Na przybyłych czekały zabawy z animatorami, dmuchany plac zabaw, zabawa „Złap kota w worku” z atrakcyjnymi nagrodami, przejażdżki bryczką, a także kącik makijażu, fryzjerski i medyczny. Na festynie pojawili się także druhowie z OSP Dąbrowa oraz patrol saperski. Nie zabrakło przy tym różnych niespodzianek dla dzieci, ciasta i kiełbasek z grilla.
Organizatorem pikniku była Szkoła Podstawowa w Szczepanowie. (PK)

















































































A w dabrowie znowu nic się nie dzieje
A w Dąbrowie tylko zajmują się knuciem i walką o krzesła by dopchac się do koryta A obywateli maja za nic. Pozdrowienia dla bezradnych z Dąbrowy.