W V Dziecięcych Bigach Ulicznych wzięło udział 180 uczniów ze szkół z terenu gminy Dąbrowa. Każdy uczestnik po dotarciu do mety został odznaczony pamiątkowym medalem. Z kolei zwycięzcy trzech pierwszych miejsc w każdej kategorii wiekowej otrzymali statuetki i nagrody rzeczowe. Ponadto na zakończenie biegów odbyło się losowanie sportowych upominków. Organizatorem biegów było Stowarzyszenie \”Integracja\”.
Wyniki:
Rocznik 2013 i młodsi – dziewczęta
1. Aleksandra Lewandowska
2. Dorota Antoniewicz
3. Anastazja Samulska
Rocznik 2013 i młodsi – chłopcy
1. Wiktor Kaźmierczak
2. Natan Łukomski
3. Hubert Szafrański
Rocznik 2011-2012 – dziewczęta
1. Katarzyna Antoniewicz
2. Maja Lidmann
3. Magdalena Kaźmierczak
Rocznik 2011-2012 – chłopcy
1. Tomasz Szajewski
2. Jakub Godurkiewicz
3. Przemysław Kolasa
Rocznik 2009-2010 – dziewczęta
1. Vanessa Nowakowska
2. Nikola Górecka
3. Agata Flak
Rocznik 2009-2010 – chłopcy
1. Kamil Lewandowski
2. Jan Janicki
3. Wojciech Antoniewicz
Rocznik 2007-2008 – dziewczęta
1. Barbara Balcerzak
2. Weronika Witulska
3. Agnieszka Łapińska
Rocznik 2007-2008 – chłopcy
1. Krzysztof Woliński
2. Adam Boiński
3. Szymon Ortmann
Rocznik 2004-2005-2006 – dziewczęta
1. Julia Górecka
2. Dominika Łapińska
3. Wiktoria Rejdak
Rocznik 2004,-2005-2006 – chłopcy
1. Jakub Górecki
2. Bartosz Dados
3. Mateusz Cyrok
Najmłodszy uczestnik biegów
1. Szymon Tarnowski
(AS)































































































































































































































Impreza rewelacyjna ! Brawa dla organizatorów !
Ta impreza rozwija się z roku na rok.Jest to super pomysł którego podjęli się fajni ludzie którzy kochają to co robią.
Brawo dla SZKOŁY i p. RADKA. Nie dość, że zorganizował super imprezę, załatwił masę sponsorów to jeszcze nawet pogodę zamówił.