Świętowanie rozpoczęto od uroczystej mszy świętej w intencji Ojczyzny i strażaków w kościele pw. św. Marii Magdaleny w Kwieciszewie. Następnie pod pomnikiem na cmentarzu złożone zostały wiązanki kwiatów i zapalone znicze. (PK)
Świętowanie rozpoczęto od uroczystej mszy świętej w intencji Ojczyzny i strażaków w kościele pw. św. Marii Magdaleny w Kwieciszewie. Następnie pod pomnikiem na cmentarzu złożone zostały wiązanki kwiatów i zapalone znicze. (PK)
Najszybsze źródło informacji w powiecie. Mogilno, Strzelno, Dąbrowa, Jeziora Wielkie.
Jesteś świadkiem zdarzenia? Posiadasz ważne informacje? ZGŁOŚ TEMAT »
© 2025 CMG24 - Mogilno, Strzelno, Dąbrowa i Jeziora Wielkie
Projekt i wykonanie ![]()
Jedna radość, Konstytucja, a potem już tylko niewola.
Skromna, ale piękna uroczystość. Uznanie dla inicjatorów. Super fota nr 11.
I \”miszcz\” od wszystkiego