– W pierwszym i w drugim secie nasza drużna rozbiła gości do 14 i 17. W ostatniej partii w szeregi drużyny KS Strzelno wkradło się zbyt szybkie rozluźnienie, co zaowocowało tym, że o zwycięstwo trzeba było walczyć do końca. Set ten zakończył się wynikiem 25 do 21 dla drużyny ze Strzelna – informuje Paweł Jankowski.
Należy zwrócić uwagę, że w zeszłym roku drużyny siatkarskie występowały jeszcze pod szyldem MGOKiR Strzelno. Utworzenie w grudniu 2015 roku przez Stowarzyszenie „Pomocna dłoń” w Strzelnie Klubu Sportowego wpłynęło na decyzję o grze pod szyldem KS Strzelno. Związane jest to z tym, ie stowarzyszenie w ramach ogłoszonego przez gminę Strzelno konkursu na realizację zajęć sportowych uzyskało wsparcie na realizację zajęć z siatkówki.
W tym roku podobnie jak w ubiegłym w ramach rozgrywek regionalnej ligi siatkówki występować będą dwie drużyny – młodzież oraz oldboye. Wszystkie koszty związane z udziałem w rozgrywkach pokrywa Stowarzyszenie „Pomocna dłoń” w Strzelnie. (nad.)

















Proponuje, żeby w Strzelnie zorganizować jeszcze klub żużlowy, hokeja na trawie, może jeszcze jakaś koszykówka… w Bożejewicach, Stodołach i Ciechrzu natomiast konieczne jest powstanie kolejnych w naszej Gminie klubów piłkarskich… Nic się nie da zrobić w tym grajdołku porządnie, wszytko musi być po trochu i byle jak… Po co w Strzelnie i Gminie kolejny podmiot sportowy?! Miasteczko niecałe 6 tysięcy mieszkańców. Gmina około 12 tysięcy. W samym Strzelnie Kujawianka ( drużyna seniorska + 4 młodzieżowe) , Alfa 99 + jakieś UKS-y (jako osobne podmioty oczywiście) teraz mamy jeszcze klub siatkarski. W Gminie poza Kujawianką jeszcze dwa kluby piłkarskie Kujawy Markowice i Grom Ostrowo. Wszyscy oczywiście utrzymywanie z jednego garnuszka. Żaden z wymienionych wyżej klubów sportowych nie będzie osiągał sukcesów, ponieważ nigdy nie będzie odpowiednio finansowany. Szkoda gadać na to dno… Nie chcę oczywiście \”hejtować\” nowego klubu sportowego, życzę im jak najlepiej, ale czy taki rozwój sportu ma jakiekolwiek \”ręce i nogi?
Zadam pytanie. Chodziłeś do szkoły,zajmowałeś miejsce i ktoś finansował Twoja naukę, a z Ciebie żaden naukowiec, żaden finalista.I cóż,nie masz nic sobie do zarzucenia?
Dobrze, że w takich małych miejscowościach są pasjonaci sportu i sportowcy.Nie wszyscy muszą zdobywać laury,gdyż na podium są tylko trzy miejsca.Kiedyś w małych miejscowościach były LZS-y(Ludowe Związki Sportowe) i bardzo dużo z tych sportowców zdobywało medale.Widocznie wpisujący o nicku Ksiądz proboszcz zazdrości sportowcom ich pięknych sylwetek,ale to już inna sprawa.
Ksiedzu….ktos w tych 6tych ligach b i cklasach tez musi grac…
\”teraz mamy jeszcze klub siatkarski\”… Z choinki się urwałeś? Jakie teraz? Sekcja siatkówki ma już 12 lat jakbyś miał niedobór informacji. Finansowane z jednego grajdołka? Gdyby nie składki odprowadzane przez samych zawodników to byśmy grali w podartych łachach i na dodatek zamiast piłek mieli kamienie. Chcesz być fajny to najpierw zbierz prawidłowe informacje. Ból d**y w niczym Ci nie pomoże…
Bo że wioska to już nic nie ma być puknijta się w te puste łby wiesniak jedne wara od bozejewic
Do ksiądz! Dopalaczami ku*asie handlujesz? 27 Lat pseudo demokracji wychowało takich jak ty !! Internet smartfon reklama !! Pier*olone ZOMBI !
Mała korekta zespół siatkówki gra od 1995 roku. W tym czasie otrzymaliśmy tylko stroje najpierw z MGOKiR gdy dyrektorem był Pan Kurzawa oraz od Burmistrza Strzelna na XX lecie zespołu. Nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z środków finansowych pochodzących z Gminy Strzelno.
Bierzemy cały czas aktywny udział w rozgrywkach ligowych jak i turniejach gdzie reprezentujemy gminę więc trzeba jakoś być ubranym. Sprzęt sportowy też się zużywa więc trzeba go wymieniać. Dlatego też aby móc ubiegać się o wsparcie Stowarzyszenie w ramach swych zadań statutowych powołało drużynę, którą ma zamiar wspierać z środków własnych oraz pozyskanych z ogłaszanych konkursów w tym i przez Gminę Strzelno na propagowanie kultury fizycznej na terenie w/w gminy.
W tym roku pozyskaliśmy 4000 zł a 2160 zł musimy sami wyłożyć. Wszystkie środki finansowe ponoszone przez klub wydawane są tylko na sprzęt nikt nie pobiera ani złotówki z to co robimy. Zajęcia sportowe to nie tylko piłka nożna i ręczna, ale również inne dyscypliny.
Zawsze znajdzie się jakiś niespełniony baran który w młodości stał tylko na bramce bo go w boisku nie chcieli i zazdrości innym umiejętności. Przyjdź na turniej 3 grudnia na halę do mogilna zobacz jak gramy a zmienisz zdanie. R.I.P. tak jak w temacie hejty ssają pałki.