Skromna uroczystość odbyła się o godzinie 10:00. Działacze złożyli wiązanki kwiatów pod pomnikiem Bohaterów Walk o Polskość Ziemi Mogileńskiej oraz postawili znicz przy tablicy upamiętniającej św. Jana Pawła II. (AS)
Skromna uroczystość odbyła się o godzinie 10:00. Działacze złożyli wiązanki kwiatów pod pomnikiem Bohaterów Walk o Polskość Ziemi Mogileńskiej oraz postawili znicz przy tablicy upamiętniającej św. Jana Pawła II. (AS)
Najszybsze źródło informacji w powiecie. Mogilno, Strzelno, Dąbrowa, Jeziora Wielkie.
Jesteś świadkiem zdarzenia? Posiadasz ważne informacje? ZGŁOŚ TEMAT »
© 2025 CMG24 - Mogilno, Strzelno, Dąbrowa i Jeziora Wielkie
Projekt i wykonanie ![]()
Tłumy ludzi :). W Zs Mogilno było więcej ludzi podczas strajków nauczycieli 🙂
Nie ma co świętować, flagę wywieszam jutro.
A gdzie kierownik PGRu?
ostatni bastion KOMUCHÓW !
Precz z komuną i wszelakiej maści przefarbowanymi lisami i lisicami po PZPR – przestępczej organizacji ! Czas zaglądnąć do otwartych dziś i dostępnych dla wszystkich archiwów IPN . Wnuki mogą dowiedzieć się bardzo ciekawych historii o czerwonym bohaterstwie swoich dziadków !Google- IPN-cov.pl- inwentarz- archiwalny- w niebieską ramkę wpisz nr: IPN By 0085/1529 t.3 .Cała ta czerwona \”świta\” istniała dzięki wsparciu i ciągłej inwigilacji LUDZI PRACY przez Służbę Bezpieczeństwa i ich tajnych współpracowników oraz zakładowych szpicli i kacyków partyjnych PZPR. Precz z komuną !
Precz z komuną i wszelakiej maści przefarbowanymi lisami i lisicami po PZPR – przestępczej organizacji ! Czas zaglądnąć do otwartych dziś i dostępnych dla wszystkich archiwów IPN . Wnuki mogą dowiedzieć się bardzo ciekawych historii o czerwonym bohaterstwie swoich dziadków !Google- IPN-cov.pl- inwentarz- archiwalny- w niebieską ramkę wpisz nr: IPN By 0085/1529 t.3 .Cała ta czerwona \”świta\” istniała dzięki wsparciu i ciągłej inwigilacji LUDZI PRACY przez Służbę Bezpieczeństwa i ich tajnych współpracowników oraz zakładowych szpicli i kacyków partyjnych PZPR. Precz z komuną !
Dobrze że choć dziennik telewizyjny czy jak kto woli wiadomości w tv pozostały.
Normalnie sama młodzież. A ten radny to nic z głowy tylko z kartki. Poziom pniżej przedszkola.
A Romek na pochodzie i bez kuli a po Wylatowie ledwo chlopina chodzi
Dzierżyński i przyjaciele
Świeto trzeba uszanować ale mieszkańców też kiedys było lepiej imprezy bawili sie starsi i młodsi teraz lipa , Park super przydała by sie jakas impreza z Disco polo jak w Trzemesznie Janikowie a młodzi siedza w domach bo tu nic sie nie dzieje mówia miasto emerytów
Co ma wspólnego sowiecka jaczejka z lewicą ? Bo (oficjalnie) nie wierzą w Boga ? To jeszcze za mało a powiem więcej – najbardziej lewicowe poglądy miał Jezus. Komuniści mieli za to walkę klas – efekt miliony ofiar w imię Marksa, Lenina, Stalina, Pol Pota, Mao, Kimów itd. Człowieku, gdzie ty miałeś demokrację i sprawiedliwość społeczną w rosji sowieckiej i jej satelitach, np. w PRL ? Ludziom pracy żyło się dostatnio ? Nie było biedy i mięsa (jak się wystało) tylko od święta ? A sklepy z żółtymi firankami, to były dla wszystkich ? A wszystko to \”zasługa\” sowieckich czołgów i bagnetów oraz sprzedawczyków mieniących się \”lewicą\”, którzy tego gorliwie pilnowali.Dodam tylko,że najwięcej rodzimych milionerów i miliarderów wywodzi się wprost z pezetperowców
Kicia to jak widać stan umysłu a nie poglądy,a może teraz troszeczkę porusz temat obecnej mafii sukienkowych ,obywateli Watykanu wysysających z nas i z budżetu centralnego miliardy ,u nich Ci brak demokracji nie przeszkadza ? Zaprowadź im swe dzieci to je szybko wprowadzą w dorosłość nie ponosząc za to kary,wszak to święte ciało i ręce .A w 2 RP jak parobek chcący wyżywić głodujące dzieci ukradł worek zboża i na spowiedzi powiedział to klesze to ten ostatni będąc na proszonym obiedzie lub kolacji u Dziedzica mu to wyjawił to w najlepszym wypadku dostał wpierdziel albo wywalenie z pracy z z zgniłego mieszkania !Komuna jak pozywasz lewicę zniosła pojęcie chłopa pańszczyźnianego i żebraka zabierając magnatom majątki wypracowane właśnie za talerz zupy i wykształciła cały naród dlatego kler ją tępił bo ludzie zaczęli myśleć ,a ludzie myślący już nie dawali się strzyc jak analfabeci i nie dawali sobą sterować. Poczytaj trochę prawdy o tym klerze a przekonasz się że są gorsi od komunistów .
Nistety filmy takie jak \”Kler\” nic nie daja. Ogladaja w wylacznie perwersyjni pogromcy wlasnych sumien. A jak kto ma kilka komorek mozgowych, to omija \”prawdy\” w nich zawarte z daleka.
Ja nie mam problemu z umysłem, prawidłowo kojarzę fakty, znam historię i żaden pseudolewacki bełkot tego nie zmieni. Bez kościoła katolickiego nie zachowalibyśmy jedności i świadomości w czasach zaborów. Bez kościoła katolickiego nie odzyskalibyśmy niepodległości i jej nie zachowali. To kościół był ostoją polskości pod okupacją niemiecką i sowiecką. To księżą byli najbardziej prześladowaną i niszczoną przez tych okupantów grupą społeczną. I nic tego nie zmieni !!! Podnoszona również przez \”Mieszkańca\” sprawa pedofilii w kościele jest dla tej sprawy bez znaczenia. Oczywiście pedofilia, jako taka, jest wielkim złem i jest (lub powinno być) bez znaczenia czy tego odrażającego czynu dopuszcza się ksiądz, rabin, pastor, celebryta, reżyser, piosenkarz, nauczyciel, policjant. Katolik, żyd, mormon, niewierzący, czy wyznawca islamu. Przecież przez pryzmat czynów Polańskiego i Jaksona nikt nie nazywa celebrytów i artystów pedofilami. Nie słyszałam aby za nauczyciela – pedofila odpowiadało kuratorium, czy też ZNP. I takie powinno być podejście do księży. Indywidualne.