Portal CMG24.pl - Mogilno, Dąbrowa, Strzelno i Jeziora Wielkie - informacje, aktualności, wiadomości, radio Mogilno, dziennik, ogłoszenia
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
  • Zaloguj
poniedziałek, 15 czerwca, 2026
11 °c
Mogilno
  • Strona Główna
  • Wiadomości
    • Region
    • Powiat
    • Mogilno
    • Strzelno
    • Dąbrowa
    • Jeziora Wielkie
  • Kategorie
    • Polityka
    • Art. Spons.
    • Wieści z Powiatu Mogileńskiego
    • Wieści z Mogilna
    • Na sygnale
    • Edukacja
    • Kultura i Rozrywka
    • Sport
    • Rolnictwo
    • Społeczeństwo
    • Biznes
    • Region
    • Porady i ciekawostki
    • Felieton i publicystyka
  • Ogłoszenia
  • Wydarzenia
Dodaj ogłoszenie
Zgłoś temat
  • Strona Główna
  • Wiadomości
    • Region
    • Powiat
    • Mogilno
    • Strzelno
    • Dąbrowa
    • Jeziora Wielkie
  • Kategorie
    • Polityka
    • Art. Spons.
    • Wieści z Powiatu Mogileńskiego
    • Wieści z Mogilna
    • Na sygnale
    • Edukacja
    • Kultura i Rozrywka
    • Sport
    • Rolnictwo
    • Społeczeństwo
    • Biznes
    • Region
    • Porady i ciekawostki
    • Felieton i publicystyka
  • Ogłoszenia
  • Wydarzenia
Portal CMG24.pl - Mogilno, Dąbrowa, Strzelno i Jeziora Wielkie - informacje, aktualności, wiadomości, radio Mogilno, dziennik, ogłoszenia
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
Strona Główna Kategorie Społeczeństwo

Nowoczesna hala już gotowa

Redakcja przez Redakcja
15.05.2012
w Społeczeństwo
0
A A
57
fot. REBUD
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
Nowoczesna hala już gotowa
0
UDOSTĘPNIENIA
2
WYŚWIETLENIA
UdostępnijUdostępnijWhatsapp

Firma Budopol z Bydgoszczy wraz z podwykonawcą firmą REBUD z Mogilna zakończyła budowę hali widowiskowo-sportowej w Mogilnie, a oficjalny odbiór techniczny przez gminę Mogilna ma nastąpić w najbliższy piątek, 18 maja.

Przypomnijmy, że koszt budowy hali to ponad 30 milionów złotych z czego około 30% ma pochodzić z dofinansowania Urzędu Marszałkowskiego. Obiekt sportowy w rejonie ulicy Niezłomnych/Grobla ma pomieścić 920 osób a wymiary boiska to 25 na 47 metrów. W samej hali będą mieścić się m.in. sale treningowe, sanitariaty, szatnie oraz punkt gastronomiczny. Natomiast przy obiekcie zbudowano parking na ponad 200 samochodów. W późniejszym czasie przewiduje się także dobudowę kręgielni oraz hotelu, co ma kosztować ponad 4 miliony złotych.

Jak się udało nam dowiedzieć przedstawiciele firmy Budopol z Bydgoszczy zaproponowali burmistrzowi Mogilna, aby na otwarcie hali zagrał zespół Golec uOrkiestra. Jednak ostateczna decyzja o wyborze gwiazdy i terminie otwarcia zapadnie w ciągu najbliższych dni. (PK | fot. REBUD)

UdostępnijTweetWyślij
Redakcja

Redakcja

Powiązany Artykuły

Dom Kultury z dodatkowymi pomieszczeniami
Kultura i Rozrywka

Dom Kultury z dodatkowymi pomieszczeniami

10.06.2026
Nowoczesny plac zabaw i teren zielony
Edukacja

Nowoczesny plac zabaw i teren zielony

08.06.2026
Co kryje dokumentacja MKS Sokół Mogilno?
Mogilno

Co kryje dokumentacja MKS Sokół Mogilno?

03.06.2026
Zmiany w ZAZ Strzelno
Polityka

Zmiany w ZAZ Strzelno

03.06.2026
Burmistrz wypowiedział umowę o pracę dyrektor MGOPS
Mogilno

Burmistrz wypowiedział umowę o pracę dyrektor MGOPS

02.06.2026
Wybudują biogazownię pod Mogilnem?
Mogilno

Wybudują biogazownię pod Mogilnem?

