Portal CMG24.pl - Mogilno, Dąbrowa, Strzelno i Jeziora Wielkie - informacje, aktualności, wiadomości, radio Mogilno, dziennik, ogłoszenia
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
  • Zaloguj
sobota, 6 czerwca, 2026
21 °c
Mogilno
  • Strona Główna
  • Wiadomości
    • Region
    • Powiat
    • Mogilno
    • Strzelno
    • Dąbrowa
    • Jeziora Wielkie
  • Kategorie
    • Polityka
    • Art. Spons.
    • Wieści z Powiatu Mogileńskiego
    • Wieści z Mogilna
    • Na sygnale
    • Edukacja
    • Kultura i Rozrywka
    • Sport
    • Rolnictwo
    • Społeczeństwo
    • Biznes
    • Region
    • Porady i ciekawostki
    • Felieton i publicystyka
  • Ogłoszenia
  • Wydarzenia
Dodaj ogłoszenie
Zgłoś temat
  • Strona Główna
  • Wiadomości
    • Region
    • Powiat
    • Mogilno
    • Strzelno
    • Dąbrowa
    • Jeziora Wielkie
  • Kategorie
    • Polityka
    • Art. Spons.
    • Wieści z Powiatu Mogileńskiego
    • Wieści z Mogilna
    • Na sygnale
    • Edukacja
    • Kultura i Rozrywka
    • Sport
    • Rolnictwo
    • Społeczeństwo
    • Biznes
    • Region
    • Porady i ciekawostki
    • Felieton i publicystyka
  • Ogłoszenia
  • Wydarzenia
Portal CMG24.pl - Mogilno, Dąbrowa, Strzelno i Jeziora Wielkie - informacje, aktualności, wiadomości, radio Mogilno, dziennik, ogłoszenia
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
Strona Główna Wybory 2018

Nowy kandydat w Strzelnie

Redakcja przez Redakcja
16.08.2018
w Wybory 2018
0
A A
108
0
UDOSTĘPNIENIA
1
WYŚWIETLENIA
UdostępnijUdostępnijWhatsapp

Jak informuje nas Leszek Kawczyński Pełnomocnik Prawa i Sprawiedliwość w Strzelnie, kandydat Łukasz Nycek zaprezentowany w trakcie wizyty Jarosława Gowina w Mogilnie zrezygnował z kandydowania na fotel burmistrza Strzelna.

– Pan Łukasz Nycek faktycznie zrezygnował. Na zebraniu Komitetu PiS w Strzelnie rekomendowano Pana Romana Szydzika, członka PiS, jako kandydata na burmistrza Strzelna – informuje Leszek Kawczyński, Pełnomocnik Prawa i Sprawiedliwość w Strzelnie.

Roman Szydzik to prywatny przedsiębiorca ze Strzelna, właściciel restauracji oraz działacz lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości. (PK | fot. facebook.com/Organizacja-Magazyn-Restauracja-Strzelno)

UdostępnijTweetWyślij
Redakcja

Redakcja

Powiązany Artykuły

Wybory 2018

Nowy radny w Strzelnie

03.02.2019
Wybory 2018

Wybory uzupełniające w Strzelnie

23.01.2019
Wybory 2018

Wybory Samorządowe 2018 [Relacja]

21.10.2018
Wybory 2018

Powalczą o fotel wójta

26.09.2018
Wybory 2018

Czterech chętnych na fotel burmistrza

26.09.2018
Wybory 2018

STRZELNO: Trzech kandydatów

26.09.2018
Pokaż więcej
Następny Artykuł

Maraton dla małego Franka

Dożynkowy pochód w Strzelnie

Komentarze 108

  1. *** says:
    8 lat temu

    łapanka w PiSie.

    Odpowiedz
  2. Wyborca says:
    8 lat temu

    Pisu nie lubię ale kandytant naprawdę dobry z niego, przynajmniej by porządek zrobił w Strzelnie

    Odpowiedz
  3. Antypis says:
    8 lat temu

    [komentarz niezgodny z regulaminem]

    Odpowiedz
  4. gosc says:
    8 lat temu

    NO TERAZ TO JAJA SE ROBICIE

    Odpowiedz
  5. LEON says:
    8 lat temu

    A może coś więcej o zainteresowaniach pana Romana , może ktoś coś więcej wie???? Niech PIS zweryfikuje kandydata….

    Odpowiedz
  6. Ryszard says:
    8 lat temu

    Ciekawe czy Roman Szydzik ma jakiś program wyborczy? Bo wygląda mi na to, że jest on ostatnią deską ratunku PiSu w gminie. Poprzednik Łukasz Nycek niekoniecznie popisał się elokwencją, jak i pomysłem na gminę, bo na spotkaniu z Gowinem nic konkretnego nie przedstawił. Tak więc czekam na pomysły Panie Romanie.

    Odpowiedz
  7. Erg says:
    8 lat temu

    Konkretnie nie zweryfikowani, ale osoby, które poza powyższym kandydatem wyraziły chęć kandydować na burmistrza:EM,KS,DC,MZ,PC,IM

    Odpowiedz
  8. Ricardo says:
    8 lat temu

    Masz rację, całkowicie się z Tobą zgadzam, ale MY WYBORCY, niedouczeni, że nie powiem głupi głosujemy jak takie barany (OCZYWIŚCIE NIE WSZYSCY!). Tak jest wszędzie, w całej Polsce. Przykład? Bardzo proszę! Kompletnie nie mogę zrozumieć wyborców, którzy po raz 2-3 głosują na radnego-radną, którzy nie są w ogóle aktywni, nic nie robią dla wyborców, podlizują się tylko burmistrzowi czy wójtowi. A ci co chcieli by coś \”unowocześnić\”, zmienić przegrywają. A są naprawdę wartościowymi ludźmi.

