Utwór obrazuje dokonania w okresie od marca do maja, gdzie wychowankowie podejmowali różne formy zajęć resocjalizacyjnych wraz z nauczycielami i wychowawcami. Tekst, zdjęcia, nagranie i montaż powstały podczas zajęć wokalnych i artystycznych realizowanych przez Pawła Skowrońskiego w MOW Bielice. Całość powstała w ramach projektu pn. „Wykluczenie? Nie ma MOW-y!”. (I)

















żenada…
Brawo wy! Jestem fanką tej piosenki w oryginale. Wasza wersja też jest super. Brawo MOW!
Dlaczego nie piszecie ile osób ma kwarantannę w naszym powiecie.
do Żenady- zamiast pisać, że ten utwór to żenada, pokaż, co ty stworzyłeś (-łaś) w życiu. Pozdrawiam.