01.06.2026
Pokaż więcej
Następny Artykuł

Wygrana z Pomorzaninem

Targujemy po raz dziewiąty

Komentarze 57

  1. xzx says:
    14 lat temu

    no trzeba przyznać że robi wrażenia:)!!!

    Odpowiedz
  2. yue says:
    14 lat temu

    SZKODA ZE NIKT NIE POMYSLAL O SILOWNI

    Odpowiedz
  3. super says:
    14 lat temu

    zaj*bista hala teraz trzeba ją tylko wykorzystywać

    Odpowiedz
  4. aa says:
    14 lat temu

    piękny obiekt!!

    Odpowiedz
  5. STRZELNIOK says:
    14 lat temu

    i co Wy tam bydzieta robić na ty hali mogilnioki???

    Odpowiedz
  6. jozek says:
    14 lat temu

    no to teraz tylko jakies koncerty organizować:D

    Odpowiedz
  7. POCO. says:
    14 lat temu

    Poco ta hala?Lepiej zrobcie droge na ul.Ogrodowej.

    Odpowiedz
  8. xxxxxxx says:
    14 lat temu

    jestem w szoku 😀 widzialem we wakacje ze cos robia ale nie wiedzialem ze az tak sie postaraja 😀 Brawo

    Odpowiedz
  9. :) says:
    14 lat temu

    a silownia w hali tez bedzie?

    Odpowiedz
  10. obserwator says:
    14 lat temu

    postiw lepszy

    Odpowiedz
  11. adam says:
    14 lat temu

    PIEKNA LECHU PELEN SZACUN DLA CIEBIE!!!!!!!!!

    Odpowiedz
  12. bambo says:
    14 lat temu

    to ile jestesmy w plecy i jak dlugo bedziemy to splacac ?

    Odpowiedz
  13. młody98 says:
    14 lat temu

    mam 14 lat i myślę że ta chala przetrwa długo jeśli ktos to uszanuje chciałbym aby na otwarcie powstał turniej w piłkę nożną do od lat 12 do 14 PROSZE !!

    Gratulacje

    Odpowiedz
  14. Konrad says:
    14 lat temu

    piękna hala, uszanujcie to co zbudowaliście za ciężkie pieniądze.

    Odpowiedz
  15. ... says:
    14 lat temu

    No to jeszcze cierpliwie czekam na kręgielnie 🙂

    Odpowiedz
  16. klif says:
    14 lat temu

    Hala 1 liga w okolicy nikt takiej nie ma i na pewno będą nam zazdrościć.Niestety muszę dodać ,ze moim zdaniem za parę lat porośnie ona mchem.Ciekaw jestem co wymyśli zarządca hali aby ściągnąć tam ludzi aby ona na siebie zarabiała.Tylko nie mówcie mi ,że będzie siatkówka i przyjdzie masa ludzi lub koncerty no chyba ,że za darmo bo jak większość ludzi w CMG zarabia 1000 zł to gdzie zabierze rodzinę na koncert nawet gdyby bilet kosztował 10zł odo osoby.POZDRAWIAM. JAK ŻYĆ PANIE …

    Odpowiedz
  17. leon says:
    14 lat temu

    a po ch*j wam Orlik zasrany debilu?

    Odpowiedz
  18. Hardkorowy Koks says:
    14 lat temu

    A siłownia gdzie jest? Nie ma LIPY!!!

    Odpowiedz
  19. bum says:
    14 lat temu

    po co ci droga na ogrodowej.nie wszyscy tam mieszkaja a hale maja wszyscy.bardzo ladna hala.

    Odpowiedz
  20. wielki elektronik says:
    14 lat temu

    ładny obiekt , widać że nasze miasto się rozwija , ale mam pytanko – czemu w strzelnie nic nie wychodzi ? tam się czas zatrzymał w miejscu

    Odpowiedz
  21. obserwator says:
    14 lat temu

    Brawa dla burmistrza za tak piękny obiekt

    Odpowiedz
  22. kujawianin says:
    14 lat temu

    mozna i by zrobic mecz charytatywny np zaprosic siatkarki cenrosatalu bydgoszcz ja wiem to gwiazdy 1 liga jesli by nasz przegraly to nic najwazniejszy jest cel chore dzieci to taki mol pomysl do wladz miasta jesli fajny to wrto sie zasnanowic

    Odpowiedz
  23. and says:
    14 lat temu

    Piękna hala i orlik. Czas na stadion Pogoni bo jest w opłakanym stanie.