    Odpowiedz
  9. CONAN BARBARZYŃCA says:
    8 lat temu

    ależ popłoch w szeregach POpapranych

    Odpowiedz
  10. WYBORCA says:
    8 lat temu

    ……….CO DZIEJE SIĘ Z Prawem i Sprawiedliwościw! prawem i sprawiedliwością ,prawem i sprawiedliwością,prawem i sprawiedliwością , prawem , prawem!???

    Odpowiedz
  11. spawacz says:
    8 lat temu

    Radzę poczytac kto jest w PL prawicą a później isc głosować.

    Odpowiedz
  12. Adolf says:
    8 lat temu

    POzdrawiam

    Odpowiedz
  13. Obserwator says:
    8 lat temu

    [komentarz niezgodny z regulaminem]

    Odpowiedz
  14. max says:
    8 lat temu

    kandydaci na burmistrza Strzelna = Legia Warszawa;
    tyle w temacie…

    Odpowiedz
  15. Slamsy says:
    8 lat temu

    [komentarz niezgodny z regulaminem]

    Odpowiedz
  16. @@@@ says:
    8 lat temu

    [komentarz niezgodny z regulaminem]

    Odpowiedz
  17. Julek says:
    8 lat temu

    Ten człowiek zrujnuje nie tylko budżet strzela ale też i wizerunek, czego wy chcecie nowego burmistrza czy alfonsa

    Odpowiedz
  18. Stary says:
    8 lat temu

    Panie roman(s) ie chyba najwyższy czas ze sceny zejść i nie robić sobie większego wstydu

    Odpowiedz
  19. Stary says:
    8 lat temu

    Ten pan wyrządził już sporo krzywdy teraz to różaniec i pod piec

    Odpowiedz
  20. Zbychu says:
    8 lat temu

    Do WYBORCY – a co ma się dziać z Prawem i Sprawiedliwością? Nie wiesz? Nic się nie dzieje, oprócz MASOWEGO KUPOWANIA WYBORCÓW poprzez rozdawnictwo nieswoich pieniędzy, których notabene nie ma w budżecie. A zacznie się dopiero, jak służby mundurowe upomną się o swoje! PiS obiecał i olał te służby. Za 3 tys, to już niejeden Ukrainiec nie chce pracować w Polsce, a Ty myślisz, że za taką kasę ktoś pójdzie do armii na mięso armatnie? Póki co nikt nikogo nie zmusi do wstąpienia do policji, wojska, straży. Tylko kasa może przyciągnąć, a tej Naczelnik Jarosław NI MA !!!

    Odpowiedz
  21. Julek says:
    8 lat temu

    Strzelno zejdzie na psy…

    Odpowiedz
  22. Dziwna sprawa says:
    8 lat temu

    [komentarz niezgodny z regulaminem]

    Odpowiedz
  23. Ewa says:
    8 lat temu

    Oj. W Strzelnie to tylko Genowefa Pigwa ale już chyba nie żyje.

    Odpowiedz
  24. wyborca says:
    8 lat temu

    [komentarz niezgodny z regulaminem]

    Odpowiedz
  25. Tombi says:
    8 lat temu

    Konkubina niech pakuje torby teraz bedzie nalot na urzad miejski a kolejna wyleci z hukiem nowa pozycja nowe znajomosci

    Odpowiedz
  26. wyborca says:
    8 lat temu

    PIS wystawia swoich.ludzi którzy będą nietykalni tych co prowadzą szemrane interesy wystarczy startować z PIS u i ochronka gotowa sami zobaczycie kto startuje w Naszej małej ojczyznie na radnych np powiatowych aby uniknąć odpowiewdzialności i zaistnieć przykłady sami ujrzycie po ogłoszeniu list kandydatów ludzie z .wyrokami lub ludzie którzy narobili szwindli .Kierownicy np jednostek którzy zawdziueczają burmistrzowi wszystko a teraz go utopia w łużce wody .

    Odpowiedz
  27. Strzelno says:
    8 lat temu

    Dlaczego, zwykły pracownik urzędu nie startuje w wyborach, dlaczego ta nasz gmina jest taka a nie inna, pytań dużo, kandydatów mało. Ja proponuję Pana Darka Chudzinskiego. Chociażby zrobił porządek z pracownikami interwencyjnymi

    Odpowiedz
  28. Zbyniu says:
    8 lat temu

    [komentarz niezgodny z regulaminem]

    Odpowiedz
  29. Wampir says:
    8 lat temu

    Panie roman ie czy pan się z powołaniem minął przecież słuchawka i procyn są w nie te strony

    Odpowiedz
  30. Strzelniok says:
    8 lat temu

    Witam , a mówiłem już od dłuższego czasu że w pisie połowa to sodomici a reszta to qrwiarze . Pozdrawiam normalnych – nie z pisu .

    Odpowiedz
  31. Prawda says:
    8 lat temu

    [komentarz niezgodny z regulaminem]

    Odpowiedz
  32. OBI says:
    8 lat temu

    Po co tyle komentować.Trzeba samemu wystartować.Już widzę ilu z Was chętnych,aby podjąć \”dzieło nieznane\”. Do odważnych świat należy.

