Msza św. sprawowana będzie w kościele farnym w czwartek 10 kwietnia o godz. 18:30 w czwartą rocznicę tragedii. (I)
Najszybsze źródło informacji w powiecie. Mogilno, Strzelno, Dąbrowa, Jeziora Wielkie.
Jesteś świadkiem zdarzenia? Posiadasz ważne informacje? ZGŁOŚ TEMAT »
© 2025 CMG24 - Mogilno, Strzelno, Dąbrowa i Jeziora Wielkie
Projekt i wykonanie ![]()
Żenada z tą mszą nic nikomu nie da tylko chcą się podlizać kaczorowi Rydzyka jeszcze zaproście haha
Na pewno będę na mszy św. Chwała Tym, którzy pamiętają!
proponował bym msze za przywrócenie rozumu organizatorom tej hecy jak też rządzącym
Jak jesteś pisiorem to będziesz
No i Macierewicz by się przydał ze swoją wizją lotu
Te pieniądze które wydali na mszę powinni oddać na biednych wiadomo że, żaden ksiądz nie odprawi mszy za darmo (co łaska, nie mniej niż 500)
TO ŻE CHODZISZ DO KOŚCIOŁA NIE ZNACZY ŻE JESTEŚ TAKI ŚWIĘTY ,BO JA NIE UZNAJE KSIĘŻY ALE KOCHAM BOGA I UFAM ŻE WKRÓTCE ZNISZCZY TO CO ZŁE NA TEJ ZIEMI=FARYZEUSZE ODEJDĄ.
za elitę umią się modlić a za szaraków którzy giną na ulicach to już nie… odszkodowania jakie dostały te rodziny??? a jak zginie zwykły obywatel który uczciwie żyje i płaci podatki to mają w du…
wkurza mnie ten \”kult smoleński\”
A przecież papież Franciszek, mówił o nadmiernej ideologizacji części kościoła, i nowy przewodniczący KEP też wspominał, że nie podoba mu się zbytnie zaangażowanie w politykę części kościoła…i co? dalej po staremu.