    Odpowiedz
  24. zainteresowany says:
    14 lat temu

    a ja się pytam gdzie są ofert pracy???? nie ma, jak zwykle to w Mogilnie, hali nie było a stanowiska już obsadzone!!! tylko w MG jest taki bajzel…. szanowny PUP też sie nie pospisał, zero ofert pracy w tym temacie… szkoda gadać… w Mg ręka ręke myje wiadomo nie od dziś!!! by chociaż zrobili te śmieszne konkursiki dla formalności ;D

    Odpowiedz
  25. Bubu onomatopeja says:
    14 lat temu

    Zabrakło informacji ile kosztowała hala, jaka część tej kwoty dała gmina, a przede wszystkim ile będzie wynosił roczny koszt jej utrzymania i czy na pewno stać na to taką malutką, ubogą gminę jak Mogilno. Drugorzędną sprawa to kwesta wykorzystania tej hali, przecież w głównej mierze sportowej. Sokolanki spadły do III ligi, innych zespołów nie widać a z kultury to przy obecnym stanie finansów gminy to Bodzio Dance lub Grupa Operacyjna to max możliwości. Więc pytanie po co ta hala i przede wszystkiem dla kogo. Poza tym obiekt piękny, a że jak już ktoś napisał trybuny małe, wystarczyło popatrzeć ile osób uczęszcza na mecze Sokoła lub przyszło na elektroniczny weekend, to i tak są w zupełności wystarczające aż nadto.

    Odpowiedz
  26. . says:
    14 lat temu

    jeżeli sala będzie tylko dla 3 ligowego sokoła to był to zbędny wydatek , burmistrz powinien pomyśleć o utworzeniu nowych sekcji sportowych np siatkówka męska , koszykówka , wtedy faktycznie sala się przyda

    Odpowiedz
  27. ze my says:
    14 lat temu

    Pedaly lepiej by parkingi na miescie zrobili a nie. A czy bydło Mogilna to uszanuje? Nie no kolejna plama w CMG jak z basenem..

    Odpowiedz
  28. Ja says:
    14 lat temu

    WTF? Wy tak na poważnie z ta (c)hal(ł)ą?

    Odpowiedz
  29. sd says:
    14 lat temu

    I odezwał się bezradny ……

    Odpowiedz
  30. wampir says:
    14 lat temu

    @ zainteresowany

    podbijam w 100% !!! taki wielki obiekt i 0 ofert pracy? czyżby wszystko już ustalone po znajomości? wstyd i hańba! może by tak jakiś wywiad z szanowym dyrektorem w tej sprawie?

    Odpowiedz
  31. Ripper says:
    14 lat temu

    Ci co ja pisze ci ,którzy piszą negatywnie nie są w stanie pojąć ba! nawet wyobrazić ile taka budowa wymaga pracy od dyrektora ds.Funduszy z Unii europejskiej.
    PS Siatka jest po to żeby piłka nie wpadła na trybuny.

    Odpowiedz
  32. PRACA says:
    14 lat temu

    MIEJSCA PRACY NA HALI OBSTAWIONE SAMYMI PRZYDUPASAMI Z KLUBIKU \”POGOŃ MOGILNO\”

    Odpowiedz
  33. Strzelniak says:
    14 lat temu

    ładniejsza niż szopa w STRZELNIE

    Odpowiedz
  34. Swojak says:
    14 lat temu

    Tak! Lechu nie przejmuj się uwagami nt. hali. Masz już ten pomnik a za chwilę będzie obwodnica, drugi pomnik. I nie jest ważne, że w Mogilnie są korki a naprawa ulicy Hallera k.Polo spowodowała paraliż miasta. Najłatwiej trudnych tematów nie podejmować.

    Odpowiedz
  35. ghu says:
    14 lat temu

    no nie wiem czy sport to zdrowie.

    Odpowiedz
  36. ??? says:
    14 lat temu

    na otwarcie zaprosić zespół \”jarzębina\”

    Odpowiedz
  37. zuzanna says:
    14 lat temu

    Wspaniały obiekt, brawo dla Pana Leszka. Powiedzmy sobie jasno , mamy świetnego burmistrza:}}}}

    Odpowiedz
  38. zebra says:
    14 lat temu

    hala aż dech zapiera, ale co tam że przez nią gmina w długach, idźmy dale a co tam, teraz stadion \”narodowy\”, przepraszam \”powiatowy\”, uważam że ogromne pieniądze wyrzucone w błoto, za kilka lat jak ktoś już zauważył mchem zarośnie, też mi pomnik, jestem na nie i nie dlatego że mi się nie podoba hala, uważam że zupełnie w takiej dziurze jak Mogilno niepotrzebna, co zawody zorganizuje Mogilno jakie?, zatrudnienia nie skomentuję, po prostu kolesiostwo, zakrawające na korupcję

