W czwartek, 27 czerwca w Mogilnie wystąpił zespół \”Partita\”. Przybyli mieli okazję wysłuchać utworów śpiewanych przez Annę Pietrzak, Ludmiłę Zamojską, Bronisława Kornausa i Andrzeja Frajndta. Koncert poprzedziło podsumowanie sezonu Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Mogilnie. (AS)


















































Smutna starość… Śpiewać po zad..ch, za ochłapy, dla 5 ludzi na krzyż..
\”Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Niepokonanym. Wśród tandety lśniąc jak diament.\”
Uniwersytet Trzeciego Wieku, a ludzie podczas \”konkursu\” z wiedzy właśnie o nim sami nie wiedzą co się tam dzieje, kto prowadzi, kiedy powstał itp. Nic, zero. Pytanie kto w takim razie korzysta z tego? Chyba nie zwykli ludzie. Koncert w porządku. Pozdrawiam.
bieżnia za 5 lat zarośnie pokrzywami obciachu