Do zdarzenia doszło po godzinie 15:00 na drodze w miejscowości Dzierzążno. Kierowca samochodu dostawczego na ośnieżonej drodze wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Jedna osoba została poszkodowana. Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie ratunkowe.
Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci. (PK)





























A na sujczym też problem odsniezyc i posypać piach na osiedlu idzie sobie nogi polamac
Masz rację drogowcy to tylko 15 odsniezaja A boczne nic
Czytanie ze zrozumieniem. Napisane jest „ośnieżona”
W artykule jest napisane na oŚniezonej drodze, nie na oDŚniezonej. Czytajcie uważnie zanim skomentujecie
to auto kurierskie i*****