Do zdarzenia doszło w sobotę, 2 lutego po godzinie 5:00 w jednym z mieszkań budynku czterorodzinnego w miejscowości Kuśnierz.
Jedna osoba straciła przytomność. Przybyłe na miejsce służby ratunkowe stwierdziły tam 60ppm tlenku węgla. W związku z tym wygaszone zostały piece kaflowe we wszystkich mieszkaniach.
W sumie ewakuowanych zostało 11 osób z budynku, z czego 3 osoby, w tym dziecko zabrano do szpitala. Na miejscu pracują dwa zastępy straży pożarnej oraz policja. Stężenie tlenku węgla jest nadal monitorowane. Mieszkańcy bloku otrzymali jednak pozwolenie, by wejść do mieszkań. (AS | fot. nad.)
















To było do przewidzenia.