    Odpowiedz
  33. MieszkaniecStrzelna says:
    8 lat temu

    Wyborcza karuzela ruszyła, tak w skrócie można podsumować pierwszy poważny ruch w tegorocznej kampanii wyborczej do naszego lokalnego samorządu. Kandydat wskazany w powyższym artykule jest napewno ciekawą, aczkolwiek kontrowersyjną postacią. Pozytywnem na pewno jest to, że jest to osoba, która więcej niż z lokalnym \”bagienkiem\” politycznym, do czynienia ma z biznesem. Jako minus zaliczyć należy wiek, gdyż Strzelno potrzebuje przede wszystkim młodego włodarza z pomysłem i zapałem do działania. Choć przede wszystkim przydałoby się przedstawić, w kontekście powyższego kandydata program wyborczy, czyli jego pomysł na wyciągnięcie naszej gminy z zapaści gospodarczej oraz finansowej, w której się znalazła wskutek katastrofalnych (nie) rządów przez ostatnie 12 lat. Liczę również osobiście, że pojawi się jakaś lokalna inicjatywa/ komitet bez marki partii ogólnopolskiej, ponieważ istotą wyborów samorządowych, zwłaszcza do samorządu gminnego powinno być działanie na rzecz Małej Ojczyzny, niekoniecznie podszyte podziałami \”wielkiej\” polityki.
    Niemniej jednak kto by nie wygrał tych wyborów z nowych kandydatów, dostanie w spadku po obecnym \”układzie\” politycznym tononcy statek do sterowania, jakim jest obecnie nasza gmina. Stąd potrzeba nam ludzi młodych i pełnych zapału do tej bardzo ciężkiej pracy. Oby tacy się znaleźli i uzyskali poparcie mieszkańców naszej gminy – tego wszyscy sobie życzymy!

    Odpowiedz
  34. Atomek says:
    8 lat temu

    Roman był kuratorem sądowym i kazał zostawić matce dziecko?

    Odpowiedz
  35. max says:
    8 lat temu

    Partie lub komitety wyborcze starają się wystawiać najlepszych kandydatów o nieposzlakowanej opinii, takich, którzy wyróżniają się pod wieloma względami, ale w sensie pozytywnym, Jeśli to jest najlepszy kandydat strzeleńskiego PiS, to głębokie wyrazy współczucia, chociaż do zwolenników tej partii nie należę. Panie Romanie, Pana jeszcze potrzebują Pańskie małe dzieci. Jeśli Pan będzie tak stały i konsekwentny w swoich decyzjach jako burmistrz jak w swoich uczuciach to czarno widzę przyszłość gminy.

    Odpowiedz
  36. Popieram PiS says:
    8 lat temu

    Nareszcie ktoś konkretny chce podjąć Walkę w ratowaniu gminy.Wyzwanie jest konkretne i myślę ze Pan Roman nadaje się na to.Lata doświadczenia w strukturach Urzędu Marszałkowskiego i znajomość decydentów samorządowych pozwolą mu na pozytywne działanie na rzecz Naszej gminy.Powodzenia Panie Romanie!!

    Odpowiedz
  37. gosc says:
    8 lat temu

    to że p,szydzik startuje to nic nie znaczy bo kto na tego człowieka da głos-raczej nikt no chyba ta nowa dziunia co zostawiła dziecko –PANIE DARKU CHUDZIŃSKI POTRZEBUJE PANA STRZELNO BO JEST PAN JEDYNYM POWAŻNYM KANDYDATEM KTÓRY NIE PATRZY NA TO ABY DORWAĆ SIĘ DO STOŁKA BO PAN TU ŻYJE I PANU ZALEŻY NA TYM NASZYM BIEDNYM STRZELNIE

    Odpowiedz
  38. OBSERWATOR says:
    8 lat temu

    PIS OSZALAŁ, KOMU DO GŁOWY PRZYSZEDŁ TEN KANDYDAT

    Odpowiedz
  39. max says:
    8 lat temu

    [komentarz niezgodny z regulaminem]

    Odpowiedz
  40. tom says:
    8 lat temu

    JAK MATCZAK DOTRZYMA SŁOWA DANEGO PRZED OSTATNIMI WYBORAMI . CZYLI ŻE JAK ZACZNĄ BUDOWAĆ SZPITAL W MOGILNIE TO NIE BĘDZIE STARTOWAŁ W WYBORACH TO WRÓŻĘ MIASTU LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ … ALE ZNAJĄC ŻYCIE TO I TAK NIE DOTRZYMA SŁOWA BO KŁAMIE TAK SAMO JAK Z TĄ OBWODNICĄ CO WYBORY TO SAMO..

    Odpowiedz
  41. WYBORCA says:
    8 lat temu

    PROSZĘ NIE ZAŚMIECAĆ PIĘKNEGO JĘZYKA POLSKIEGO na Forum Społecznościowym! Jeśli już to rób to u siebie w domu z takim zerowym poziomem!

    Odpowiedz
  42. Apel says:
    8 lat temu

    Wycofajcie tę kandydaturę nim do końca się skompromitujecie. Panie Sasin oraz posłowie Prawa i Sprawiedliwości proszę dogłębnie przeanalizować całą sprawę .Nie może być tak by jakaś niezidentyfikowana grupka pod flagą Prawa i Sprawiedliwości bez konsultacji społecznych rekomendowała kandydata na burmistrza Strzelna , człowieka budzącego tak wielkie negatywne emocje ,któremu zdecydowanie obce są ideały Prawa i Sprawiedliwości!. Pan Kawczyński z pewnością nie przekazał Panu i społeczeństwu żadnego rzetelnego uzasadnienia tej dziwnej i zaskakującej rekomendacji !

    Odpowiedz
  43. O says:
    8 lat temu

    Życzliwy,dobry i łagodny. Tolerujący otoczenie w jakim żyje. Inną jego dobrącechą jest zacność i szlachetność. To także człowiek uczciwy,na którym można polegać i na którego można liczyć. Charakteryzuje go bezinteresowna pomoc innym ludziom. Utrzymuje bliskie i serdeczne stosunki ze znajomymi. Faktycznie żywi wielkie uczucie do swoich dzieci. Darzy je wielką miłością i ceni ponad wszystko. Umie zachować się w różnych oklicznościach. Zawsze odnosi się do ludzi życzliwie.
    Zanim ktoś bezpodstawnie osądzi,niech spojrzy najpierw na swoje życie i oceni,sam sobie,jakim jest człowiekiem. Pozdrawiam

    Odpowiedz
  44. aaaaa says:
    8 lat temu

    No to super jeszcze lepiej jak Matczak zamiast kasa do gminy to teraz gmina będzie placic alimenty na dzieci za niego hahahha pis się coraz bardzie poniża brawo dobra zmiana.

