W poniedziałek, o godzinie 10:24 w miejscowości Bożejewice patrol dzielnicowych z Komisariatu Policji w Strzelnie zatrzymał do kontroli drogowej pojazd Renault Megane. Za kierownicą siedział 45-letni mieszkaniec powiatu mogileńskiego. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna ma 1,1 promila alkoholu w organizmie. Przy okazji wyszło na jaw, że posiada on sadowy zakaz kierowania w związku z wcześniejszą jazdą na \”podwójnym gazie\”.
Wkrótce 45-latek stanie przed sądem, gdzie będzie tłumaczył się ze swojego zachowania. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności, gdyż czynu tego dopuścił się w trakcie obowiązującego zakazu. (za KPP Mogilno)

















Czy to jakiś bożejewiczanin?
Szkoda że nie podali do wiadomości że najpierw nie zatrzymał się do kontroli i uciekł do swojego domu. P9licja potrzebowała wsparcia aby przeszukać budynki. I bardzo dobrze de..lowi. Przyjdzie taki nie wiadomo skąd i zła opinie na Bozejewicach robi.
… jak to grozi mu 5 lat pozbawienia wolności. Złamał zakaz prowadzenia pojazdu po pijanemu! Jeden wyrok miał, ma zakaz prowadzenia pojazdów za jazdę po pijanemu. Skoro złamał zakaz i jechał nawalony, to żadnego tłumaczenia nie powinno być, tylko za łachy i do ciupy. Poje…ane te prawo. Psa w d.pe kopniesz jak ci sra na trawniku, to ci doj….ią i jeszcze do tego zawiasy, a taki menel co stwarza zagrożenie ma szansę jeszcze się tłumaczyć.
goma i wąskie drzwi jak za dobrych lat PRL.
Weź się pie**dolnij w łeb zanim cokolwiek napiszesz, wsparcia? Serio? Skompletuj informacje, a potem się udzielaj a nie udajesz inteligenta, do którego Ci duuużo brakuje.
PS.
Oj panie dzielnicowy, żeś grubo nagiął swoje uprawnienia. Niestety, ale udowodnij najpierw swoją wersję wydarzeń, a potem skonfrontuj to ze stanem faktycznym. Dopiero później bierz się za oskarżenia.
I co skaczecie obrońcy pijana i potencjalnego mordercy. Na policję skaczesz jeden z drugim że pijaka złapali? Do lasu chciał jechać… Mam dalej pisać? Myślicie że jesteście cwani, niestety jesteście w błędzie. Ja bardzo dobrze wiem jak było. I kilka osób również zna prawda. Uciekać przed policją? O mało co A by wypadku nie spowodował tak zapie… tym wisniowym złomem. I lepiej nie szczekajcie bo mogę o wiele więcej napisać.