Wolontariuszki przebywające na terenie Dąbrowy – Ani Nikoghosyan z Armenii i Melda Yaramis z Turcji wystąpiły wczorajszego popołudnia przed publicznością w Muzeum Ziemi Mogileńskiej w Chabsku.
Ani Nikoghosyan zaprezentowała m.in. swoje utwory muzyczne, z kolei Melda Yaramis mogła pochwalić się pracami malarskimi inspirowanymi pobytem w Dąbrowie.
Warto zauważyć, że Ani i Melda przebywają w Dąbrowie od października ubiegłego roku. W ramach wolontariatu prowadziły pozalekcyjne zajęcia muzyczne i plastyczne dla dzieci i młodzieży. Zrealizowały również własny projekt artystyczno-muzyczny, który został przedstawiony podczas wczorajszego spotkania w Chabsku. (AS)


































































