Uroczystości zapoczątkowała msza święta w intencji Ojczyzny i pamięci poległych. Następnie pod Pomnikiem Pamięci Pomordowanym 1939-1945 przy ulicy Kolejowej odbyła się część oficjalna z przemówieniem burmistrza i występem harcerzy. Zgromadzeni mieszkańcy złożyli wiązanki kwiatów i zapalili znicze. Oprawę muzyczną w tym roku zapewnił chór „Harmonia”. Przy pomniku zaprezentowano również pojazdy z czasów II wojny światowej. (PK)











































































