Do potrącenia pieszego doszło w minioną sobotę, 22 lutego o godzinie 19:20 na ulicy Witosa w Mogilnie. Jak wynika z ustaleń policjantów, 56-latek przechodząc w miejscu niedozwolonym wtargnął na jezdnię wprost pod koła nadjeżdżającego pojazdu marki BMW, którego kierowcą był 28-letni mieszkaniec powiatu mogileńskiego. Funkcjonariusze wyjaśniając okoliczności wypadku sprawdzili stan trzeźwości uczestników zdarzenia. Okazało się, że 56-letni pieszy znajdował się pod wpływem alkoholu, natomiast 28-latek kierował po zażyciu amfetaminy. W wyniku zaistniałego zdarzenia pieszy doznał licznych złamań i obrażeń ciała. Mężczyzna w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala.
Policyjne dochodzenie wyjaśni szczegółowe okoliczności i przyczyny wypadku. (za KPP Mogilno)
















Brawo niech się dalej eliminują nawzajem.
No może w końcu zniknie 1 z 2 największych LEGALNYCH dilerów w tym mieście. Bo skoro robi to całe życie to chyba legalnie. Nie dosyć że handluje słabą amfetaminą z czymś mieszaną to jeszcze sam ją spożywa. Człowieku zasatnów się co robisz bo za to jak niszczysz innym życie własną \”amfetaminą\” to powinneś już dawno siedzieć. No ale tam inwalidy nie wezmną, a moje dziecko jest już zniszczone przez ciebie, a ma dopiero 17 lat.
Trafił swój na swego