Inwestycja polegała na stworzeniu trzech nowych rond, wykonaniu ciągu asfaltowego łączącego halę widowiskowo-sportową z krytą pływalnią wraz ze ścieżką rowerową.
Przebudowę i rozbudowę ulicy Grobla, przebudowę skrzyżowaniu ul. Niezłomnych z ul. Grobla i ul. Polną oraz przebudowę kanalizacji deszczowej, sieci telekomunikacyjnej i elektroenergetycznej wykonało Przedsiębiorstwo Robót Drogowych „INODROG” Sp. z o.o. z Inowrocławia. Całkowita wartość inwestycji wyniosła 2 296 822,86 zł, przy kwocie dofinansowania 1 074 668 zł z Funduszu Dróg Samorządowych.
Z kolei budowę drogi gminnej stanowiącej ulicę Polną zrealizowało Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „TRANSROL” z Wyrobek za kwotę 2 733 176,85 zł, przy dofinansowaniu z Funduszu Dróg Samorządowych wynoszącym 1 308 999 zł. (AS)














































































Do kompletu brak kropidła.
Pierwsza udana inwestycja…Za trzecim podejściem, ale udana.
Skoro 70% kierowców w tym miescie tamuje ruch. Wystarczy popatrzeć od 14 do 16 na rondo z wiadiktu.
Są ważniejsze miejsca do ogarnięcia niż mała droga osiedlowa…
Celebryci mogileńscy – Słonce mogilna i Starosta.. bedzie co na facebooka wrzucic. Pytanie do celebrytów – kiedy w koncu weźmiecie sie za główne ulice mogilna? Dworcową, Mickiewiczw, Padniewska, Hallera od biedronki, Benedyktyńska i Poznańską? Przecież one wołają o pomste do nieba…
Na asfalcie zrobiły się kopce kreta nowy chodnik a wygląda tragicznie.
a gdzie klecha za dużo chciał i na święcenia nie starczyło
dokąd jeszcze poprowadzą nas działki sprzedane przez władców, ileż rond wyznaczą? dziwicie się Morawieckiemu czy Banasiowi.
Jezu ale bezsensu te ronda i to wszystko
Wolałbym by już nie myślał o tym przejeździe, bo obawiam się że na tych torach postawi jeszcze więcej rond niż te 3 na jednej ulicy. Polecam każdemu mieszkańcowi Mogilna zobaczyć ten wyczyn.
3 zbędne ronda, wyrzucone pieniądze w błoto – nasze pieniądze!
Polecam przez chwilę się zastanowić ile naszych pieniędzy jest marnowanych przez tego człowieka.
Polecam artykuł w aktualnych pałukach o drużynie Duszyńskiego i o jej zarobkach.
Po tej budowie i po tym artykule nie zagłosuje już na niego ja i nikt z mojej rodziny!
Nowak na Ukrainie na piach kładł asfalt, to co się dziwicie że tu na chodniku się podnosi, toż ta sama opcja Pospolitych Oszustów
serio nie można przekształcić z powrotem ul. Hallera na 2 pasy ??? rondo ok ale to zwężenie jest niestety bardzo nie przemyślane i zamiast upłynnić ruch , efekt jest odwrotny…
dodatkowo bardzo zauważalnym jest fakt , że potrzebne są ronda na;
skrzyżowaniu witosa/powst wlkp / poznańska
centrum
skrzyżowanie 900 lecia /kasztanowa / kasprowicza
Te 3 ronda za halą to będzie atrakcja turystyczna,ja moich zanjomych będę tam zaprowadzał,żeby sobie zdjęcia porobili.O kopcach kreta już napisane poniżej.To ja dodam coś innego-ścieżka rowerowa od basenu do ronda-na rondzie kończy się naglei co ma rowerzysta zrobić? To samo od strony Grobla,scieżka kończy się kawałek za rondem w stronę miasta,przekształca się w chodnik-mam jechać po chodniku rozumiem?Bo zjechać na ulicę się nie da,bo postawiona żółta barierka.I jeszcze jedna sprawa-przy rondzie od strony POlnej notorycznie widzę dzieci na rowerach i hlajngoach jeżdzące po ulicy,zastawiajace sćieżkę swoimi pojazdami.Myślę że kwestia sierpien-wrzesien jak dojdzie do jakiegos potracenia.Obym się mylił.
Zastanów się jak chcesz bezpiecznie przejechać np. z ul Sienkiewicza w kierunku ul. Niezłomnych? Masz przejechać ulicę i pas zieleni w sposób bezpieczny – ronda to umożliwiają. Znajomym możesz nową inwestycję pokazać jako dobre rozwiązanie. Najlepiej zrób sobie zdjęcie na tle tych rond 🙂
Kto mieszka przy tej drodze wewnętrznej, że tam rondo zrobili? Burmistrz czy może jego szwagier?
Osiedle zyskało fajna wizytówkę bardzo fajnie to wygląda szkoda tylko że już są pękniecia na ścieżce rowerowej 🙁
Wydaje się to jasne – jeśli chodzi o jazdę rowerem. Gdzie jest oznaczona ścieżka – jedziemy ścieżką. Kończy się ścieżka, zjazd na ulicę. Pozdrawiam,
nie buduje się tam gdzie naprawdę potrzebne. Zamiast istniejącego skrzyżowania za wiaduktem w stronę ul. Padniewskiej i kierunku Szerzaw właśnie tam winno powstać rondo. Jak tam zawsze zablokowane jest ten rozjazd to w głowie się nie mieści. Miejsca jest tam na tyle duże by mogło powstać rondo z prawdziwego zdarzenia a nie jak w kierunku na Gębice (na obwodnicy)
2, 3 dni lub więcej ????
KŁAMSTWA NA TABLICACH NIE INFORMUJĄ , że wszystkie inwestycje zbudowane są z pieniędzy CIĘŻKO PRACUJĄCYCH POLSKICH PODATNIKÓW ! A ekipy urzędników POlitycznych ochoczo przecinających wstęgi przypisując sobie sukces zapominają o tym fakcie informować mimo , że również utrzymywani są z pieniędzy PODATNIKÓW !!
Panie burmistrzu fajnieskandal wszystko nie tak pieknie jak sie opisuje. ze jest ulica Grobla zrobiona ale mamy chodzic po ciemku,gdzie lampy?i jeszcze jedno a gdzie kosze wzdluz ulicy ,gdzie ludzie smieci maja wyzucac? nie jest tak rozowo jak to opisuja w palukach.
Szkoda że tylko 2 pasy, przy takim ruchu powinni dołożyć jeszcze ze dwa