Na stadionie w Strzelnie odbyła się uroczystość z okazji nadania stadionowi im. Ludwika Woźnicy. Głównym jej punktem było odsłonięcie i poświęcenie tablicy nowego patrona. Na zakończenie Krzysztof Nawrocki dokonał przedstawienia osiągnięć i działań Ludwika Woźnicy.
Pamiątkowa tablica została ufundowana przez komitet społeczny w składzie: Jerzy Adamczyk, Jan Smółka, Zdzisław Białęcki, Lech Budny, Zdzisław Sobiński, Krzysztof Nawrocki oraz przewodniczący Andrzej Pruczkowski.
Ludwik Woźnica urodził się 7 listopada 1934 roku w Kuźnicach. W Strzelnie zamieszkał w 1953 roku podejmując pracę w POM Strzelno jako księgowy. Od tego też roku związany był ze Strzeleńskim Klubem Sportowym jako piłkarz. Od 1978 do 2002 roku nieprzerwanie pełnił funkcję Prezesa Zarządu MLKS „Kujawianka” Strzelno. Należał także do wielu organizacji społecznych. Wielokrotnie wyróżniany i odznaczany. (AS)




















































Szkoda, że nikt z obecnego zarządu nie był obecny…
Ktoś wyjaśni dlaczego nie widzę na zdjęciach nikogo z obecnego zarządu klubu?
W trzecim akapicie jest błąd. Tablica nie została ufundowana przez wymieniony tam Komitet, tylko przez innych prywatnych sponsorów.
A gdzie sie podziali sportowcy trenujacy na tym stadionie? Totalny wstyd !!!
Stadion wygląda strasznie.Dlaczego nikt nie pomyśli o remoncie.Brak słów na to wszystko
Jakbys przegrywal po 7:2, 5:0 itp to tez bys sie wstydził pokazac;)
Gdzie są zdjęcia z dziećmi co grali w ten dzień mecz na stadionie??? Przecież to też ważne wydarzenie, że coś się dzieje jednak na stadionie, że dzieci trenują, że powstała młoda kadra. Fotki z takimi co tylko na takich imprezach się pokazują a do niczego się nie przykładają to mim zdaniem nie są potrzebne w niczym!!!!
Mało brakowało a by na ten mecz nie dojechali 😛 z tego co słyszałem to zakupiony niedawno przez gminę autokar miał awarię na trasie i chłopaki spędzili blisko 40 minut stojąc na drodze za brześciem kujawskim 😀
hahaha..caly zarzad pojechał na mecz do Włoclawka????Widac jakie macie posznowanie do historii klubu !! Brak slow !! jak nie 5-0 to 7-2 dostana szkoda kasy na taka druzyne witaj B klasa
N……. jaki mówca wielki, co ogląda mecze zza płotu, który sam rozwala co tydzień żeby lepiej widzieć i pewnie wszystkie hejty poniżej to jego dzieło i jego świty z jednookim bandytą na czele
To w Strzelnie Klasztornym jest park???
Nawet mieszkańcy Klasztornego o tym nic nie wiedzą malkontencie.
Jesteś jak ten co tu kiedyś pisał o rewitalizacji parku 1000-lecia w Strzelnie. Komentują tylko nie bardzo wiedzą co. Park jest 750-lecia i mieści się w Strzelnie przy ulicy Parkowej… zapamiętasz?
Co to tej garstki ludzi jak napisałeś… no i masz rację ale napisz, na którym zdjęciu widać Ciebie albo przedstaw się to powiem Ci czy byłeś na odsłonięciu tablicy… bo ja byłem.