
Następny Artykuł
Zadaszone boisko w Szczepanowie

Zadaszone boisko w Szczepanowie

MOKRE: Śmiertelny wypadek

MOKRE: Śmiertelny wypadek

Komentarze 34

  1. Tony Halik says:
    1 rok temu

    Nawrocki to taki dzisiejszy Tony Halik, zjeździł cały świat tylko,źe za nasze pieniądze:-( A ten ciemny naród, szczególnie wiejski i małomiasteczkowy nabiera się na jego bajki. 10 lat „rządził” narciarz a teraz bojówkarz się pcha do władzy….

    Odpowiedz
  2. Niki says:
    1 rok temu

    Tony Halik twoje pieniądze to sobie zostaw dla niemców żebyś miał za co prąd opłacić za pełnej władzy tfuska jak by miało do tego dojść

    Odpowiedz
  3. Joker says:
    1 rok temu

    …emerytalno – ośmioklasowy, podkręcony tv Republiką oderwany od rzeczywistości ma decydować za młodych? Nie idźcie głosować jak macie takiego kandydata. Chyba że chcecie żeby dzieci i wnuki wasze dalej biedę klepali.

    Odpowiedz
  4. Bywalec, wstydze sie says:
    1 rok temu

    Lubie to miast, czesto tam bywam. Jednak ludzie tam mieszkajacy w duzej mierze to prymitywni analfabeci.Popireranie tego ZLODZIEJS oszusts i PRYMITYWA to tylko utwirdzs mojs disgnoze. DO SZKOLY a babcie i dziadki na wieczny, nie zawsze zasluzony spoczynek. Szkoda , ze to pieknie polozone miasto, jest tak \\\”wsiowe\\\”

    Odpowiedz
  5. Komentarz says:
    1 rok temu

    W Mogilnie nie rządzi PIS.Co inni narobili dobrego?Przekręty, domy po budowane, działki po kupowane za bezcen, i cały czas czują się nietykalni, więc nigdy nikogo innego nie dopuszcza do rządzenia. Nie jestem za PIS, a za ich urządzeniem cały czas źle. Przekręty, traktowanie petenta nie z życzliwością pomaca tylko zawsze pod górkę, jakby nie wiedzieli ze oni są dla petenta a nie odwrotnie, bo to my ich utrzymujemy. Aroganccy, wstydu za grosz nie mają, bo Ja bym nie wyszła na ulicę i bym nie śmiała spojrzy w oczy ludziom. Tutaj zupełnie nowi ludzie powinni rządzić z obcego środowiska, bo tak nigdy się nie zmieni na lepsze. A na spotkaniu byli także – patrz na zdjęcia, ludzie wykształceni Mogilnianie, którzy pracowali i pracują uczciwie, a widocznie też chcą ten klan zmienic

    Odpowiedz
  6. Obywatel says:
    1 rok temu

    Dla większości obecnych na sali to będą ostatnie ich wybory w życiu… i na szczęście.

    Odpowiedz
  7. Mogilnianin says:
    1 rok temu

    Kilku emerytów plus dzieciaki z podstawówki żeby podkręcić frekwencję i zaniżyć średnia wieku.Nic tylko pogratulować mogileńskiego społeczeństwa

    Odpowiedz
  8. tomasz z Mogilna says:
    1 rok temu

    Sam idź do szkoły, bo zdania poprawnie nie potrafisz napisać:D.
    I uważaj by za twojego kandydata Polska nie wróciła do epoki kamienia łupanego, bo to dzięki kościołowi narody zaczęły się rozwijać, a wszystkie które z nim walczyły zostały unicestwione. Oczywiście ty o tym nie wiesz, bo pisać poprawnie nie potrafisz więc edukację skończyłeś na drugiej klasie szkoły podstawowej.

    Odpowiedz
  9. Maras says:
    1 rok temu

    O rany patrząc na tą młodziez 70+ to wszystko jest jasne .Ta młodziez nie zachowała instynktu obronnego lgną do człowieka ktorego naprawdę nie znają i ktory im opowiada bajki dla ludzi ktorzy mało co rozumieją co się dzieje w swiecie i kraju ich interesuję ile dadzą 13,14 kiedy będą podwyzki emerytur , byli pracownikami najemnymi a emerytuty chcieli by miec jak dyrektorzy.Tylu jest kandydatow na ten urząd a lud lgnie do tego pisowca obywatelskiego

    Odpowiedz
  10. Bonżur says:
    1 rok temu

    Jak wygra tęczowy bążur to mamy koniec kraju.

