W Inowrocławiu odbył się zjazd okręgowy Porozumienia Jarosława Gowina, podczas którego wybrane zostały nowe władze partii. Prezesem Porozumienia w okręgu nr 4, pokrywającym się terytorialnie z okręgiem wyborczym do sejmu, wybrany został ponownie Adam Banaszak – radny sejmiku województwa.
Na funkcje wiceprzewodniczących wybrani zostali: Jacek Chmarzyński – związany ze Świeciem radny sejmiku województwa, Ewa Szarzyńska – wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Mogilnie oraz inowrocławski radny Marcin Wroński. Funkcję sekretarza zarządu sprawować będzie Dobromir Szymański, który jest inowrocławskim radnym, a także asystentem wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej, Iwony Michałek. Funkcję skarbnika partii w okręgu powierzono Barbarze Narbut ze Strzelna. Członkiem zarządu został Przewodniczący Młodej Prawicy w Bydgoszczy Paweł Przepióra. Funkcje Rzecznika Prasowego pełnić będzie Izabela Wierzbińska z Mogilna. (AS | fot. nad.)

















Brawo Iza!!!!Jestem dumna z Ciebie,życzę powodzenia.Twoja dawna nauczycielka.
Partia z poparciem pewnie 0.1% ale ma po wsiach rzecznika prasowego jakby ktoś nimi się interesowal