Plażowicze mieli dziś okazję wysłuchać melodii granych przez muzyków z orkiestry dętej. Na nowej scenie zaprezentowała się strażacka orkiestra dęta z Jezior Wielkich.
Organizatorem wydarzenia był Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich. (PK)































































A gdzie wójt gminy Jeziora Wielkie ? Ciesielczyk . Już wyborów nie ma , to jego też nie ma . Gdzie ta hala sportowa w Jeziorach Wielkich ? Trzeba było tylko sale gimnastyczną zrobić i chociaż dzieci miałyby gdzie ćwiczyć, a tak pójdą do szkoły we wrześniu i znów na wąskim korytarzu będą ćwiczyć . Zero myślenia te pieniądze z hali powinny przejść na drogi , bo u nas w gminie dziura na dziurze . A tutaj tylko sala gimnastyczna potrzeba i nic więcej. Więcej myślenia panie wójcie
Orkiestra jak zwykle niezawodna.BRAWO.