    Odpowiedz
  11. diabeł drugiej kategorii says:
    1 rok temu

    Tak dla informacji, dla „doktóra Nawrockiego” szykujemy w piekle specjalny kocioł.

    Odpowiedz
  12. pracownik says:
    1 rok temu

    Coś strasznego – nic dodać nic ująć – elektorat SUPER,fotki nr:10,39,40,41,52,58,59 mówią wszystko za siebie – KOMPROMITACJA,ŻENADA I KUPA ŚMIECH. Życzę powodzenia ?????

    Odpowiedz
  13. Ja says:
    1 rok temu

    To cały mogileński ciemnogród?

    Odpowiedz
  14. kasa says:
    1 rok temu

    Na zdj 25. Uczestnicy spotkania otrzymali ulotki z inf. : wpłać darowiznę? Fajnie.

    Odpowiedz
  15. Duszek88/69 says:
    1 rok temu

    Czy kiedyś te układy się skończą każdy pcha się do władzy a syf jak był tak jest pewnie róbcie wiecej dla szczurów placów zabaw będzie gdzie browar walnąć .
    Cały czas te same mordy w necie.

    Odpowiedz
  16. Mieszkaniec says:
    1 rok temu

    Widzę wielu seniorów co uczestniczą w Magazynie Zbożowym. Nie wiedziałem że za rządów w Gminie PSL jest tak im źle.

    Odpowiedz
  17. tomasz z Mogilna says:
    1 rok temu

    Oczywiście. Np. ZUS podniesiony z 1200 zł. na ponad 2 tyś dodatkowo składka zdrowotna idącą w górę jeśli więcej zarobisz ( co nie idzie w parze z polepszeniem opieki w szpitalach) i co gorsza nie możesz sobie odliczyć od kosztów mimo że jest to kosztem. Oczywiście PO naiwnie obiecała że to zniesie co jak zawsze jest kłamstwem by tylko zdobyć głosy obywateli.

    Odpowiedz
  18. Amelia says:
    1 rok temu

    Twój wpis to popis nieuctwa, braku logicznego myślenia i patriotyzmu. Nie wypominaj innym braku wykształcenia, bo widać, że sam nie masz żadnego, na dodatek zero wiedzy. Nie obrażaj ludzi, że nie umieją napisać poprawnie zdania, gdyż sam jesteś przykładem całkowitej nieporadności składniowo – stylistycznej.

    Odpowiedz
  19. abc says:
    1 rok temu

    Jesteś tak zagubiony czy piszesz komentarze dla zabawy?

    Odpowiedz
  20. Mieszko says:
    1 rok temu

    Uwielbiam to jak to moi rodacy lubią obrażać innych tylko dlatego, że są za PiSem lub PO. Te obrażanie od wieśniaków itp. jest poniżej poziomu krytyki.

    Odpowiedz
  21. Kamil says:
    1 rok temu

    Dom kultury to nie miejsce na takie polityczne wiece.Niezależnie od pieniędzy jakie oferuje dany komitet wyborczy za wynajem sali,nie powinno się takiemu komitetowi jej udostępniać.Kultura powinna trzymać się z dala od polityki,ale jak widać w Mogilnie wszystko przejdzie.Przecież są prywatne sale.Mam też wrażenie,że od czasu odwołania dyrektora Szymańskiego coś złego dzieje się w mdk. Na taką ilość pracowników to efektów zero.Same słabe imprezy bez pomysłu.Wszystko ucichło nagle.Niestety to powrót do czasów dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku.Przecież idą na to nasze podatki.Mogilno zrównało się poziomem kultury do takich mieścinek jak Strzelno i Trzemeszno.Dobrze że chociaż kino w mieście jest,ale minus to zimno w czasie oglądania filmów.Ludzie płacą za bilety a mają zimno w kinie.Tak nie powinno być.Przez ostatnie lata nie było takiej sytuacji.Poprzedni dyrektor o wiele bardziej o to dbał.Tak sobie myślę,że nie zawsze zmiany wychodzą na dobre.Ciekawe czy nowy dyrektor da radę poprawić sytuację.Szczerze wątpię,chyba,że dyrektorem zostanie osoba bardzo kreatywna niekoniecznie z doświadczeniem,ale z dobrymi pomysłami.Niestety w powiecie i okolicy takich osób widocznie brakuje.

