Dla uczestników imprezy przygotowano zabawy podwórkowe, stoiska kulinarne wraz z zupą śliwkową z kuchni polowej, a także wystawę i pokaz broni. W ramach spotkania Miłośników Militariów i Pojazdów Ratownictwa Medycznego można było obejrzeć wozy wojskowe i ratownictwa medycznego. Wystąpiła także formacja jazzowa Dixie Team.
Kolejna impreza z cyklu „Nasze kulturalne podwórko” odbędzie się w piątek, 28 sierpnia przy mogileńskiej harcówce o godzinie 17:00. (PK)
















































































fajne imprezy robi to muzeum warto sledzic kiedy będzie nastepna podobna impreza-gratuluję
Twój sarkazm jest taki jakim jestes człowiekiem.
Nic dodać nic ująć.