W programie znalazły się gry i zabawy zręcznościowe. Każde dziecko miało także okazję skorzystać z dmuchanej zjeżdżalni i przejażdżki na bryczce. Organizatorzy przygotowali także słodki poczęstunek i ognisko, przy którym pieczono kiełbaski.
Organizatorami niedzielnego festynu byli: rada sołecka z Mokrego, KGW, OSP, PSL i lokalne Kółko Rolnicze. (PK)























































super sprawa dla dzieciaczków i nie tylko
Pierwsze słyszę że tego typu impreza miała miejsce. Jakaś informacja? jakieś coś na temat?
Jak się nie umie czytać lub szukać informacji na ten temat, to się nie wie