    Odpowiedz
  22. UPS says:
    1 rok temu

    Twój wpis jest na poziomie 12-latka. Nie wiem jak jest w Trzemesznie, ale Pan Dyrektor Domu Kultury w Strzelnie to Osobowość przez duże „O”. Ja osobiście uważam zmianę na stanowisku dyrektorskim w MDK za zasadną.

    Odpowiedz
  23. Nana says:
    1 rok temu

    Bywałam i bywam w mogileńskim kinie systematycznie. Nigdy nie było tam zimno, poza ostatnim razem tydzień temu. Musiałam siedzieć w płaszczu, poza tym wyglądało jakby nikt nie sprzątał i nie wietrzył sali od dłuższego czasu. Na imprezach w Magazynie Zbożowym też bywałam systematycznie. Sala zawsze była zapełniona po brzegi a koncerty i inne wydarzenia bardzo udane. Więc nie kłam drogi „Q” bo albo nie wiesz o czym mówisz albo celowo wprowadzasz ludzi w błąd.

    Odpowiedz
  24. Bolo says:
    1 rok temu

    A właśnie, czy ktoś wie kto zostanie dyrektorem mdku? Rozmaite wersje słyszałem, nawet takie, że ubiegają się o ten stołek osoby z otoczenia byłego burmistrza Duszyńskiego. Na miejscu burmistrza Nawrota uważałbym z wyborem, bo można przypadkiem zatrudnić kreta. Dobry wywiad i można uniknąć tego problemu.

    Odpowiedz
  25. Abc says:
    1 rok temu

    Masz bardzo dużo racji Bolo.Dziś takie czasy,że lepiej nie ufać nikomu.Lepiej przed zatrudnieniem kandydata na stanowisko dowiedzieć się czegoś o nim np z kim wcześniej utrzymywał znajomości,z jakiego środowiska się wywodzi itp.To ważne jeśli chodzi o zaufnie i współprcę. To tylko moje prywatne zdanie.Nie zatrudniałem nigdy nikogo,ale pewne procedury przy rekrutacji na stanowiska dyrektorskie i kierownicze powinny być wdrożone.Dodałbym jeszcze psychotesty,bo niektórzy mają kwalifikacje i doświadczenie,ale mają też różnego rodzaju słabości i nie mają pojęcia o tym jak należy postępować z ludźmi,którymi kierują. Znam wiele takich właśnie przypadków.Podsumowując,przed podjęciem decyzji o zatrudnieniu zalecam odrobinę rozwagi i poznania kandydata.

    Odpowiedz
  26. Szeryf says:
    1 rok temu

    Obojętnie czy kobita czy facet będzie kolejnym dyrektorem mdk. Ważne by miał czystą kartę i nie był z kręgu poprzedniego burmistrzunia. Nie ufać takim ludziom i już.

    Odpowiedz
  27. Jeb. PIS says:
    1 rok temu

    Sami wyborcy na tym wieńcu to pisowe ludzie z średnią 60+ . Jak ciągle dziadostwo będzie myślało tylko że jest PiS i PO, to nigdy dobrze nie będzie w kraju.

    Odpowiedz
  28. tomasz z Mogilna says:
    1 rok temu

    Odpowiem pytaniem: A kto ma najdłuższy nos w Polsce? Oczywiście ludzie w bajki nie wierzą, więc ciągle się dają nabierać, bo myślą że mówi prawdę.

    Odpowiedz
  29. kicia says:
    1 rok temu

    Napisałam najprawdziwszą PRAWDĘ !!! Jeżeli podałam nieprawdę, to proszę wskazać w którym miejscu. O ściganiu dr Nawrockiego przez sowietów? O „naszym człowieku w Warszawie”, jak mówili w Moskwie? O „wspólnym pilnowaniu, żeby nikt piachu w tryby nie sypał”? O tym, że Niemcy i Francja liczyli na upadek Ukrainy po 4-5 dniach wojny? I nie mieli zamiaru Ukraińcom pomagać a wręcz przeszkadza im przeszkadzali? A może kłamałam, że Francja od początku wybuchu wojny zwiększyła o 97% zakup skroplonego gazu LNG od kacapów?

