Portal CMG24.pl - Mogilno, Dąbrowa, Strzelno i Jeziora Wielkie - informacje, aktualności, wiadomości, radio Mogilno, dziennik, ogłoszenia
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
  • Zaloguj
sobota, 13 czerwca, 2026
19 °c
Mogilno
  • Strona Główna
  • Wiadomości
    • Region
    • Powiat
    • Mogilno
    • Strzelno
    • Dąbrowa
    • Jeziora Wielkie
  • Kategorie
    • Polityka
    • Art. Spons.
    • Wieści z Powiatu Mogileńskiego
    • Wieści z Mogilna
    • Na sygnale
    • Edukacja
    • Kultura i Rozrywka
    • Sport
    • Rolnictwo
    • Społeczeństwo
    • Biznes
    • Region
    • Porady i ciekawostki
    • Felieton i publicystyka
  • Ogłoszenia
  • Wydarzenia
Dodaj ogłoszenie
Zgłoś temat
  • Strona Główna
  • Wiadomości
    • Region
    • Powiat
    • Mogilno
    • Strzelno
    • Dąbrowa
    • Jeziora Wielkie
  • Kategorie
    • Polityka
    • Art. Spons.
    • Wieści z Powiatu Mogileńskiego
    • Wieści z Mogilna
    • Na sygnale
    • Edukacja
    • Kultura i Rozrywka
    • Sport
    • Rolnictwo
    • Społeczeństwo
    • Biznes
    • Region
    • Porady i ciekawostki
    • Felieton i publicystyka
  • Ogłoszenia
  • Wydarzenia
Portal CMG24.pl - Mogilno, Dąbrowa, Strzelno i Jeziora Wielkie - informacje, aktualności, wiadomości, radio Mogilno, dziennik, ogłoszenia
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
Strona Główna Kategorie Edukacja

Pornografia na szkolnej tablicy

Redakcja przez Redakcja
22.02.2020
w Edukacja
0
A A
71
0
UDOSTĘPNIENIA
92
WYŚWIETLENIA
UdostępnijUdostępnijWhatsapp

Do ujawnienia tego zdarzenia doszło w poniedziałek, 17 lutego, kiedy to dyrektor Zespołu Szkół w Mogilnie otrzymał informację popartą stosownym zdjęciem. Wynikało z niej, że nauczyciel informatyki, Rafał W. w obecności uczniów oglądał materiały pornograficzne, przy czym wyświetlane przez niego treści równocześnie prezentowane były na podłączonej do komputera tablicy interaktywnej.

– W godzinach późnopopołudniowych 17 lutego 2020 roku w poniedziałek otrzymałem zdjęcie, o którym mowa. Podjąłem natychmiastowe kroki zmierzające do wyjaśnienia zdarzenia.
We wtorek, przed godziną 8.00 poinformowałem o zdarzeniu organ prowadzący szkołę oraz organ sprawujący nadzór pedagogiczny – informuje Zbigniew Grzechowski, dyrektor Zespołu Szkół w Mogilnie.

Następnego dnia, we wtorek 18 lutego nauczyciel złożył wyjaśnienia w tej sprawie. Ponadto po przeprowadzeniu postępowania wyjaśniającego w szkole, zgodnie z przepisami prawa oświatowego, dyrektor placówki zdecydował o przekazaniu sprawy i zgłoszeniu podejrzenia popełnienia przewinienia dyscyplinarnego Rzecznikowi Dyscyplinarnemu dla Nauczycieli przy Wojewodzie Kujawsko-Pomorskim w Bydgoszczy.

Jak udało się nam również dowiedzieć – dyrektor szkoły nałożył także na nauczyciela karę porządkową. Rafał W. przebywa obecnie na zwolnieniu lekarskim, a wszelkie kroki podejmowane w tej sprawie są na bieżąco przekazywane organowi prowadzącemu szkołę i sprawującemu nadzór pedagogiczny.

