W Osielsku koło Bydgoszczy po raz siódmy odbył się Ogólnopolski Turniej Karate „YAMABUSHI CUP”. Wzięło w nim udział około 330 zawodników reprezentujących 26 klubów karate z terenu całej Polski. Dla zawodników sekcji karate Mogilno i Strzelno był to pierwszy turniej w tym sezonie po wakacyjnej przerwie. Zawodnicy zdobyli tam trzy medale.
Wyniki:
Jakub Januchowski – kumite chłopców 10-11 lat +40 kg – złoty medal
Jakub Sitko – kumite chłopców 12-13 lat -50 kg – złoty medal
Kinga Podhorodecka – kumite dziewcząt 10-11 lat + 40 kg – brązowy medal
(I | fot. nad.)
















Gratulacje
Wielkie gratulacje dla zawodnikow i oczywiscie dla trenera , Arek – gratuluje !!!!!!!!!!!