W środę, 31 października o godzinie 15:15 policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli mężczyznę kierującego samochodem marki Audi. Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Józefowo. 46-letni mieszkaniec powiatu mogileńskiego został przez funkcjonariuszy poddany badaniu stanu trzeźwości, które wykazało w jego organizmie prawie 3 promile alkoholu.
Za złamanie podstawowych zasad bezpieczeństwa obowiązujących w ruch drogowym, a więc prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów, a także wysoka grzywna. (za KPP Mogilno)

















2 lata więzienia w/wz na 6 mies i wszystko Bydgoszcz psycho i do dzieła nie popieram takiej kwarantanny ale takie prawo !!! A i tak każdy z nas ma coś za plecami! I może to dziwnie zabrzmi ale….
Zbyt wiele osób w Józefowie jeździ po promilach koło sklepu to wieczna patologia,a policja i tak nic z tym nie robi 688
Skoro facet tak nawalony spokojnie jechał to Duda powinien go ułaskawić, a Broszka dać robotę.. Bo ich, niektórzy, kierowcy na trzeźwo mają wypadki…