Portal CMG24.pl - Mogilno, Dąbrowa, Strzelno i Jeziora Wielkie - informacje, aktualności, wiadomości, radio Mogilno, dziennik, ogłoszenia
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
  • Zaloguj
sobota, 6 czerwca, 2026
21 °c
Mogilno
  • Strona Główna
  • Wiadomości
    • Region
    • Powiat
    • Mogilno
    • Strzelno
    • Dąbrowa
    • Jeziora Wielkie
  • Kategorie
    • Polityka
    • Art. Spons.
    • Wieści z Powiatu Mogileńskiego
    • Wieści z Mogilna
    • Na sygnale
    • Edukacja
    • Kultura i Rozrywka
    • Sport
    • Rolnictwo
    • Społeczeństwo
    • Biznes
    • Region
    • Porady i ciekawostki
    • Felieton i publicystyka
  • Ogłoszenia
  • Wydarzenia
Dodaj ogłoszenie
Zgłoś temat
  • Strona Główna
  • Wiadomości
    • Region
    • Powiat
    • Mogilno
    • Strzelno
    • Dąbrowa
    • Jeziora Wielkie
  • Kategorie
    • Polityka
    • Art. Spons.
    • Wieści z Powiatu Mogileńskiego
    • Wieści z Mogilna
    • Na sygnale
    • Edukacja
    • Kultura i Rozrywka
    • Sport
    • Rolnictwo
    • Społeczeństwo
    • Biznes
    • Region
    • Porady i ciekawostki
    • Felieton i publicystyka
  • Ogłoszenia
  • Wydarzenia
Portal CMG24.pl - Mogilno, Dąbrowa, Strzelno i Jeziora Wielkie - informacje, aktualności, wiadomości, radio Mogilno, dziennik, ogłoszenia
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
Strona Główna Kryminałki

Policjantka po użyciu alkoholu

Redakcja przez Redakcja
19.04.2021
w Kryminałki, Na sygnale
0
A A
23
0
UDOSTĘPNIENIA
2
WYŚWIETLENIA
UdostępnijUdostępnijWhatsapp

Jak informuje portal Trzemeszno24.info – w poniedziałek, 19 kwietnia w Bystrzycy (gm. Trzemeszno), w godzinach porannych policjanci z poznańskiej grupy Speed zatrzymali do kontroli drogowej kierującą samochodem marki Opel Corsa 48-letnią mieszkankę gminy Trzemeszno.

Kobieta prowadziła samochód po użyciu alkoholu. Badanie alkomatem wykazało 0,26 promila alkoholu w jej organizmie. Okazało się, że kierująca jest policjantką w Komendzie Powiatowej Policji w Mogilnie. Informację tę potwierdza st. asp. Tomasz Bartecki z KPP w Mogilnie.

Jutro poznanym oświadczenie mogileńskiego komendanta w sprawie dalszych losów policjantki. (AS)

AKTUALIZACJA!

20.04.2021r. – Jak informuje rzecznik prasowy KPP w Mogilnie, st. asp. Tomasz Bartecki – Komendant Powiatowy Policji w Mogilnie po zdarzeniu zawiesił policjantkę w czynnościach służbowych oraz wszczął wobec niej postępowanie dyscyplinarne. Ponadto wystąpił z wnioskiem do Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy o zwolnienie policjantki ze względu na ważny interes służby. Zatrzymana funkcjonariuszka to policjantka Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego mogileńskiej komendy z prawie 22 letnim stażem służby.

UdostępnijTweetWyślij
Redakcja

Redakcja

Powiązany Artykuły

Kierowca Hondy jechał za szybko
Na sygnale

Kierowca Hondy jechał za szybko

03.06.2026
Odzyskali pieniądze skradzione metodą „na policjanta”
Na sygnale

Odzyskali pieniądze skradzione metodą „na policjanta”

02.06.2026
Groźna kolizja z udziałem motocyklisty
Na sygnale

Groźna kolizja z udziałem motocyklisty

01.06.2026
Wpadł podczas akcji „Trzeźwy poranek”
Na sygnale

Wpadł podczas akcji „Trzeźwy poranek”

