Portal CMG24.pl - Mogilno, Dąbrowa, Strzelno i Jeziora Wielkie - informacje, aktualności, wiadomości, radio Mogilno, dziennik, ogłoszenia
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
  • Zaloguj
niedziela, 14 czerwca, 2026
11 °c
Mogilno
  • Strona Główna
  • Wiadomości
    • Region
    • Powiat
    • Mogilno
    • Strzelno
    • Dąbrowa
    • Jeziora Wielkie
  • Kategorie
    • Polityka
    • Art. Spons.
    • Wieści z Powiatu Mogileńskiego
    • Wieści z Mogilna
    • Na sygnale
    • Edukacja
    • Kultura i Rozrywka
    • Sport
    • Rolnictwo
    • Społeczeństwo
    • Biznes
    • Region
    • Porady i ciekawostki
    • Felieton i publicystyka
  • Ogłoszenia
  • Wydarzenia
Dodaj ogłoszenie
Zgłoś temat
  • Strona Główna
  • Wiadomości
    • Region
    • Powiat
    • Mogilno
    • Strzelno
    • Dąbrowa
    • Jeziora Wielkie
  • Kategorie
    • Polityka
    • Art. Spons.
    • Wieści z Powiatu Mogileńskiego
    • Wieści z Mogilna
    • Na sygnale
    • Edukacja
    • Kultura i Rozrywka
    • Sport
    • Rolnictwo
    • Społeczeństwo
    • Biznes
    • Region
    • Porady i ciekawostki
    • Felieton i publicystyka
  • Ogłoszenia
  • Wydarzenia
Portal CMG24.pl - Mogilno, Dąbrowa, Strzelno i Jeziora Wielkie - informacje, aktualności, wiadomości, radio Mogilno, dziennik, ogłoszenia
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
Strona Główna Kategorie Kultura i Rozrywka

Muzycznie w amfiteatrze

Redakcja przez Redakcja
03.05.2018
w Kultura i Rozrywka, Rozrywka
0
A A
12
fot. AS
Muzycznie w amfiteatrze
Muzycznie w amfiteatrze
Muzycznie w amfiteatrze
Muzycznie w amfiteatrze
Muzycznie w amfiteatrze
Muzycznie w amfiteatrze
Muzycznie w amfiteatrze
Muzycznie w amfiteatrze
Muzycznie w amfiteatrze
0
UDOSTĘPNIENIA
0
WYŚWIETLENIA
UdostępnijUdostępnijWhatsapp

Dzisiejszego popołudnia mieszkańcy mieli okazję wysłuchać koncertu \”Dixie Team i przyjaciele\” z udziałem zespołu Dixie Team oraz Dixie Company. (AS)

UdostępnijTweetWyślij
Redakcja

Redakcja

Powiązany Artykuły

Dom Kultury z dodatkowymi pomieszczeniami
Kultura i Rozrywka

Dom Kultury z dodatkowymi pomieszczeniami

10.06.2026
Piknik rodzinny na Wzgórzu Świętego Wojciecha
Kultura i Rozrywka

Piknik rodzinny na Wzgórzu Świętego Wojciecha

03.06.2026
6. edycja „Śpiewam, bo lubię”
Kultura i Rozrywka

6. edycja „Śpiewam, bo lubię”

03.06.2026
IV Majówka w Bielicach
Kultura i Rozrywka

IV Majówka w Bielicach

27.05.2026
Piknik w Parku Zachodnim i urodziny miasta
Kultura i Rozrywka

Piknik w Parku Zachodnim i urodziny miasta

18.05.2026
Noc Muzeów w Chabsku
Kultura i Rozrywka

Noc Muzeów w Chabsku

17.05.2026
Pokaż więcej
Następny Artykuł

Będą popierać niepełnosprawnych

Manifestowali przy fontannie

Komentarze 12

  1. Greg says:
    8 lat temu

    A tymczasem nieopodal…:
    http://wrzesnia.info.pl/artykul/slawomir-zawladnal-wrzesinskim-rynkiem-adam-stachowiak-i-after-party-tez-dali-czadu

    http://wrzesnia.info.pl/artykul/michal-szpak-i-cleo-otworzyli-jubileuszowy-wrzesinski-weekend-muzyczny

    http://wrzesnia.info.pl/artykul/big-cyc-i-dj-hazel-czyli-eksplozja-energii-na-scenie

