W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mogilnie bryg. Łukasz Szulc objął obowiązki Komendanta Powiatowego PSP w Mogilnie.
W piątek, 29 maja na placu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mogilnie odbył się uroczysty apel, podczas którego mł. bryg. Krzysztof Bąk zdał obowiązki komendanta, w związku z przejściem na zaopatrzenie emerytalne. Obowiązki Komendanta Powiatowego PSP w Mogilnie objął bryg. Łukasz Szulc.
– Bryg. Łukasz Szulc jest funkcjonariuszem od początku swojej kariery zawodowej związanym z mogileńską komendą, w której przez lata zdobywał doświadczenie na kolejnych stanowiskach służbowych. Doskonale zna specyfikę jednostki, jej potencjał oraz wyzwania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa mieszkańców powiatu mogileńskiego – informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Mogilnie.
















