We wtorek, 19 maja o godzinie 21:10 na drodze krajowej nr 25 w miejscowości Jeziora Wielkie policjanci prewencji z komisariatu w Strzelnie zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem Volvo v40. Wynik badania stanu trzeźwości był jednoznaczny. 57-letni mieszkaniec Inowrocławia był pijany. Okazało się, że mężczyzna prowadził swój pojazd mając 1,9 promila alkoholu w organizmie. Co więcej, funkcjonariusze ustalili również, że wobec 57-latka została wydana decyzja o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami.
Teraz nieodpowiedzialny kierowca musi liczyć się z konsekwencjami karnymi. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności. (za KPP Mogilno)















