Jak czytamy na oficjalnej stronie MPGK, pojazd będzie służył pracownikom działu wodociągów podczas usuwania awarii, zastąpi prawie 25-letniego Mercedesa 208D.
Samochód FIAT Ducato Furgon L3 H2 2.3 MJ II został dostarczony przez poznańską spółkę POL-CAR. Wartość pojazdu to 105 500 zł netto. (I | fot. www.mpgk.mogilno.pl)
















Chyba ten samochód to nie inwestycja.Widzimy już to po samej rejestracji. Wygląda to, że właścicielem jest poznańska firma, a MPGK Mogilno tylko dzierżawcą, czyli na dzisiejsze czasy leasingobiorcą.
Jak się na okrągło, bez dokładnego wyliczenia bierze opłaty za wywóz śmieci, to można sobie kupować nowe autka. Zawsze mnie zastanawiało, dlaczego radni tak są naiwni, i tak łatwo zgadzają się z wyliczeniami prezesa MPGK (+wiceburmistrza-szefa rady nadzorczej). Wywóz śmieci 9 zł od osoby/miesiąc. A dlaczego nie 8.80 zł? A może powinno być 10 zł, to i ze dwa nowe autka by kupiono? Tak na poważnie, to uważam, że tabor trzeba wymieniać i unowocześniać. Tak, jak np. zrobił powiat z karetkami.
każda firma teraz bierze w leasing więc to też jest inwestycja jak mnie wkurzają takie bezmyślne komentarze
A jednak trwam przy swoim.Inwestycja jest moją własnością,natomiast leasing jest opłatą za wynajmowanie nie mojego środka trwałego. Jeżeli się wkurzasz,to tylko dlatego,że nie rozumiesz podstawowych zasad.
Może nie,\”dzisiejszy\” jestem ,! Lizing dzierżawa wynajem to tylko lizanie loda przez szybę! Moje bo zapłacone to jest moje i nie chwalę się tym
Do cmg ! Inwestycja to wyłożenie kasy w ciemno z przekonaniem że się kiedyś zwróci z nawiązką !
Deski PO to leasing. Głąbom dzięki
20 tysięcy złotych tyle wynosi nieoficjalnie dług dziecka w tym momenci przychodzącego na świat w POLSCE przez takich takich INWESTORÓW !! PONAS NAWET POTOP !! Lizink kredyty premie nagrody kure**kie cwaniactwo ! A dług rośnie!!
No tak, autko nowe, na pokaz? a zabytkowa wieża ciśnień w Szczeglinie idzie do ruiny. Tak trzymać prezesie Lorczak. Brać kasiorkę za szczeglińską wodę a nie pamiętać o remoncie starych budowlach wodociągowych.
Gębiczanin masz rację. 2 razy w tygodniu przejeżdżam koło tej wieży ciśnień i widzę jak idzie do dewastacji. Wasz burmistrz ciągle mówi, że jest przyjazny ludziom, mieszkańcom ale nie dba o to co zostawili DLA NAS potomni.