    Odpowiedz
  30. abc says:
    1 rok temu

    Naprawdę nie nabrałaś się na trumpa czy teraz nie wiesz co masz myśleć?

    Odpowiedz
  31. PL says:
    1 rok temu

    Piszesz do troli o lemingów ale oni prawdy nie przyjmą.Szkoda czasu na tą zakłamanych aparatczyków platformy

    Odpowiedz
  32. zbik says:
    1 rok temu

    Czy wy wszyscy którzy tam byliście nie widzicie ile jest nieprawdy oszustwa buty w tym co mówi kandydat PIS. Wziął sobie wszystkich młodych ludzi na piedestał bo więcej ich nie było Reszta to same starzyki z twardego elektoratu . Jako kandydat niezależny wziął sobie do pomocy posłów z PIS , ochronę od Kaczora i jeszcze zarabia na sprzedaży koszulek ze swoim wizerunkiem . Obrzydliwe .

    Odpowiedz
  33. max says:
    1 rok temu

    Dla większości obecnych na sali to będą prawdopodobnie ostatnie wybory w ich życiu. Na szczęście.

    Odpowiedz
  34. abc says:
    1 rok temu

    Jest prawdą dla Ciebie że „głupi Polak” przyjmie każdego nawet bez masek, badań a mądry zza oceanu nie zrobi nic bez centa korzyści? I nie pier…… nic o trolach.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook TikTok
Portal CMG24.pl - Mogilno, Dąbrowa, Strzelno i Jeziora Wielkie - informacje, aktualności, wiadomości, radio Mogilno, dziennik, ogłoszenia

Najszybsze źródło informacji w powiecie. Mogilno, Strzelno, Dąbrowa, Jeziora Wielkie.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Posiadasz ważne informacje? ZGŁOŚ TEMAT »

Przydatne linki

  • Kontakt
  • Reklama
  • O portalu
  • Patronat medialny i współpraca
  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Procedura reklamacyjna
  • Regulamin płatności on-line

Ostatnie komentarze

  • obserwator - Kierowca Hondy jechał za szybko
  • Wanna - Zmiany w ZAZ Strzelno
  • Mieszczanin - Zmiany w ZAZ Strzelno
  • Piotrus - Burmistrz wypowiedział umowę o pracę dyrektor MGOPS
  • Nie zapomnę - Burmistrz wypowiedział umowę o pracę dyrektor MGOPS
  • Ada88 - Plac do minigolfa otwarty
  • Ada88 - Wybudują biogazownię pod Mogilnem?
  • Mieszczanin - Piknik w Parku Zachodnim i urodziny miasta
  • Mieszczanin - Noc Muzeów w Chabsku
  • Info poranek - Stracił prawo jazdy za prędkość

© 2025 CMG24 - Mogilno, Strzelno, Dąbrowa i Jeziora Wielkie
Projekt i wykonanie
Strony Internetowe

Witamy z powrotem!

Zaloguj się na swoje konto poniżej

Nie pamiętasz hasła?

Odzyskaj swoje hasło

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, aby zresetować hasło.

Zaloguj się
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
  • Strona główna
  • Wiadomości
    • Region
    • Powiat
    • Mogilno
    • Strzelno
    • Dąbrowa
    • Jeziora Wielkie
  • Kategorie
    • Polityka
    • Art. Spons.
    • Wieści z Powiatu Mogileńskiego
    • Wieści z Mogilna
    • Na sygnale
    • Edukacja
    • Kultura i Rozrywka
    • Sport
    • Rolnictwo
    • Społeczeństwo
    • Biznes
    • Region
    • Porady i ciekawostki
    • Felieton i publicystyka
  • Ogłoszenia
  • Wydarzenia
  • Zgłoś Temat
  • Moje ogłoszenia
  • Dodaj ogłoszenie
  • Kontakt
  • Zaloguj
  • Koszyk