    Odpowiedz
  45. mieszkaniec says:
    8 lat temu

    NORMALNIE KTOŚ SOBIE ROBI JAJA Z LUDZI,TOSZ TEN FACET IDZIE JUŻ NIEDŁUGO NA EMERYTURE I GDZIE ON SIĘ PCHA DO STOŁKA A TAK NA MARGINESIE –WEŻ PAN UPORZĄDKUJ WSZYSTKIE SWOJE SPRAWY I IDZ NA EMERYTURE

    Odpowiedz
  46. bolek says:
    8 lat temu

    No to pod wygranych wyborach będziemy teraz w Zakonie Templariuszy

    Odpowiedz
  47. ODYN says:
    8 lat temu

    Szydzik to człowiek z klasą przewyższający lokalnych pseudo radnych , politycznych dawno skiśnietych śmietanek

    Odpowiedz
  48. hiczen says:
    8 lat temu

    Jaki komentarz niezgodny z regulaminem?Proszę o przedstawienie punktu regulaminu który dyskwalifikuje mój komentarz.Komentarze obraźliwe są dopuszczane do publikacji a mój komentarz z pewną dozą ironii jest dyskwalifikowany.
    Miałem nadzieje,że w tej redakcji pracują ludzie którzy znają się na swojej pracy.Jednak z przykrością muszę stwierdzić,srodze się pomyliłem.
    Tego komentarza też pewnie nie opublikujecie.Uznacie go za niezgodny z regulaminem.Wiem,że nie ma co się łudzić,tylko proszę podajcie punkt regulaminu,który został naruszony.

    Odpowiedz
  49. Jk says:
    8 lat temu

    .. TY SIĘ BODZIU PUKNIJ Z TYM DARKIEM ZDROWO W GŁOWĘ…

    Odpowiedz
  50. Gmina says:
    8 lat temu

    Co wy macie do tego Pana Darka, jeśli wygra to wygra jeśli nie to nie ale znając strzeleckie społeczeństwo to każdy ma wybór na kogo pójdzie zagłosować nikt nikogo nie zmusza aby na wybory poszedł, ale jak to mówią Obywatelski głos oddać trzeba, chociaż zmiana burmistrza by się przydała, ja osobiście jestem za Panem Darkiem. A co do wypłat interwencyjnych to faktycznie żenada, miasto brudne, Panie na ławeczka h siedzą, a tu lada chwila jesień i deszcz i panie interwencyjne spędza czas na klatkach schodowych. A wypłata leci.

    Odpowiedz
  51. aaaaa says:
    8 lat temu

    A ja jestem za żeby zorganizować zebranie z wszystkim kandydatami aby mieszkancy mogli się dowiedzieć co im obiecują ale na koniec niech podpiszą papier ze jeśli nie spełnia swych obietnic podadza się sami do dymisji

    Odpowiedz
  52. 39 says:
    8 lat temu

    Zwolnić Panie na ,,Pasach ,,i wa Autobusach lub dać 1/ 3 etatów – a jak sie nie podoba to DOWIDZENIA
    Emertki chetnie wezmą 1/3 etatu …

    Odpowiedz
  53. mieszkaniec says:
    8 lat temu

    Co z uwielbieniem Adolfa ..????? To bardzo ważna sprawa !!!!Czy Pan Sasini i posłowie regionu wiedzą o tym panie Kawczyńsli ???

    Odpowiedz
  54. xyx says:
    8 lat temu

    Ludzie po co tyle gadania praktycznie o niczym , każdy normalny poczeka i zobaczy jaki ten pan ma plan dla miasta i gminy , potem można dyskutować.

    Odpowiedz
  55. Wyborca says:
    8 lat temu

    Odnośnie kandydatury Dariusza Chudzińskiego – ten Pan może i się nadaje ale nie do dysponowania naszymi piniędzmi. Dotacje z UE oczywiście ale żeby była osoba postronna która zweryfikuje wykorzystane pieniądze. I jeszcze jedno: żeby nie było sytuacji że nowy burmistrz \”przejmie\” działki bądź lokale na własność… bo w przejmowaniu jest dobry… warto się przyjrzeć jego osobie. Bo przed wyborami czoło może sobie obić kłaniając się wszystkim 😉

    Odpowiedz
  56. aaa says:
    8 lat temu

    O kim mowa? o Pani A.B ? bo o niej też było głośno że syna i męża zostawiła córkę zabrała i poszła do Pana Sz. ale ona to w mieście mieszkała

    Odpowiedz
  57. Lodówa says:
    8 lat temu

    [komentarz niezgodny z regulaminem]

    Odpowiedz
  58. strzelno says:
    8 lat temu

    [komentarz niezgodny z regulaminem]

    Odpowiedz
  59. strzelnianin says:
    8 lat temu

    Dlaczego na knajpie tego pana wisiała flaga Bawarii i jeszcze jakiegoś zakonu niemieckiego? Żyjemy w Polsce przecież…. patrioci… Pytanie:kto urodził się w Bawarii?(pytanie dla inteligentnych) To wstyd i porażka, aby wystawiać takiego kandydata…dla tego miasta i wszystkich zdrowo myślących mieszkańców. Dla Strzelna może być tylko jeden ratunek. Kandydat bezpartyjny,normalny, młody i wykształcony. Emerytom i rencistom mówimy zdecydowane NIE

    Odpowiedz
  60. Do matka says:
    8 lat temu

    [komentarz niezgodny z regulaminem]

    Odpowiedz
  61. Henio says:
    8 lat temu

    Ludzie zycie prywatne przede wszystkim niech wie kazdy jaka jest prawda ze hitlerowiec z qrwa chca podbijac strzelno ,bedzieta chorzy na umysle jak zaglosujecie to istna patologia

    Odpowiedz
  62. Norman says:
    8 lat temu

    [komentarz niezgodny z regulaminem]

    Odpowiedz
  63. Henio says:
    8 lat temu

    [komentarz niezgodny z regulaminem]

    Odpowiedz
  64. Xxx says:
    8 lat temu

    [komentarz niezgodny z regulaminem]

    Odpowiedz
  65. OBSERWATOR says:
    8 lat temu

    Cała prawda o kandydacie PIS , ktoś krótko napisał kim jest Pan Roman. Myślę,że to wystarczy.

