Najpóźniej w połowie przyszłego roku mieszkańcy Mogilna będą mogli zrobić zakupy w nowym markecie sieci Dino, który powstaje przy ulicy Witosa. Docelowo podobne markety mają powstać jeszcze w Mogilnie przy ulicy Niezłomnych, w Gębicach i Stawiskach. Niestety firma nie udziela informacji na temat swojej inwestycji.
– Bardzo mi przykro, ale niestety nie podajemy informacji na temat planów i terminów otwarć nowych marketów Dino – informuje Ewa Wojtysiak, Specjalistka ds. CSR i komunikacji.
Dino jest polską siecią marketów posiadającą szeroką ofertę artykułów spożywczych, chemicznych i kosmetycznych. Będzie to pierwszy sklep tej sieci w Mogilnie, a drugi w powiecie mogileńskim. Inwestor ma przebudować fragment ulicy Witosa i Łąkowej, aby skomunikować budowany obiekt handlowo-usługowy z drogą powiatową. (PK)















Ciekawe jak będzie z miejscem pracy czy będzie tak jak z „galeryja” że w UP trzymali pracę dla znajomych…A twierdzili że nie przez nich jest załatwiane…
No a co z tym Lidlem będzie czy nie bo już niby ziemniak sprzedana itp a go jak nie ma tak nie ma. Ktoś coś wie?0o co dino, my chcemy Lidla
Póki co to najlepszy sklep wśród różnych sieci. Oferowany asortyment prima sort, szczególnie mięso i wędliny. Pierwszy w powiecie mogileńskim powstał w Wójcinie. Jestem stałą klientką tej sieci od dawna.
po co nam kolejny market? lepiej poszukac inwestora i jakas fabryke, zaklad produkcyjny postawic a nie same markety… ludzie potrzebuja pracy zeby tu zostac i mieszkac a nie kolejny market…
Wspaniałe wieści! Już się nie mogę doczekać aż pójdziemy z Grażynką na zakupy, mam nadzieję na jakieś promocje i gratisy w pierwszy dzień. Będę stać choćby od 4, inni emeryci nie mają ze mną szans.
Markety powstają dla emerytów.Pracujących ludzi w gminie Mogilno jest garstka.Emeryci poumierają,to markety będą zamykać jeden [p drugim.
PS.Dino to i tak kiepska sieciówka,wszyscy czekamy na Lidla ale chyba się nie doczekamy.Może jak będę już na emeryturze to zajrzę do Mogilna sprawdzić czy ten lidl powstał w końcu.
inwestor na tym zadupiu??? dobre sobie; miasto po za szlakami komunikacyjnymi, bez terenów inwestycyjnych, bez odpowiedniej logistyki, no i najważniejsze – bez wykwalifikowanej kadry w promieniu kilkudziesięciu kilometrów; rzeczywiście, świetne miejsce na inwestycję….
Wszyscy czekamy na postawienie Lidla jak widać zdanie mieszkańców nie jest brane pod uwagę
Zwolennicy wspierania biednego niemieckiego handlu…żałosne.
Pragnę przypomnieć, że firmy jak „Lidl”, „Biedronka” nie płacą podatków w Polsce i wyprowadzają miliardy do swoich macierzystych państw. Pozdrawiam, nie dopuścmy do sytuacji, że zagarniczne państwa mają całkowity wpływ na to co jemy. Dino > Lidl, mimo że „biedniejszy”.
A na STawiskach to pewnie na działeczce gminnej… w pobliżu cmentarza….to bardzo niebezpieczne… :)a propos cmentarz komunalny miał już być kilkanaście miesięcy temu….i cisza….
Zyjera na zad.. Niemce do was już nie wrócą.. Nie rokujący rynek i tyle