25.05.2026
Stracił prawo jazdy za prędkość
Na sygnale

Stracił prawo jazdy za prędkość

25.05.2026
Jechał hulajnogą mając 1,6 promila alkoholu
Na sygnale

Jechał hulajnogą mając 1,6 promila alkoholu

20.05.2026
Pokaż więcej
Następny Artykuł

Laureaci "Strofek i nutek"

Internet w gminie Dąbrowa

Komentarze 23

  1. Mogilnianin says:
    5 lat temu

    Kogo w tej milicji zatrudniają przeciesz to patologia zwykła jeden kradnie kółka inni pijani jeżdżą masakra jakaś

    Odpowiedz
  2. Cm. says:
    5 lat temu

    Ale jaja co się robi

    Odpowiedz
  3. Major Gęsinka says:
    5 lat temu

    Kto jest bez winy niech pierwszy gnotem rzuci

    Odpowiedz
  4. ona says:
    5 lat temu

    Pewnie by miała więcej,ale przez maseczkę dmuchała ha,ha,ha…

    Odpowiedz
  5. turysta says:
    5 lat temu

    No i wszystko jasne w tym „grajdołku”. Zapewne jechała w takim stanie do „pracy”(może,to nie jedyny taki stan „funkcjonariusza,w tej komendzie,nie tak dawno naczelnik,pokazał się z pijackiej strony?). Nachlają się a,następnie jadą w krzaki,rowy „łapać” na „40”. Ciekawe,czy pamiątkowe selfie” sobie zrobiła w mundurze na pamiątkę??Kogo,to już zatrudniają w Policji???Po,kolesiowsku???

    Odpowiedz
  6. Sem65 says:
    5 lat temu

    Ta ilość alkoholu we krwi to jakieś jaja. 2 promile to rozumiem. Ale Zero z czymś poniżej trzech to komedia. Wypiła u koleżanki lampę wina czy piwo. Wszyscy jesteśmy ludźmi i jakieś tam grzechy każdy ma.

    Odpowiedz
  7. Ankietowany z Familiady says:
    5 lat temu

    No ale zawsze na koniec takich inf o pijakach jest tekst Barteckiego o tym że „pamiętajmy każdy pijak to zabójca…itd. cóż to się stało że teraz nie ma komentarza takiego? No więc spokojnie, spokojnie jest niewinna dopóki sąd RP nie zasadzi winy. Zresztą naczelnik tej samej jednostki pokazał jak się wygrywa, uniewinnia w sądzie. Także nie mówcie hop.

    Odpowiedz
  8. nul says:
    5 lat temu

    do paki z nią !!!!

    Odpowiedz
  9. Rzepak Antoni says:
    5 lat temu

    Oj tam ja jeżdżę pod wpływem alkoholu od 20 lat i nic się nigdy nie stało.

    Odpowiedz
  10. Znawca says:
    5 lat temu

    Emerytura wcześniejsza. Kwity in blanco na komendach to norma w kartonowym państwie pis.

    Odpowiedz
  11. kapral says:
    5 lat temu

    w żadnym wypadku nie popieram, ale niektóre komentarze, to bełkot śmierdzieli szczególnie POpapranych

    Odpowiedz
  12. Skazitelny says:
    5 lat temu

    Jestem głęboko zawiedziony i rozczarowany! Policja winna być nieskazitelna! Ja straciłem pracę i prawko oraz znacznie więcej, za jazdę 'na podwójnym gazie’ I NIE BYŁO ZLITUJ SIĘ!

    Odpowiedz
  13. Policjant says:
    5 lat temu

    Użyć, to mmożna chusteczkę, a alkohol się spożywa. Tak na marginesie.

    Odpowiedz
  14. Rmn says:
    5 lat temu

    Od 0.20 to juz przestępstwo

    Odpowiedz
  15. Dred says:
    5 lat temu

    No ile emerytury może dostać¿ 4000 5000 zł? A poza tym jest nie winna. Alkomat się pomylił, jadła cukierki, płukała usta, sąd we wszystko uwierzy tak jak naczelnikowi.

    Odpowiedz
  16. Chłop says:
    5 lat temu

    Ale ci TVN mózg zaorał. 0,2 alk. To rano możesz po wczorajszym grillu wydmuchać. Nie bądź takim POpaprancem.

