Przed kościołem pw. Św. Trójcy w Strzelnie ks. Otton Szymków dokonał poświęcenia przyniesionych palm. Odbył się także pochód, po którym wierni udali się na mszę świętą.
Jak co roku można było podziwiać barwne i wysokie palmy wielkanocne oraz stoiska ze świątecznym rękodziełem.
Przedświąteczny klimat będzie można poczuć także w najbliższy wtorek, 27 marca podczas przeglądu stołów wielkanocnych. Odbędzie się on o godzinie 10:00 w sali Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji przy ulicy Gimnazjalnej 26 w Strzelnie. (AS)


















































































































































Dziękujemy Panu Bogu za wszystko, za Polską tradycję i za Polską wiarę.