Nowy sprzęt od 1 kwietnia używany jest do wszelkich robót ziemnych, prac remontowych na sieci wodociągowej i kanalizacyjnej, robót związanych z utrzymaniem dróg gminnych czy konserwacji rowów i poboczy. (I | fot. UG Dąbrowa)
Nowy sprzęt od 1 kwietnia używany jest do wszelkich robót ziemnych, prac remontowych na sieci wodociągowej i kanalizacyjnej, robót związanych z utrzymaniem dróg gminnych czy konserwacji rowów i poboczy. (I | fot. UG Dąbrowa)
Najszybsze źródło informacji w powiecie. Mogilno, Strzelno, Dąbrowa, Jeziora Wielkie.
Jesteś świadkiem zdarzenia? Posiadasz ważne informacje? ZGŁOŚ TEMAT »
© 2025 CMG24 - Mogilno, Strzelno, Dąbrowa i Jeziora Wielkie
Projekt i wykonanie ![]()
w Holandii każdy bamber ma taką a tu święto na całą gminę
A w Mogilnie radni z PSL-u podobno namawiali burmistrza Duszyńskiego aby kupił używaną równiarkę, to będzie łatwiej, szybciej i przede wszystkim dużo taniej zadbać o gminne drogi gruntowe, to pan Leszek po prostu tych radnych olał…
Panie Wójcie nowy sprzęt trzeba koniecznie poswięcic
A przetargi na roboty , a utrzymanie ,konserwacja sprzętu , naprawy , rozliczenia paliwa , optymalne wykorzystanie ,utrzymanie operatora , praca w nadgodzinach – jeśli nie to oznacza ,że sprzęt będzie minimalnie wykorzystany tylko przez 8-godz. -czy zarobi na siebie czy jak zwykle podatnik dopłaci? Oj wraz ze sprzętem kupiono masę problemów ponownie na rachunek podatników! Co tam …my władza musimy wyborczo uszczęśliwiać wyborców.! A jak się sprzęt popsuje z czyich pieniędzy naprawa ? A fuchy będą ….? Jak w PRLu.. ?????? Pożyjemy zobaczymy !