    Odpowiedz
  39. Człowiek zagadka says:
    14 lat temu

    Hala przepiękna
    Prace szły pełną parą widziałem często brawo, jednak kiedy będzie otwarcie bo i burmistrz i dyrektor osrir mówili niedawno że najwcześniej we wrześniu a tu hala już skończona.
    Skoro jest i hala to czas na promowanie innych dyscyplin sportowych poza piłką nożną dla której jest przecież klub i milion sekcji.
    Trzeba byłoby ruszyć koszykówkę która umiera w naszym mieście, także siatkówka męska oraz może jakiś boks/k1/mma chętni będą napewno.
    Jedno co mnie martwi to jak będzie wykorzystana…bo hala ładna jest już przy dworcowej ale wogóle nie wykorzystana…

    Odpowiedz
  40. . says:
    14 lat temu

    Pozazdrościć będzie można jeżeli będą nowe sekcje ( siatka męska kosz futsal itp ) w których będzie można trenować , bo wynająć tą hale pewnie będzie bardzo ciężko

    Odpowiedz
  41. Zgadzam się says:
    14 lat temu

    (koment. |
    . v
    zgadzam
    się
    z tobą 😀

    Odpowiedz
  42. drumsik says:
    14 lat temu

    do O.N.A to prawda ze z kulturą to bieda a już nie mówiąc zeby w sobote gdzieś sie pobawić jak do mnie rodzinka przyjechała to musiałem na wioske jechać bo tam zawsze cośik się dzieje troche głopio i jak tu żyć !!!! trzeba czekać do swięto janek może coś odpierd..lą pozdrawiam

    Odpowiedz
  43. sport says:
    14 lat temu

    kolejna droga zabawka zupełnie niepotrzebna. interes zrobił ten co to wybudował. jeszcze sobie lotnisko wybudujcie żeby ryanair mógł was wozic do pracy

    Odpowiedz
  44. ... says:
    14 lat temu

    Kiedy jest otwarcie ?
    Jaki zespół będzie ?
    Ile wstęp?
    Wie ktoś może?

    Odpowiedz
  45. bumcyk says:
    14 lat temu

    Mówicie, że Mogilno to dziura ale jak coś nowego powstaje to wszyscy narzekają. Hala pięknie się prezentuje i oby była dobrze wykorzystana. Mam nadzieję, że powstaną sekcje sportowe, których brakuje: koszykówka i siatkówka mężczyzn.
    Wszyscy szukają tylko tematu do narzekania, basen też sie Wam nie podoba ale gdyby go nie było to znowu wszyscy by narzekali, że miasto sie nie rozwija…

    Odpowiedz
  46. alicja_witkowska says:
    14 lat temu

    Hala jest spk

    Odpowiedz
  47. ada says:
    14 lat temu

    PROSZĘ W IMIENIU MIESZKAŃCÓW ABY NASTĘPNĄ ISTOTNĄ SPRAWĄ BYŁO POZYSKIWANIE INWESTORÓW ABY WRESZCIE SIĘ COŚ RUSZYŁO Z MIEJSCAMI PRACY (UCZCIWE ZATRUDNIANIE, A NIE ,,PO ZNAJOMOŚCI\”). DLACZEGO W MOGILNIE JEST TAK MAŁO ZAKŁADÓW PRODUKCYJNYCH?

    Odpowiedz
  48. XX says:
    14 lat temu

    Teraz to juz mozna w ogole zamknac to umieralnie zwana jeszcze nieraz \”szpitalem\” ,bo i po co komu sluzba zdrowia,jak mamy taka boska hale!!

    Odpowiedz
  49. ktosik says:
    14 lat temu

    nowy obiekt nowe miejsca pracy… ciekawe tylko czy już z góry nie obsadzone \”przez garbatych\” brak jakichkolwiek inf.w UP o nowych stanowiskach……..

    Odpowiedz
  50. ktoś says:
    14 lat temu

    Człowieku,pracę to dostaną Dąbki,Abramy,Łuczaki itp.a ty możesz posprzątać w parku jak jesteś bez roboty.

    Odpowiedz
  51. Realista. says:
    14 lat temu

    Może ktoś podpowie jakie zespoły w sportach halowych będą w tak pięknym obiekcie występować w rozgrywkach ligowych.Zarząd Pogoni jest zadowolony że Sokolanki opuściły 2 ligę to więcej kasy z Gminy będzie dla Pogoni.A w razie niepowodzenia Pogoni to kto wówczas otrzyma więcej kasy z budżetu gminy???A tak na poważnie to dlaczego płacimy za bilety na mecze,jeżeli już raz zapłaciliśmy w postaci naszych podatków z gminy na utrzymanie klubu i trenujących w nim zawodników.

