W nocy z 22 na 23 września policjanci z Mogilna przeprowadzili akcję pod nazwą \”Dyskoteka\”. Funkcjonariusze swoimi działaniami objęli dwie miejscowości – Gębice i Ostrowo, gdzie sprawdzali przede wszystkim stan trzeźwości kierujących. Sprawdzano również, czy nie posiadają przy sobie środków odurzających.
Mundurowi dokonując kontroli pojazdów skupiali się także na przestrzeganiu przez kierujących przepisów ruchu drogowego, m.in. korzystania z pasów bezpieczeństwa, posiadania stosownych uprawnień do kierowania pojazdami oraz przewożenia dozwolonej liczby osób.
Policjanci w ramach akcji przeprowadzili 30 kontroli pojazdów. Wszystkie skontrolowane osoby były trzeźwe. (za KPP Mogilno)

















w sklepach są środki odurzające.
przeciez tam gdzie oni zatrzymywali to idzie ich objechac z orchowa na kamionek przez marcinkowo i dziekuje;D
30 kontroli…To się WRD napracował…
Najlepsze dyskoteki były w Padniewo city
Cymbały, a Wam się wydaje, że ile samochodów pojedzie w nocy skoro dziwi Was 30? 540??? Główka pracuje, ale jie Wasza.
Ja widzialem 2 pijanych alentylko szli we wiecanowie