    Odpowiedz
  66. Pan Nikt says:
    8 lat temu

    I jadą z internetowym hejtem. Otworzą piwo, odpalą CMG i wyżywają się na wszystkim i wszystkich. Czy Państwu jest znana taka cnota jak rozsądek? Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień…… Warto stosować taką zasadę w życiu. Zastanowić się zanim w swoim zapalczywym gniewie zrobi się coś co kogoś niesprawiedliwie oceni i sprawi mu przykrość. Żaden z kandydatów, a i nawet potencjalnych kandydatów się nie odezwał (oficjalnie, bo tu pewnie tak) a już obrazili Państwo wielu ludzi…. Rozsądek i umiar!!!
    Druga sprawa, że w cale, ale to w cale nie jesteście tu Państwo anonimowi!!!

    Odpowiedz
  67. Do Pana kawczynskiego says:
    8 lat temu

    Panie Kawczyński. Już najwyższy czas wytłumaczyć Społeczeństwu w czyim interesie Pan działa ? Z pewnością działa Pan PRZECIWKO PRAWU I SPRAWIEDLIWOŚCI i OŚMIESZA pan SPOŁECZEŃSTWO STRZELNA!!!! Warto było? Powinien pan natychmiast podać się do dymisji bo pan szkodzi Prawu i Sprawiedliwości już w jawny i bezczelny sposób. ..Panowie posłowie z regionu zajmijcie się pilnie tą sprawą i wycofajcie tę kandydaturę .

    Odpowiedz
  68. PODATNIK says:
    8 lat temu

    Nie zgadzam się by z pieniędzy PODATNIKÓW jakiś kacyk i nikła grupka partyjny decydował o przeznaczanie pieniędzy PODATNIKÓW na kampanię wyborcza jakiemuś chętnemu do kandydowania na stanowisko BURMISTRZA STRRELNA bez podania merytorycznego uzasadnienia takiej decyzji . Nie mam nic przeciwko temu kandydatowi lecz niech startuje jako osoba prywatna nie zaś pod flagą PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI co ewidentnie szkodzi tej partii i przyniesie klęskę wyborczą!!!! Pan Kawczyński jest \”ojcem\” tej klęski!

    Odpowiedz
  69. ja says:
    8 lat temu

    Drogi \”strzelnianinie\”… Hitler urodził się w Austrii (dla inteligentnych)… A flaga była Węgierska… z tego co pamiętam w tamtym czasie obchodzono chyba dni kultury tego kraju… kazdy kto chociaż raz był w srodku wie że lokal jest Komandoria Zakonu Templariuszy z Jerozolimy a nie z NIEMIEC… Trzeba było się uczyć a nie teraz brednie wypisujesz….

    Odpowiedz
  70. max says:
    8 lat temu

    Wysunięcie kandydatury Romana Szydzika przez pełnomocnika PiS w Strzelnie Leszka Kawczyńskiego to swoisty pocałunek śmierci dla strzeleńskiego PiS. Ciekawe co na to wojewódzkie struktury tej partii. Biorąc pod uwagę bolszewicką mentalność tej partii ruch Kawczyńskiego może być uznany za zaplanowaną prowokację mającą ośmieszyć PiS. Znakomicie Kawczyńskiemu to się udało, więcej takich działaczy a PiS będzie przykrym wspomnieniem historii.

    Odpowiedz
  71. Znajomy says:
    8 lat temu

    Jakie? Druga wojna swiatowa… Kolekcjonuje pamiatki z tego okresu… Widzialem je nawet… straszne rzeczy…. Chcecie poogladac to poszukajcie na allegro… Takie macie podejscie… a jesli ktos zbiera kapsle od piwa to znaczy ze jest pijakiem??!!

    Odpowiedz
  72. Jestem za Prawm i sprawiedliwością says:
    8 lat temu

    Nie zagłosuję z pewnością 100% na wskazanego kandydata przez lokalne struktury PiS w Strzelnie . Wielu moich znajomych popierających działania Prawa i Sprawiedliwości w skali Kraju deklaruje , że również nie odda głosu na wskazanego kandydata. To jawna kpina z WYBORCÓW PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI ORAZ ZWOLENNIKÓW TEJ PARTII . PIĄTA KOLUMNA DZIAŁA .pAN kAWCZYŃSKI do dymisji.

    Odpowiedz
  73. Zbychu says:
    8 lat temu

    I nie ważne kto bedzie burmistrzem. PRZYJDZIE KOMISARZ I ZROBI PORZĄDEK

    Odpowiedz
  74. Takamatka says:
    8 lat temu

    [komentarz niezgodny z regulaminem]

    Odpowiedz
  75. kultura masowa says:
    8 lat temu

    Jak czytam te wszystkie wpisy na Szydzika to myśle,że pomimo,że nie jestem z tej gminy to mu współczuję. Miałem okazje pracować z nim w kontroli finansowo-księgowej Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy. Myśle,że chyba nikt z potencjalnych kandydatów z miasta nie będzie miał takiego doświadczenia jak Roman. Kontrolował przede wszystkim wydatki gmin w całym ówczesnym województwie i to z ogromnym powodzeniem. Zresztą Strzelno tez mu podlegało. Celowość wydatków i ich rozliczenie ma więc w małym palcu,jest też chyba nadal członkiem Stowarzyszenia Księgowych. Jeżeli ktoś ma wyprowadzić gminę z długów to chyba nikt inny tylko on.

