Wśród wykonawców będzie można usłyszeć dzieci i młodzież uczęszczającą na zajęcia w Domu Kultury w Strzelnie pod kierunkiem Arkadiusza Kubiaka (gitary, perkusja, keyboard), Grażyny Adamskiej (nauka śpiewu), Jacka Jackowskiego i Piotra Barczaka (instrumenty dęte).
Podczas koncertu zaprezentują się: Adam Borucki i Paweł Wojtasik, Oliwia Lewicka, Tina Skowron (gitary), Zuzanna Głowacka, Anastazja Wojtasik, Marta Grodzka (keyboard), Konstancja Ozga oraz Julia Krzymińska (gitara elektryczna), Maja Królak (śpiew), Sandra Wawer (śpiew), zespół „Szyk” w składzie: Zuzanna Głowacka, Elżbieta Porowska, Roksana Kozłowska, Oliwia Piechocka, Anastazja Wojtasik, zespół „Szósteczki” w składzie: Iga Andrzejkiewicz, Gabriela Skarbińska, Lena Posłuszna, zespół „Gaja” w składzie: Oliwia Lewicka, Amelia Włodarska, Jagoda Kujawa, Barbara Skarbińska, Patrycja Kędzierska, Mirosława Walkiewicz – saksofon altowy, Julia Kopińska – klarnet, Julia Nowak – trąbka, Mikołaj Czapla – saksofon tenorowy, zespół Rocker’s Kids w składzie: Adam Nowak – gitara elektryczna, Gracjan Ozga – instrumenty klawiszowe, Wojtek Janowczyk – perkusja, Nicola Czerwińska – śpiew, Arkadiusz Kubiak – gitara basowa.
W niedzielne popołudnie przybyli usłyszą tradycyjne kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne. Zakończeniem koncertu będzie wspólny występ wszystkich wykonawców. (I)
















