W programie tegorocznych ferii znalazły się zabawy, konkursy, zumba, turniej gier planszowych, a także warsztaty kulinarne. Na uczestników przez najbliższe dwa dni będą jeszcze czekały warsztaty plastyczne, turniej tenisa stołowego i spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Projekt jest realizowany w ramach inicjatywy lokalnej przy wsparciu Gminy Dąbrowa. Organizatorem ferii jest Koło Gospodyń Wiejskich w Mokrem. (AS | fot. AS, nad.)































































































Super, dzieciaki użyją. Brawo dla pań z KGW podziwiać za takie zaangażowanie trzymać tak dalej.Brawo brawo.
Można?,można—Wielkie Brawa dla Pań z KGW ile radości widać u dzieciaków.Super inicjatywa.
Wielkie gratulacje dla Pań z KGW za pomysł, zaangażowanie i włożoną pracę. Na kilka dni zorganizowały świetną zabawę dla dzieci, gry i zabawy, posiłki i wszystko z dobrego serca. Podziw i szacunek. BRAWO MOKRE !!!!