    Odpowiedz
  76. Debata says:
    8 lat temu

    Do tych wszystkich komentarzy dodam,ze najlepsza byłaby merytoryczna debata na temat ratowania tej gminy.

    Odpowiedz
  77. wyborca says:
    8 lat temu

    Kazdy ma prawo miec swoje zdanie na temat kandydatów to po 1.Po 2 i kolejne Pan R.Sz nie posiada wiedzy i kompetenckji pozatym jego mroczna przeszłośc sama go wyklucza stanowisko na jakie sie ubiega wymaga aby kandydat był prawy i sprawiedliwy , zycie prywatne jego hobby niby lub fanatyzm przekreślają go na amen.Wielu sympatyków tej parti jest rozczarowana

    Odpowiedz
  78. strzelnianin says:
    8 lat temu

    Wszyscy w Strzelnie wiedzą kim jest ten kandydat. Mroczna postać .Jeśli taki wpływowy ,to o zrobił dla Strzelana???? poza tym ,że zmienia symbole w zależności od tego kto wygra wybory. Pewnie zrobił dużo dla siebie .

    Odpowiedz
  79. Bezstronna says:
    8 lat temu

    Za każdym razem, gdy bezpośrednio stykam się z ludzką zawiścią – szokuje mnie to. Kompletnie nie potrafię się do tego przyzwyczaić na poziomie ogólnoludzkiego odczuwania.Szczególnie, że zazwyczaj dopada znienacka.Jak już mój pierwszy szok z powodu zetknięcia się z zawiścią zmaleje, to moje myśli ogarnia zdziwienie, że ktoś nadal w ten sposób postępuje. Szczególnie, że półki księgarń i bibliotek, uginają się od literatury poradnikowej z zakresu psychologii, psychoedukacji czy motywacji.Piszę dzisiaj o tym, ponieważ zawiść, wcale nie jest rzadkim uczuciem, jakby mogło się wydawać. I co dziwi, to fakt, że doskwiera ona w kraju, w którym zdecydowana większość ludzi deklaruje nie czynić drugiemu, co jemu niemiłe.Zawiść to nic innego, jak poczucie dyskomfortu, które powstaje wtedy, gdy dana jednostka obserwuje u innych cechy czy przedmioty, których jakość nie dorównuje poziomowi, który sama posiada. W zawiści dana osoba chce posiadać to, co ma inny albo życzy drugiemu, aby był tego
    pozbawiony. To bardzo destruktywne uczucie, ponieważ zamiast koncentrować się na pozytywnych uczuciach taki człowiek zaśmieca swój umysł złymi myślami. Operuje kategoriami własnego braku, obwinianiu innych za swoje niepowodzenia, czy dorabianiu do tego \”racjonalnych\” wytłumaczeń.
    Zapewne znane wam jest powiedzenie \”jeśli wejdziesz między wrony, musisz krakać tak jak one\”. Oczywiście nie zachęcam Cię do tego.Niech wygra lepszy

    Odpowiedz
  80. Malwina says:
    8 lat temu

    Ewaryst Matczak
    Roman Szydzik
    Dariusz Chudziński?
    Piotr Pieszak?
    Jacek Jabłoński?
    Piotr Cieślik?
    Irena Mohylowska?

    Odpowiedz
  81. gosc says:
    8 lat temu

    PANIE KULTURA MASOWA TO PROSZĘ MI POWIEDZIEĆ CO ROBIŁ SZYDZIK I JAK KONTROLOWAŁ TE WYDATKI ŻE STRZELNO STOI NAD PRZEPAŚCIĄ ,TO CO NIE WIDZIELI ŻE KASA WYDAWANA JEST NA BZDURY I TERAZ TEN PAN SIĘ OBUDZIŁ.PRZESTAŃCIE BZDURY OPOWIADAĆ ŻE TEN GOŚCIU COŚ ZROBI -DLACZEGO PRZEZ TYLE LAT NIE RUSZYŁ TYŁKA ŻEBY COŚ DLA STRZELNA DOBREGO ZROBIĆ

    Odpowiedz
  82. leon amator says:
    8 lat temu

    Roman trzymaj się! Gdyby się Ciebie nie bali, gdyby nie walili w gacie przed osunięciem od koryta, to by tak nie ujadali. Hejt przeciwko Tobie i Panu Kawczyńskiemu świadczy tylko o jednym – widzą w Was realne zagrożenie. Niewielu jest w naszej okolicy ludzi o takiej charyzmie, odwadze i wiedzy. Kto jeśli nie strzeleński PiS zorganizował kilku publicznych debat i dyskusji np. na temat szpitala? Ktoś powie – i nic z tego nie wynika. Ja odpowiem – wynika i to dużo.

    Odpowiedz
  83. Funfel says:
    8 lat temu

    Z Romana burmistrz jak z koziej du.y trąba

    Odpowiedz
  84. realista says:
    8 lat temu

    Jeśli burmistrzem nie zostanie p. Dariusz Chudziński to dla Strzelna nie będzie już ratunku. Nie widzę póki co dobrego kandydata ale też nie słychać nic o kandydaturze p. Darka. Tak więc czy nie szkoda czasu i energii na te dyskusję? Los Strzelna jest chyba przesadzony – powoli ginące miasto emerytów. Zajmijmy się czymś pożytecznym i potrzebnym.

    Odpowiedz
  85. Jozef says:
    8 lat temu

    Nie trzeba być wizjonerem by zobaczyć jak nasze Strzelno jest zniszczone długoletnim rządzeniem Pana Matczaka. Ta jesień to czas zmiany i liczę że Pan Roman dostanie szanse od naszego społeczeństwa.
    Wystarczy już prac interwencyjnych, zmarnowanych inwestycji unijnych i niekompetentnych pracowników UM.

