Na uczestników imprezy czekał szereg wspólnych zabaw, tańców, konkursów oraz okazjonalny poczęstunek. Najmłodszych zabawiali również szczudlarze, którzy rozdawali balony. Dorośli mogli też wziąć udział w licytacjach na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. (PK)
















































































Dlaczego pani zbiera do słoika pieniądze i nie ma identyfikatora????Każdy wolontariusz musi posiadać identyfikator i puszkę od WOŚP!!!!!!!