W związku z obchodami „Święta Wolności” parking na mogileńskim Rynku w dniach 3 czerwca od godz. 20:00 do 4 czerwca do godz. 12:00 będzie nieczynny. (I)
Najszybsze źródło informacji w powiecie. Mogilno, Strzelno, Dąbrowa, Jeziora Wielkie.
Jesteś świadkiem zdarzenia? Posiadasz ważne informacje? ZGŁOŚ TEMAT »
© 2025 CMG24 - Mogilno, Strzelno, Dąbrowa i Jeziora Wielkie
Projekt i wykonanie ![]()
zamykanie na święto wolności… fajnie
Bez przesady Mogilno jest tak malym miastem że kochani ruszcie tyłki i na rowery dobrze wam to zrobi. To nie Warszawa 🙂
hmmm a może niech jeszcze płatny zamkną??
A co chcą świętować? To, że nie ma pracy? To, że majątek robotników, ojców, dziadków, sprzedany? Bo zbytnio nie rozumiem.
Obama przylatuje
chociaż też jestem kierowcą to uważam że tam nie powinno być parkingu,tylko ławeczki i tak jak w innych miastach R Y N K I dla ludzi nie aut.
Dla ludzi to jest łąka, jezioro, trawa w parku do deptania, a nie betonowy deptany rynek gdzie muszę iść z przymusu załatwić sprawy. Jeszcze tego brakuje by zrobić z tego żartu deptak. Chyba że kto woli posadzić zad na ławce wśród wkurw*onych na to klientów. … Klienci się wkurwioł przeniosą się gdzie indziej. Oferenci padną. A genialna władza wpadnie na genialny pomysł by otworzyć drogę i parking. No chyba, że będą tu same lodziarnie, bary, gry w bierki, burdele, gender-shopy itd. nooo to sukces murowany.
GŁODNEMU CHLEB NA MYŚLI. JAKIE BU*DELE,I W OGÓLE CO NA SAMYM RYNKU MOŻNA ZAŁATWIĆ;CHYBA SIĘ.ALE JAK KTOŚ MYŚLI TYLKO O SOBIE I GDZIE D–Ę PRZYTKNĄĆ(NAJLEPIEJ WJECHAĆ AUTEM DO SKLEPU),ZAMIAST NA PRZYKŁAD WSIĄŚĆ NA ROWER ALBO POSZUKAĆ MIEJSCA NO TO NIE MA O CZYM MÓWIĆ. ZRESZTĄ Z MOJEJ STRONY TO BYŁO TYLKO \\\”GDYBANIE\\\” NIC WIĘCEJ.
popieram…..skoro jedno jeden parking zabrany po co czesc drugiego tez odgrodzona