W turnieju wzięli udział przedstawiciele sołectwa Mokre, Szczepanowo, Dąbrowa, Parlinek i Sędowo. Uczestnicy zmierzyli się w różnych konkurencjach sportowych. Głównym celem organizacji turnieju było uczczenie 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz integracja mieszkańców gminy Dąbrowa.
Zwycięska okazała się drużyna sołectwa Mokre, jednak wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe puchary. (AS)















































































































