W piątek, 5 stycznia około godziny 18:05 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Mogilnie otrzymał informację, że w miejscowości Włostowo kierujący pojazdem marki Toyota może być pod wpływem alkoholu.
Na miejscu policyjny patrol zastał zaparkowany samochód marki Toyota, w którym znajdowała się kobieta nieposiadająca przy sobie kluczyków od pojazdu. Na miejsce zdarzenia przybyła osoba przez nią wskazana, której przekazano samochód z uwagi na fakt, że kobieta znajdowała się pod wpływem alkoholu.
– W toku czynności nie stwierdzono, aby wymieniona kierowała pojazdem w stanie po spożyciu alkoholu – informuje sierż. szt. Magdalena Pollak. (I)
















Ktoś lubi donosic lub ktoś Ciebie bardzo nie lubi
Akurat w takim donoszeniu nie ma nic złego , trzeba tylko pochwalić. Tępić pijanych kierowców zawsze i na wszystkie sposoby. Bolek tez donosił a dostał nagrodę Nobla, mieszkanie i pralkę….
I właśnie tacy jak TY nobla ani nic nie dostaną!!! Podpie..alanie tylko WAM zostało a Polska w ruinie!!!
Nie chciałbym tego Nobla. Ani tego mieszkania. Ani tej pralki. Ani tej jego wygranej w lotto .Polska w była w ruinie przez właśnie tego noblistę. Dzięki takim podpi*****czom jak ta osoba może być już tylko lepiej. Gorzej niż za Bolesława Noblisty już nie będzie. No chyba ze będzie kapował fake newsami do Brukseli….
Donosicielstwo nic więcej a mało tego zapewne ktoś kto z tobą przebywał ktoś ci bliski bo nikt postronny nie jest alfa i omega i nie wie że piłaś . Żal mi takich znajomych . Pozdr