W wydarzeniu tym wzięli udział zaproszeni goście. Artyści ze scholi \”Dzieci Boga\” przygotowali przegląd kolęd i pastorałek. Przed publicznością zaprezentowali się: Zuzanna Kopeć (ukulele, wokal), Hanna Leśniewska (dzwonki, wokal), Zofia Leśniewska (dzwonki, wokal), Patrycja Niewiadomska (wokal), Nikola Woźniak (wokal), Agata Kopeć (wokal, pianino, gitara), Dorota Kopeć (skrzypce, pianino, wokal), Agata Domieracka (wokal), Patrycja Błaszczyk (wokal), Martyna Ostrowska (dzwonki, wokal); gościnnie: Nikola Mazurkiewicz (wokal), Amelia Klimacka (wokal) oraz zaproszeni goście: Magdalena Domieracka i Michał Domieracki (gitara, śpiew), Michał Weihs (waltornia), Kornelia Żaba (skrzypce), Matylda Żaba (pianino), Wiktoria Domieracka (gitara), Martina Żaba (śpiew), Amelia Klimacka (gitara), Patrycja Weihs (śpiew), Tymoteusz Janeczko (śpiew), dyrektor szkoły Iwona Kosińska (pianino), Justyna Kicińska i Karolina Kicińska (pianino, śpiew, skrzypce i gitara).
Za przygotowanie i prowadzenie koncertu odpowiedzialne były Karolina Kicińska i Justyna Kicińska. (I | fot. SP Wszedzień)


















































