Na dzień 2 kwietnia liczba osób poddanych domowej kwarantannie wynosi 190 (192), z kolei w kwarantannie poza miejscem zamieszkania przebywa 12 (14) osób. Zarażone są 2 osoby. W nawiasie podajemy dane z poprzedniego dnia. (I)
Na dzień 2 kwietnia liczba osób poddanych domowej kwarantannie wynosi 190 (192), z kolei w kwarantannie poza miejscem zamieszkania przebywa 12 (14) osób. Zarażone są 2 osoby. W nawiasie podajemy dane z poprzedniego dnia. (I)
Najszybsze źródło informacji w powiecie. Mogilno, Strzelno, Dąbrowa, Jeziora Wielkie.
Jesteś świadkiem zdarzenia? Posiadasz ważne informacje? ZGŁOŚ TEMAT »
© 2025 CMG24 - Mogilno, Strzelno, Dąbrowa i Jeziora Wielkie
Projekt i wykonanie ![]()
Ludzie stosujcie sìę do zasad. Musimy pokonać wirusa
A sklep U Leona na Placu Wolności jest otwarty?
Widziałem dzisiaj i wczoraj od godz.12,00 wręcz tłumy osób starszych (65+) kłębiących się przed i w sklepach, \”bo to ich godziny\”. Cóż za brak roztropności. Zatrzymajcie ich w domu, bo większość z nich wcześniej siedziała w domu. I jeszcze jedno. Policja powinna się zabrać za pijaków. Scenka z soboty, ok. godz. 10,00 w \”Trafice\” pijana istota (bo trudno takiego nazwać człowiekiem) wymusza wręcz na młodej ekspedientce sprzedaż flaszki. Dziewczyna sprzedaje, bo ty tam stał i bełkotał jej w twarz i innych klientów odstraszał. Warto czasami przejechać się po mieście i przy okazji zajrzeć na tyły \”Romańskiej\”.
Nie wiem czy ktos z Was ma wrażenie podobne do mojego ale jesteśmy oszukiwani jeślichodzi o liczbę zgonów. Czy widzieliście ostatnio liczbę nekrologów na cmentarzu w mogilnie? Gablota pełna. To już nie są żarty. A jeden z drugim tłoczą się pod sklepem. Choć może takich cymbałów corona weźnie ze sobą i się społeczeństwo oczyści? Szkoda tylko tych, którzy się starają przestrzegać zasad.
Ja dziś czekałem w kolejce zeby wejść do Brico. Była też jedna Pani, która czekała 10 min.w kolejce na zimnie po to, żeby wejść po gazetkę promocyjną. Zaraz potem wyszła. Serio! Ta wszystkie ograniczenia nie mają sensu, jak ludzie łażą po gazetki. Jakby sobie w Internecie nie mogła zobaczyć
Meneli kontrolować w tym tego z wsi iskry też stoją koło abc i w innych miejscach i zaczepiają ludzi nie wiadomo co mają może koronawirusa też lub gorsze dziadostwo
wirus boi się zapachu cebuli i omija to miejsce z daleka
Skończy się okres grypowy to myślę skończy się koronowirus.
160 tys ludzi chorujących na grypę oraz ludzie z chorobami współistniejącymi to potencjalni ciężko chorzy na COVID.
Popatrzcie na mapę zachorowań na grypę z podziałem na województwa. W dużej części pokrywa się z mapą zachorowań na koronowirusa.
Zofio, a dlaczego jeden z lepszych i lubianych w Mogilnie sklepów \”U LEONA\” nie może być otwarty? Skąd takie zdziwienie?
Globtroter, właściciele tego sklepu to ludzie w podeszłym wieku, nie powinni ryzykować…