W sobotę, 7 grudnia w Muzeum Ziemi Mogileńskiej w Chabsku odbyło się integracyjne spotkanie sołectwa Wyrobki i Chabsko. Przybyłe dzieci miały okazję własnoręcznie wykonać pierniki i je przyozdobić, a także narysować obrazek związany ze świętami. Najbardziej wyczekiwanym momentem było spotkanie ze Świętym Mikołajem, który wręczał prezenty.
Spotkanie zorganizowano dzięki zaangażowaniu rad sołeckich na czele z sołtysami oraz pomocą pracowników muzeum. (PK)






























































































































































super spotkanie dzieci jak zwykle zadowolone!! Panie sołtys jak zawsze postaraly się i dobra organizację imprezy.
Udana impreza.Piękna współpraca sołtysów i sołectw.Brawo dla Pań sołtys:Gabrysi Nowińskiej i Zosi Gąsior,oraz duże uznanie dla wszystkich rodziców ,dziadków , opiekunów tak licznie przybyłych.
Brawa dla organizatorek. Było super. Dziękujemy.