Otwarcie sezonu motocyklowego rozpoczęło się od mszy świętej w kościele NMPKP w Dąbrowie. Nie zabrakło przy tym poświęcenia wszystkich jednośladów. Niedzielnemu wydarzeniu towarzyszył także piknik rodzinny, gry i zabawy dla dzieci, zdjęcia przy motocyklach i przejażdżki.
Organizatorem spotkania byli: 2nd Face Barcin – 2nd Face Barcin oddział Żnin, Stowarzyszenie \”Młode Dęby\” oraz Parafia pw. NMPKP w Dąbrowie. (PK)




















































































































Bravo dla organizatorów . Dąbrowa się rozkręca. Piękne maszyny a wszczegolnosci srebrne Bmv.
znowu te pierdząco-wyjące graty jeżdżące bez celu. Trzymajcie się zdrowo, pobijmy rekord w ilości przeszczepów
Dawcy rozpoczeli sezon
Wójt z Dąbrowy nic nie umie zrobić, to ksiądz się musi chociaż tyle trudzić…
Niech żyją wszyscy motocyklisci!!! Najbardziej Ci zwariowani!!!Szacun dla organizatorów!!!