Dzisiejszego popołudnia mieszkańcy mieli okazję wysłuchać koncertu \”Dixie Team i przyjaciele\” z udziałem zespołu Dixie Team oraz Dixie Company. (AS)
Najszybsze źródło informacji w powiecie. Mogilno, Strzelno, Dąbrowa, Jeziora Wielkie.
Jesteś świadkiem zdarzenia? Posiadasz ważne informacje? ZGŁOŚ TEMAT »
© 2025 CMG24 - Mogilno, Strzelno, Dąbrowa i Jeziora Wielkie
Projekt i wykonanie ![]()
A tymczasem nieopodal…:
http://wrzesnia.info.pl/artykul/slawomir-zawladnal-wrzesinskim-rynkiem-adam-stachowiak-i-after-party-tez-dali-czadu
http://wrzesnia.info.pl/artykul/michal-szpak-i-cleo-otworzyli-jubileuszowy-wrzesinski-weekend-muzyczny
http://wrzesnia.info.pl/artykul/big-cyc-i-dj-hazel-czyli-eksplozja-energii-na-scenie
Wielu Mogilnian tez tam bylo. A wiecie laczego to jest mozliwe? Bo kilka lat temu włodarze miasta zamiast skupiac się na sporcie, inwestycjach w większości zbędnych /hala, obwodnica itd./ skupili się na ściąganiu inwestorów. Firmy teraz płacą podatki, miasto rośnie i pięknieje /bo jest kasa z CIT i PIT/ i rozwija się przyciągając głównie młodych, nawet z Poznania. A Mogilno? Mogilno dzięki i przez burmistrza Leszka umiera.
Mam nadzieję, że Nawrot albo jakiś inny myślący kandydat wystartuje w tym roku i obali obecnie „miłościwie nam panującego”.
Greg masz w 100% rację. Radni byli przeciwni budowie bieżni za blisko 3 mln zł, burmistrz obiecał im, że nie będzie o to walczył, a potem ich oszuka
ł i sam, bez powiadomienia radnych wziął z rezerwy budżetowej chyba 500 000 zł i dołożył do tej bieżni. Tak się nie da!Jeszcze teraz pamiętam, jak p. Leszek nastał, jak mówił ile to inwestorów przybędzie do Mogilna, jak powstanie hala, obwodnica, amfiteatr i inne to inwestorzy będą walić drzwiami i oknami. I co? Pytam zwłaszcza tę dziesiątkę radnych która ślepo głosuje to co burmistrz chce.
świete słowa AMEN
Koncert był fantastyczny, jedna z ciekawszych muzycznych propozycji dla mieszkańców Mogilna od lat, niech żałują Ci co nie byli
Dixie Team to zespół, którym nasze miasto może się chwalić w całym kraju i nie tylko. Chłopaki grają, że aż miło! Muzyka nowoorleańską jest wieczna! To są standardy, które, jak dla mnie, nigdy się nie znudzą. Niech młodzież nie narzeka, tylko się edukuje muzycznie! Przychodźcie posłuchać, zamiast marudzić!
I sie dziwicie że ludzi nie ma,kto na taki festyn przyjdzie,no kto?
Mam dosyć słuchania tych starych pryków ile można słuchac tego samego niech zagraja teraz na marsie a my jako młodzież prosimy o koncerty przeznaczone dla nas młodziezy siema.
Nie można być przeciw czemuś, czego nie ma. Magazynu nie ma i nie będzie. Nie ma miejsca (ruina), nie ma ludzi (dwie bezrobotne osoby?), nie ma dalszego przymakania oczu przez służby porządkowe i nadzór budowlany. Rozumiem, że ktoś obiecał Tobie, że magazyn wróci taki jak kiedyś? To teraz zapytaj tego kogoś, jak to będzie i wróć do oceny Nawrota. Czy on był przeciw magazynowi czy przeciw obłudzie, która była m.in. Tobie serwowana? Będzie tam zupełnie nowe inne miejsce. Dofinansowane i kontrolowane. Tamtego już nie będzie. To było wspaniałe miejsce – pełna zgoda. Ale ono BYŁO!
Ja uwazam ze koncerty powinny byc biletowane, np symbolicznie10 zł bilet, jak ktos by miał ochote na dany zespol to napewno by dał te 10 zł i by przyszedł, i z biletów zespol byłby opłacany a nie gmina płaci z naszych pieniędzy podatników, kapelom starszym, a młode kapele grały zupełnie za darmo, dlatego chętnych muzyków młodych nie ma,i przez to młodzieży nie ma.Z całym szacunkiem do tej kapeli,ale 1 maja – sory, młodzież nie przyjdzie na koncert weselny.
Te granie Dixi team to jest totalna żenada i beznadzieja kiedy zaczniecie robic poważne koncerty?a nie jakies nudne zespoly w dodatku co grają w kółko to samo wstyd mi za takie koncerty w dodatku mało ludzi i powiewa nudą mam nadzieje,że w Mogilnie będzie sie coś działo dla młodzieży także
Ja uwazam ze Dixie Team to świetna kapela, ale niestety młodzież chce cos innego,moze gdyby było bardziej urozmaicenie kapel , dla młodzieży rowniez, byłoby zupełnie inaczej, a tak non stop ci sami, ile mozna tego słuchać, jak młodzież nie przyjdzie to kto? Na starszych liczyć nie mozna, jak widac.Jak wspomniałem super kapela, ale nie do amfiteatru, bardziej puby
Widać że nie byłeś na koncercie.Na Dixie Team był komplet plus osoby stojące.Następnie część ludzi się rozeszła głównie z powodu przeciągu i zimna.Dla młodych też są koncerty kończące się na ogół cwaniakowaniem piciem i bójką.Pozdr