Dalsze losy nauczyciela, który dopuścił się oglądania stron pornograficznych w obecności uczniów będą zależały od decyzji Rzecznika Dyscyplinarnego dla Nauczycieli przy Wojewodzie Kujawsko-Pomorskim w Bydgoszczy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa odpowiedzialność dyscyplinarna grozi nauczycielowi, który dopuścił się czynu naruszającego godność zawodu lub nie wykonuje swoich obowiązków. (AS | fot. nad.)

UdostępnijTweetWyślij
Redakcja

Redakcja

Powiązany Artykuły

Nowoczesny plac zabaw i teren zielony
Edukacja

Nowoczesny plac zabaw i teren zielony

08.06.2026
Dzień Europy w Strzelnie
Edukacja

Dzień Europy w Strzelnie

11.05.2026
Radni likwidują szkoły, a mieszkańcy chcą referendum
Edukacja

Radni likwidują szkoły, a mieszkańcy chcą referendum

30.12.2025
Radni zdecydują o likwidacji szkół
Edukacja

Radni zdecydują o likwidacji szkół

29.12.2025
Początek reorganizacji sieci szkół?
Edukacja

Początek reorganizacji sieci szkół?

18.12.2025
Inwestycja firm i samorządu
Edukacja

Inwestycja firm i samorządu

26.06.2025
Pokaż więcej
Następny Artykuł

Zapustnicy zagościli w Chabsku

Bal przebierańców w Wyrobkach

Komentarze 71

  1. Marcin says:
    6 lat temu

    Fajne tematy na zajęciach ma teraz mlodziesz

    Odpowiedz
  2. zach. says:
    6 lat temu

    Młodziez wie lepiej niz nauczyciel w sredniowieczu nie zyjemy.

    Odpowiedz
  3. Nick says:
    6 lat temu

    Przecież to idzie połączyć nawet z telefonem to mógł to być jeden z tych uczniów. Włączyli to zrobili zdj i wysłali do dyrektora żeby nauczyciel miał problemy przez ich głupie żarty

    Odpowiedz
  4. erka says:
    6 lat temu

    Wychowanie do Życia w Rodzinie

    Odpowiedz
  5. Uczeń TI says:
    6 lat temu

    Pan W. lata dobrze uczył i przygotowywał uczniów do egzaminów zawodowych. Był ostatnim dobrym nauczycielem TI w szkole. Przykre jest to że ten jednorazowy incydent niesłusznie przekreślił jego osobę w oczach wielu ludzi. Na pewno nie miał żadnych złych intencji.

    Odpowiedz
  6. Malwina says:
    6 lat temu

    Kiedy Starostwo ogłosi konkurs na nowego dyrektora Zespołu Szkół w Mogilnie.

    Odpowiedz
  7. Absolwent TI says:
    6 lat temu

    Gratulacje dla Pana Rafała 😉 w końcu zaliczył przypal z którego się nie wywinie 🙁 pozdrawiam były uczeń 🙂

    Odpowiedz
  8. Pan W. says:
    6 lat temu

    Co to za przedmiot TI 😉 ?

    Odpowiedz
  9. afsdfsafsadf says:
    6 lat temu

    od razu chory… trochę dziwne…. jeszcze ZUS nasłać z kontrolą. Powinien przyjąć do na klatę a nie chować się za lekarzem…