    Nowa osoba nowe pomysły, nowa wizja i co ważne ktoś kto wie, gdzie i jak się poruszać żeby ściągnąć pieniądze do naszego regionu.
    Głos na Pana Romana … zdecydowanie 🙂

    Odpowiedz
  86. hejka says:
    8 lat temu

    Do \”bezstonna \” kto Tobie płaci za takie teksty ? Masło maślane bez konkretnej wypowiedzi , kalka szefa ?

    Odpowiedz
  87. hejka says:
    8 lat temu

    Panie Matczak wygraną już możesz się cieszyć , ludzie chcą żyć i na pewno zagłosują za Panem ! Doradzam zmiane pracowników etatowych ,nie kompetentni bez ikry , zaangażowania . Przyjdzie nowy i na zbity pysk wyrzuci całe to towarzystwo nie udacznikow ,

    Odpowiedz
  88. wyborca says:
    8 lat temu

    Pan kandydat pewnie zatrudni Edwarda z Ostrowa na zastępce , to będzie duet jak za dawnych lat,

    Odpowiedz
  89. Strzelnianin says:
    8 lat temu

    Myśle że Pan Chudziński jak i Szydzik to sęsowni kandydaci. Obydwoje pokazali że są dobrymi zarządcami. Pan Darek był bardzo blisko objęcia stanowiska burmistrza, niestety zabrakło paru głosów. Myśle że napewno nie było by gożej niż jest teraz. Trzeba zrobić wszystko żeby zmienił się gospodarz.

    Odpowiedz
  90. gosc says:
    8 lat temu

    PANA CHUDZIŃSKIEGO ZNAMY I WIEMY ŻE TO NAPRAWDĘ BARDZO DOBRY KANDYDAT ALE PAN SZYDZIK TO RACZEJ NIE WIADOMO BO NIGDY NIE UDZIELAŁ SIĘ W STRZELNIE I W NICZYM,A CO DO TEJ JEGO RESTAURACJI TO NIE PRZESADZAJCIE,BO KIEDYŚ ZNAJOMA MIAŁA TAM COŚ ROBIONE TO DO DZIŚ MA TO W PAMIĘCI -STRASZNE.OSOBIŚCIE UWAŻAM ŻE PAN CHUDZIŃSKI TO JEDYNY KANDYDAT NA BURMISTRZA,TYLKO CZY ZECHCE JESZCZE KANDYDOWAĆ,BO TO NAPRAWDE NIE JEST TAKIE PROSTĘ WZIĄĆ NA SWOJE BARKI TAK ZMARNOWANO GMINE

    Odpowiedz
  91. hejka says:
    8 lat temu

    Mądrala !dla Madczaka to być albo nie być , jeszcze jedna kadencja i na rybki ! Prawo tym bardziej prawo pracy w Polsce to fikcja , wypowiedzenie umowy o prace to żart kpina z ludzi , wywalić wszystkich przez zasiedzenie czy głupi uśmiech brak kompetencji !
    W

    Odpowiedz
  92. WYBORCA says:
    8 lat temu

    \” Te z ulicy i te inne\”- człowieku nie obrażaj ludzi dbających o czystość miasta .Te z ulicy to kobiety , matki , żony , ojcowie ,dla których ta praca jest często ostatnią finansową deską ratunku dla Ich Rodzin! Jak śmiesz obrażać tych ludzi! To fakt Pan burmistrz Matczak w czasie swoich kadencji pomógł wielu rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji finansowej ! Jakim prawem krytykujesz Ga za to ? Robi to do dziś rozumiejąc doskonale biedniejszych znajdujących się w trudnych sytuacjach finansowych i życiowych. Drugiego takiego długo w Strzelnie nie będzie ! Nie dostrzegasz ,że głównym powodem kryzysu finansowego gminy jest brak reformy kosztownej i źle zorganizowanej gminnej OŚWIATY od lat RUJNUJĄCEJ BUDŻET GMINY!

    Odpowiedz
  93. lolo says:
    8 lat temu

    a może ktoś z wypisujących te komentarze zgłosi swoją kandydaturę, no program już niżej powstał, tego zwolnić, tego powiesić, tamten to tamten to. A ty kim jesteś szanowny wpisujący.sądząc po wpisach społeczeństwo jest jakie jest.
    Daje takie komentarze na jakie każdego stać, bez obawy że robią komuś być może krzywdę.Taki mamy rząd jaki wybierzemy , kandydaci są jednymi z nas, co się dziwicie że nie ma porządnego kandydata,nikt co ma trochę oleju w głowie nie zostanie w mieścinie, ci mądrzejsi już się w życiu ustawili i nie wrócą zbawiać świata. Kandydat jak to mówią szału nie robi, ale na zapyziałe miasteczko wystarczy, a my się zastanówmy co piszemy bo to o nas świadczy o kulturze no i popracujmy nad ortografią.

    Odpowiedz
  94. ZDZICH says:
    8 lat temu

    Faktycznie strasznie dbacie o te ulice że aż was tyłki od siedzenia po kątach bolą a teraz przed wyborami to was strach obleciał to latata z miotłamy i nie patrzycie że ludzie idą tylko walicie ten kurz prosto na ludzi i to uważacie za prace że ludzie wracają do domu brudni-samochód posprząta ładnie i bez kurzu a wy lepiej szukajta roboty u p. P******* i w chłodni dopóki przyjmują bo take biedne jesteśta i zabraknie kasy jedzenie bo jak chłop zarobi 3 tyś to wam mało i trzeba było wmówić p .Burmistrzowi że bieda no i jest praca –wstyd że tacy oszuści i to kobiety