    Wielu Mogilnian tez tam bylo. A wiecie laczego to jest mozliwe? Bo kilka lat temu włodarze miasta zamiast skupiac się na sporcie, inwestycjach w większości zbędnych /hala, obwodnica itd./ skupili się na ściąganiu inwestorów. Firmy teraz płacą podatki, miasto rośnie i pięknieje /bo jest kasa z CIT i PIT/ i rozwija się przyciągając głównie młodych, nawet z Poznania. A Mogilno? Mogilno dzięki i przez burmistrza Leszka umiera.
    Mam nadzieję, że Nawrot albo jakiś inny myślący kandydat wystartuje w tym roku i obali obecnie „miłościwie nam panującego”.

    Odpowiedz
  2. Draf says:
    8 lat temu

    Greg masz w 100% rację. Radni byli przeciwni budowie bieżni za blisko 3 mln zł, burmistrz obiecał im, że nie będzie o to walczył, a potem ich oszuka
    ł i sam, bez powiadomienia radnych wziął z rezerwy budżetowej chyba 500 000 zł i dołożył do tej bieżni. Tak się nie da!Jeszcze teraz pamiętam, jak p. Leszek nastał, jak mówił ile to inwestorów przybędzie do Mogilna, jak powstanie hala, obwodnica, amfiteatr i inne to inwestorzy będą walić drzwiami i oknami. I co? Pytam zwłaszcza tę dziesiątkę radnych która ślepo głosuje to co burmistrz chce.

    Odpowiedz
  3. ja says:
    8 lat temu

    świete słowa AMEN

    Odpowiedz
  4. kingson says:
    8 lat temu

    Koncert był fantastyczny, jedna z ciekawszych muzycznych propozycji dla mieszkańców Mogilna od lat, niech żałują Ci co nie byli

    Odpowiedz
  5. matura2018 says:
    8 lat temu

    Dixie Team to zespół, którym nasze miasto może się chwalić w całym kraju i nie tylko. Chłopaki grają, że aż miło! Muzyka nowoorleańską jest wieczna! To są standardy, które, jak dla mnie, nigdy się nie znudzą. Niech młodzież nie narzeka, tylko się edukuje muzycznie! Przychodźcie posłuchać, zamiast marudzić!

    Odpowiedz
  6. Lucky says:
    8 lat temu

    I sie dziwicie że ludzi nie ma,kto na taki festyn przyjdzie,no kto?

    Odpowiedz
  7. młodzież says:
    8 lat temu

    Mam dosyć słuchania tych starych pryków ile można słuchac tego samego niech zagraja teraz na marsie a my jako młodzież prosimy o koncerty przeznaczone dla nas młodziezy siema.

    Odpowiedz
  8. Ot.ty says:
    8 lat temu

    Nie można być przeciw czemuś, czego nie ma. Magazynu nie ma i nie będzie. Nie ma miejsca (ruina), nie ma ludzi (dwie bezrobotne osoby?), nie ma dalszego przymakania oczu przez służby porządkowe i nadzór budowlany. Rozumiem, że ktoś obiecał Tobie, że magazyn wróci taki jak kiedyś? To teraz zapytaj tego kogoś, jak to będzie i wróć do oceny Nawrota. Czy on był przeciw magazynowi czy przeciw obłudzie, która była m.in. Tobie serwowana? Będzie tam zupełnie nowe inne miejsce. Dofinansowane i kontrolowane. Tamtego już nie będzie. To było wspaniałe miejsce – pełna zgoda. Ale ono BYŁO!

    Odpowiedz
  9. Mieszkaniec says:
    8 lat temu

    Ja uwazam ze koncerty powinny byc biletowane, np symbolicznie10 zł bilet, jak ktos by miał ochote na dany zespol to napewno by dał te 10 zł i by przyszedł, i z biletów zespol byłby opłacany a nie gmina płaci z naszych pieniędzy podatników, kapelom starszym, a młode kapele grały zupełnie za darmo, dlatego chętnych muzyków młodych nie ma,i przez to młodzieży nie ma.Z całym szacunkiem do tej kapeli,ale 1 maja – sory, młodzież nie przyjdzie na koncert weselny.

