W niedzielę, 31 maja na Wzgórzu Świętego Wojciecha w Strzelnie odbył się piknik rodzinny.
Na najmłodszych czekało wiele dmuchanych atrakcji, dostępne były stoiska gastronomiczne, animacje, zabawy i malowanie twarzy. W programie znalazły się również warsztaty plastyczne, pokaz sztuk walk, występy, koncert zespołu Peron Wędrowny, odpustowa biesiada parafialna, nabożeństwo majowe oraz Apel Maryjny.
Organizatorami wydarzenia byli: Gmina Strzelno, Parafia pw. Świętej Trójcy w Strzelnie, Dom Kultury w Strzelnie, ZAZ Strzelno, Miejska Biblioteka Publiczna w Strzelnie, Gminna Rada Kobiet w Strzelnie, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii.





















































