    Odpowiedz
  95. PP says:
    8 lat temu

    Wszyscy,którym na dobru strzelna naprawdę zależy,ani przez chwilę nie powinni się zastanawiać i zagłosować na Pana Szydzika.To jedyna sensowna kandydatura i nadzieja dla miasta na wyjście nie tylko z 8 mln ! długu po poprzedniku,który te pieniądze roztrwonił,ale też na wyjście z marazmu. Nowy Burmistrz na pewno ma plan na ratowanie szpitala i uniezaleznienie się od Mogilna,które tłamsi Strzelno od dawna.To przez kolesiowskie układy \”zielonych ludków\”.Dajmy szansę komuś, kogo nie trzeba będzie się wstydzić. Pan Roman ma wszystko,kwalifikacje, znajomości i wolę działania. Może wreszcie coś w mieście drgnie, nie tylko jak teraz,miesiąc do wyborów.Ta pospieszna naprawa kawałka chodnika na Inowrocławskiej czy od ponad 5 lat rozgrzebanej Cestryjewskiej.Żenada.Obecny \”gospodarz\” bierze się za robotę przez miesiąc w ciągu kadencji! Ale czy można się dziwić jeśli ktoś od lat mieszka w ruinie z wychodkiem na podwórku?!

    Odpowiedz
  96. gosc says:
    8 lat temu

    już niedługo podadzą wszystkich kandydatów wię czekajmy a potem zdecydujemy

    Odpowiedz
  97. nikus says:
    8 lat temu

    Aby powstała droga, nawet kilkaset metrów, musi być wykonanych bardzo wiele rzeczy – zapewnienie środków finansowych; projekt, zatwierdzenia, zgody i pozwolenie na budowę, przetarg i właściwe wybudowanie drogi. To nie jest zagrabienie ścieżki przed przed twoim domem. MATOLE! To musi trwać! Teraz PISiole otwierają po kolei autostrady S-ki i zwykłe drogi, których cykl inwestycyjny zaczął się jeszcze za głębokiej PO i sobie przypisują, mamiąc CIEMNEGO SUWERENA jacy to są skuteczni.

    Odpowiedz
  98. WYBORCA says:
    8 lat temu

    apel do pana posła POREĘBY -Szefa sztabu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości !

    Odpowiedz
  99. Gniewomir says:
    8 lat temu

    Po pierwsze, Twój idol Matczak lubi stawiać swój interes polityczny i wyborczy wyżej od życiowych problemów zwykłych, prostych ludzi. Po drugie, to właśnie Matczak jest odpowiedzialny za zrujnowanie gminnych finansów. Po trzecie, nie obawiaj się, że Szydzik wygra z Matczakiem. Jest on raczej szykowany przez PiS na przyszłego zastępcę Matczaka! Po czwarte, to właśnie tacy jak Ty pomagają Matczakowi utrzymać się przy samorządowym korytku, z ogromną szkodą dla całej naszej gminy!

    Odpowiedz
  100. Wyborca says:
    8 lat temu

    Miejmy nadzieję że kandydat P.Szydzik gdy zostanie Burmistrzem to zainteresuję się piątkom rodzin z Kolejowej 1 mianowicie tam mieszkają rodziny z dziećmi jest tam rodzina która posiada mieszkanie 37 metrów kwadratowych i zamieszkuję tam sześcioro domowników mieszkania posiadają krzywe podłogi zarywające się sufity i zarywającą się klatkę schodową wiem to z pewnych ust bo mam tam znajomych mają obiecane wysiedlenie tylko pytam się kiedy a co jak im sufity spadną ?czy somsiad do somsiad wpadnie?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook TikTok
Portal CMG24.pl - Mogilno, Dąbrowa, Strzelno i Jeziora Wielkie - informacje, aktualności, wiadomości, radio Mogilno, dziennik, ogłoszenia

Najszybsze źródło informacji w powiecie. Mogilno, Strzelno, Dąbrowa, Jeziora Wielkie.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Posiadasz ważne informacje? ZGŁOŚ TEMAT »

Przydatne linki

  • Kontakt
  • Reklama
  • O portalu
  • Patronat medialny i współpraca
  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Procedura reklamacyjna
  • Regulamin płatności on-line

Ostatnie komentarze

  • obserwator - Kierowca Hondy jechał za szybko
  • Wanna - Zmiany w ZAZ Strzelno
  • Mieszczanin - Zmiany w ZAZ Strzelno
  • Piotrus - Burmistrz wypowiedział umowę o pracę dyrektor MGOPS
  • Nie zapomnę - Burmistrz wypowiedział umowę o pracę dyrektor MGOPS
  • Ada88 - Plac do minigolfa otwarty
  • Ada88 - Wybudują biogazownię pod Mogilnem?
  • Mieszczanin - Piknik w Parku Zachodnim i urodziny miasta
  • Mieszczanin - Noc Muzeów w Chabsku
  • Info poranek - Stracił prawo jazdy za prędkość

© 2025 CMG24 - Mogilno, Strzelno, Dąbrowa i Jeziora Wielkie
Projekt i wykonanie
Strony Internetowe

Witamy z powrotem!

Zaloguj się na swoje konto poniżej

Nie pamiętasz hasła?

Odzyskaj swoje hasło

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, aby zresetować hasło.

Zaloguj się
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
  • Strona główna
  • Wiadomości
    • Region
    • Powiat
    • Mogilno
    • Strzelno
    • Dąbrowa
    • Jeziora Wielkie
  • Kategorie
    • Polityka
    • Art. Spons.
    • Wieści z Powiatu Mogileńskiego
    • Wieści z Mogilna
    • Na sygnale
    • Edukacja
    • Kultura i Rozrywka
    • Sport
    • Rolnictwo
    • Społeczeństwo
    • Biznes
    • Region
    • Porady i ciekawostki
    • Felieton i publicystyka
  • Ogłoszenia
  • Wydarzenia
  • Zgłoś Temat
  • Moje ogłoszenia
  • Dodaj ogłoszenie
  • Kontakt
  • Zaloguj
  • Koszyk