    Odpowiedz
  10. Sabotaz says:
    8 lat temu

    Te granie Dixi team to jest totalna żenada i beznadzieja kiedy zaczniecie robic poważne koncerty?a nie jakies nudne zespoly w dodatku co grają w kółko to samo wstyd mi za takie koncerty w dodatku mało ludzi i powiewa nudą mam nadzieje,że w Mogilnie będzie sie coś działo dla młodzieży także

    Odpowiedz
  11. Mieszkaniec says:
    8 lat temu

    Ja uwazam ze Dixie Team to świetna kapela, ale niestety młodzież chce cos innego,moze gdyby było bardziej urozmaicenie kapel , dla młodzieży rowniez, byłoby zupełnie inaczej, a tak non stop ci sami, ile mozna tego słuchać, jak młodzież nie przyjdzie to kto? Na starszych liczyć nie mozna, jak widac.Jak wspomniałem super kapela, ale nie do amfiteatru, bardziej puby

    Odpowiedz
  12. I AM says:
    8 lat temu

    Widać że nie byłeś na koncercie.Na Dixie Team był komplet plus osoby stojące.Następnie część ludzi się rozeszła głównie z powodu przeciągu i zimna.Dla młodych też są koncerty kończące się na ogół cwaniakowaniem piciem i bójką.Pozdr

    Odpowiedz

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook TikTok
Portal CMG24.pl - Mogilno, Dąbrowa, Strzelno i Jeziora Wielkie - informacje, aktualności, wiadomości, radio Mogilno, dziennik, ogłoszenia

Najszybsze źródło informacji w powiecie. Mogilno, Strzelno, Dąbrowa, Jeziora Wielkie.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Posiadasz ważne informacje? ZGŁOŚ TEMAT »

Przydatne linki

  • Kontakt
  • Reklama
  • O portalu
  • Patronat medialny i współpraca
  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Procedura reklamacyjna
  • Regulamin płatności on-line

Ostatnie komentarze

  • Polaczenie. - Dom Kultury z dodatkowymi pomieszczeniami
  • alek - Dom Kultury z dodatkowymi pomieszczeniami
  • Justi - Nowoczesny plac zabaw i teren zielony
  • mieszkaniec - Zmiany w ZAZ Strzelno
  • Ocena - Burmistrz wypowiedział umowę o pracę dyrektor MGOPS
  • Gaj - Kierowca Hondy jechał za szybko
  • obserwator - Kierowca Hondy jechał za szybko
  • Wanna - Zmiany w ZAZ Strzelno
  • Mieszczanin - Zmiany w ZAZ Strzelno
  • Piotrus - Burmistrz wypowiedział umowę o pracę dyrektor MGOPS

© 2025 CMG24 - Mogilno, Strzelno, Dąbrowa i Jeziora Wielkie
Projekt i wykonanie
Strony Internetowe

Witamy z powrotem!

Zaloguj się na swoje konto poniżej

Nie pamiętasz hasła?

Odzyskaj swoje hasło

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, aby zresetować hasło.

Zaloguj się
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
  • Strona główna
  • Wiadomości
    • Region
    • Powiat
    • Mogilno
    • Strzelno
    • Dąbrowa
    • Jeziora Wielkie
  • Kategorie
    • Polityka
    • Art. Spons.
    • Wieści z Powiatu Mogileńskiego
    • Wieści z Mogilna
    • Na sygnale
    • Edukacja
    • Kultura i Rozrywka
    • Sport
    • Rolnictwo
    • Społeczeństwo
    • Biznes
    • Region
    • Porady i ciekawostki
    • Felieton i publicystyka
  • Ogłoszenia
  • Wydarzenia
  • Zgłoś Temat
  • Moje ogłoszenia
  • Dodaj ogłoszenie
  • Kontakt
  • Zaloguj
  • Koszyk