Świętowanie rozpoczęło się od uroczystej mszy świętej w kościele pw. św. Marii Magdaleny w Kwieciszewie. Następnie odbył się uroczysty apel z okazji 95-lecia OSP oraz otwarcia przebudowanej remizy. Uroczystość była również okazją do wręczenia odznaczeń za wysługę lat. Nie zabrakło także poświęcenia remizy i oficjalnego przecięcia wstęgi.
Ponadto na ręce prezesa OSP Kwieciszewo, druha Janusza Michałka został przekazany sprzęt ratowniczy oraz pozwolenie na użytkowanie budynku. Zakup sprzętu został dofinansowany z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w kwocie 19 050 zł oraz z budżetu Gminy Mogilno w kwocie 34 950 zł. Łączna wartość zestawu ratownictwa technicznego wyniosła 54 000 zł. Z kolei prace związane z rozbudową i modernizacją remizy i jej otoczenia opiewają na kwotę blisko 500 000 zł.
Na mieszkańców uczestniczących w strażackiej uroczystości czekała również grochówka, wata cukrowa i przejażdżki bryczką. (AS)
















































































































































