    Odpowiedz
  52. jello says:
    14 lat temu

    Hala piekna teraz potrzeba super zarzadcy chyba ze Lechu zasiadzie wtedy z zyczeniami aby piane dalej spijal .Obiekt przesadzony na Mogilno doklada ze swojej kieszeni ten kto madry po szkodzie.

    Odpowiedz
  53. JOHN says:
    14 lat temu

    Hala ok. Teraz tylko do roboty wyborco bo burmistrz musi to utrzymać za nasze podatki… No chyba, że minimum raz w tygodniu będzie tam wielka impreza, która zaroi na część kosztów utrzymania.. Czy bardzo się pomylę w szacunkach 200 000 zł na miesiąc utrzymania molocha – …….

    Odpowiedz
  54. berg says:
    14 lat temu

    Hala ma się nazywać \\\”Chemirol=Arena\\\” bo dostaną od firmy co roku 6 cyfrowąkase.

    Odpowiedz
  55. Hiszpan says:
    14 lat temu

    No pieknie widze ze nasze Miasteczko rozwija sie.
    Dobrze by bylo powolac do zycia jakas drorzyne koszykarska,juz mialaby gdzie grac.Mam nadzieje ze znajdzie sie kilka AMBITnych osob ktore beda chciala sie poswiecic i z tej naszej mlodziezy wycisnac cos pozytywnego.Wszakrze warunki na to sa.a wiedz do dziela rodocy to my mozemy rozkrecic te \”bude\”

    Odpowiedz
  56. ukryty says:
    14 lat temu

    nie, lepiej siedzieć z du** przed telewizorem – tak to jest AMBITNE !!

    Odpowiedz
  57. ona says:
    14 lat temu

    kiedy powstanie jakaś strona internetowa?! nic nie wiadomo!!! co to za organizacja?!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook TikTok
Portal CMG24.pl - Mogilno, Dąbrowa, Strzelno i Jeziora Wielkie - informacje, aktualności, wiadomości, radio Mogilno, dziennik, ogłoszenia

Najszybsze źródło informacji w powiecie. Mogilno, Strzelno, Dąbrowa, Jeziora Wielkie.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Posiadasz ważne informacje? ZGŁOŚ TEMAT »

Przydatne linki

  • Kontakt
  • Reklama
  • O portalu
  • Patronat medialny i współpraca
  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Procedura reklamacyjna
  • Regulamin płatności on-line

Ostatnie komentarze

  • Polaczenie. - Dom Kultury z dodatkowymi pomieszczeniami
  • alek - Dom Kultury z dodatkowymi pomieszczeniami
  • Justi - Nowoczesny plac zabaw i teren zielony
  • mieszkaniec - Zmiany w ZAZ Strzelno
  • Ocena - Burmistrz wypowiedział umowę o pracę dyrektor MGOPS
  • Gaj - Kierowca Hondy jechał za szybko
  • obserwator - Kierowca Hondy jechał za szybko
  • Wanna - Zmiany w ZAZ Strzelno
  • Mieszczanin - Zmiany w ZAZ Strzelno
  • Piotrus - Burmistrz wypowiedział umowę o pracę dyrektor MGOPS

© 2025 CMG24 - Mogilno, Strzelno, Dąbrowa i Jeziora Wielkie
Projekt i wykonanie
Strony Internetowe

Witamy z powrotem!

Zaloguj się na swoje konto poniżej

Nie pamiętasz hasła?

Odzyskaj swoje hasło

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, aby zresetować hasło.

Zaloguj się
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
  • Strona główna
  • Wiadomości
    • Region
    • Powiat
    • Mogilno
    • Strzelno
    • Dąbrowa
    • Jeziora Wielkie
  • Kategorie
    • Polityka
    • Art. Spons.
    • Wieści z Powiatu Mogileńskiego
    • Wieści z Mogilna
    • Na sygnale
    • Edukacja
    • Kultura i Rozrywka
    • Sport
    • Rolnictwo
    • Społeczeństwo
    • Biznes
    • Region
    • Porady i ciekawostki
    • Felieton i publicystyka
  • Ogłoszenia
  • Wydarzenia
  • Zgłoś Temat
  • Moje ogłoszenia
  • Dodaj ogłoszenie
  • Kontakt
  • Zaloguj
  • Koszyk