    Odpowiedz
  17. obserwator says:
    5 lat temu

    Pan,rzecznik z przeoczenia w swej staranności pominął w wypowiedzi,że” pijany na drodze…………”- jak to czynił w innych podobnych przypadkach(zatrzymanie Obywatelskie),może i to sprostuje???Jak w ten sposób można zhańbić mundur,za który mordowani Byli w Katyniu m.in.Powinna stracić uprawnienia do emerytury mundurowej.Oby,tylko nie „skończyło”,jak z tym pijanym „byłym” naczelnikiem.

    Odpowiedz
  18. Goha says:
    5 lat temu

    Kurde, znowu trzeba będzie za kogoś archiwizację robić.

    Odpowiedz
  19. Mieeetek says:
    5 lat temu

    To gdzie ten komunikat?
    Gdzie kazanie, ze kazdy kierowca pod wplywem..bla bla bla..

    Odpowiedz
  20. Stary Rak says:
    5 lat temu

    ale mają radość. Nie wiem jakim trzeba być vdurniem by wypisywać takie bzdury jakie niektórzy głoszą.

    Odpowiedz
  21. toto says:
    5 lat temu

    Racja, w kazdym zawodzie sa czarne i białe owce. Gorzej jak pijany jest ksiądz, bo głosi Słowo Boże nie zabijaj. A takich jest, jest.

    Odpowiedz
  22. gato says:
    5 lat temu

    „Czarna”seria w Trzemesznie.Zowu piszą o kundelkach z tej miejscowości.Tm razem zgubił „klamkę” i 16 „pestek”.Musiał być nieźle nawalony.To już nie 0,26 promila.To poczucie bezkarości.Bo ponoć mają (według głównego „szczekacza” Ciarki)taki sam immunitet jak Posłowie,to i we łbach się poprzewracało.Są „niedotykalni”.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook TikTok
Portal CMG24.pl - Mogilno, Dąbrowa, Strzelno i Jeziora Wielkie - informacje, aktualności, wiadomości, radio Mogilno, dziennik, ogłoszenia

Najszybsze źródło informacji w powiecie. Mogilno, Strzelno, Dąbrowa, Jeziora Wielkie.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Posiadasz ważne informacje? ZGŁOŚ TEMAT »

Przydatne linki

  • Kontakt
  • Reklama
  • O portalu
  • Patronat medialny i współpraca
  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Procedura reklamacyjna
  • Regulamin płatności on-line

Ostatnie komentarze

  • obserwator - Kierowca Hondy jechał za szybko
  • Wanna - Zmiany w ZAZ Strzelno
  • Mieszczanin - Zmiany w ZAZ Strzelno
  • Piotrus - Burmistrz wypowiedział umowę o pracę dyrektor MGOPS
  • Nie zapomnę - Burmistrz wypowiedział umowę o pracę dyrektor MGOPS
  • Ada88 - Plac do minigolfa otwarty
  • Ada88 - Wybudują biogazownię pod Mogilnem?
  • Mieszczanin - Piknik w Parku Zachodnim i urodziny miasta
  • Mieszczanin - Noc Muzeów w Chabsku
  • Info poranek - Stracił prawo jazdy za prędkość

© 2025 CMG24 - Mogilno, Strzelno, Dąbrowa i Jeziora Wielkie
Projekt i wykonanie
Strony Internetowe

Witamy z powrotem!

Zaloguj się na swoje konto poniżej

Nie pamiętasz hasła?

Odzyskaj swoje hasło

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, aby zresetować hasło.

Zaloguj się
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
  • Strona główna
  • Wiadomości
    • Region
    • Powiat
    • Mogilno
    • Strzelno
    • Dąbrowa
    • Jeziora Wielkie
  • Kategorie
    • Polityka
    • Art. Spons.
    • Wieści z Powiatu Mogileńskiego
    • Wieści z Mogilna
    • Na sygnale
    • Edukacja
    • Kultura i Rozrywka
    • Sport
    • Rolnictwo
    • Społeczeństwo
    • Biznes
    • Region
    • Porady i ciekawostki
    • Felieton i publicystyka
  • Ogłoszenia
  • Wydarzenia
  • Zgłoś Temat
  • Moje ogłoszenia
  • Dodaj ogłoszenie
  • Kontakt
  • Zaloguj
  • Koszyk