    Odpowiedz
  10. stara gwardia TI says:
    6 lat temu

    Do czego to dochodzi ze uczeń na lekcji robi zdjecie a później donosi na swojego nauczyciela?!Jeśli zauważył że na ekranie wyświetlane są owe materiały mógł jakoś żartobliwie to zakomunikować, Pan Rafał pewnie by sie speszył, klasa pośmiała chwile i nie byłoby tematu. Wszystko zostałoby w klasie.
    Dzisiejsza młodzież nauczona jest tylko życia na portalach społecznościowych , robią wszystkiemu zdjęcia i każdemu się tym chwalą. To było nie dopomyślenia parę lat wstecz gdy byłem uczniem pierwszego roku TI gdy owe technikum dopiero wchodziło. Klasa zawsze stała za nauczycielem a nauczyciel za klasą, teraz jednak tego nie ma. Najlepiej od razu do dyrektora zgłosić , donieść a tak to każdy zarzeka sie że niby taki prawilny jak to zwykłe donosicielstwo! Przez takiego GAMONIA szkoła może stracić świetnego pedagoga i nauczyciela informatyki. Trzymaj sie Rafał i wiedz ze są normalne osoby które za Toba stoją

    Odpowiedz
  11. xyz says:
    6 lat temu

    uczeń robi sobie zdjęcie (w trakcie lekcji) i udostepnia dalej, łatwo wyrokować, ale może ktoś zrobił głupi żart i może ponieść konsekwencje nauczyciel.

    Odpowiedz
  12. odechce się dzieciakom reporterki says:
    6 lat temu

    Uczniowie przed zajęciami wyciszają telefony i inne urządzenia elektr. i podpisane zostawiają na ławce w rogu sali. Niestosowanie się do zmian w regulaminie będzie zgodnie z nim karane.

    Odpowiedz
  13. Mecyj says:
    6 lat temu

    Wielkie mi mecyje.
    Księża gorsze \”cuda\” wyczyniają z dziećmi i ich nadzór potrafi wszystko zamieść pod dywan i nie robi z tego wielkiego hałasu a tu z takiego czegoś robi się aferę.

    Odpowiedz
  14. Gosc says:
    6 lat temu

    Pierwsza sprawa którą nie udalo się zamieść pod dywan

    Odpowiedz
  15. Bb says:
    6 lat temu

    Zbokol!!!!
    Wont ze szkoły!!!
    Od razu poszedł na zwolnienie??!! W domu ma więcej luzu na oglądanie pornoli.
    Czas żeby usunąć go od nauczania.
    A co robił na lekcjach w minionych latach??
    Uczniowie dużo wiedzą.

    Odpowiedz
  16. Złotaszkola says:
    6 lat temu

    Ciekawe na ci teraz ma zwolnienie lekarskie – głowę ?

    Odpowiedz
  17. Szkola says:
    6 lat temu

    Co wy piszecie gość popełnia przestępstwo a wy to tłumaczycie??? Szkoła się stacza, a ryba psuje się od głowy

    Odpowiedz
  18. OldTI says:
    6 lat temu

    Każdy taki mądry, a trzeba od tego zacząć czy komputer był służbowy czy prywatny, wtedy to jest kwestia użytkownika czy ma jakiegoś antywirusa i jakie na nim są treści. Gdy chodziłem kilka lat temu do TI, to Pan Rafał używał prywatnego kompa, bo szkoła nie potrafiła zapewnić służbowego sprzętu 😉 A druga sprawa jak ktoś wspomniał, kiedyś byśmy się tylko z tego pośmiali, wszystko pozostało by w klasie, a tutaj dzisiejsza gimbusiarnia bije pianę

    Odpowiedz
  19. Marlena says:
    6 lat temu

    Ludzie! Nauczyciel ogląda pornole na lekcji a Wy go bronicie???? Masakra!!

    Odpowiedz
  20. Obywatel says:
    6 lat temu

    Popieram Panią Marlena, to skandal i hańba dla tego zawodu, najpierw protesty, że za małe zarobki, a teraz z nudów ogląda filmy w pracy!!

    Odpowiedz
  21. Ktoś says:
    6 lat temu

    Ogólnie to nie pierwsza krzywa akcja tego gościa, tylko że zawsze miał takie plecy i wszystko mu przechodziło, to jest najmniej inwazyjne z jego dokonań, ale przynajmniej teraz trafiło do opinii publicznej i plecy w szkole mu nie pomogą.

    Odpowiedz
  22. Max says:
    6 lat temu

    A dlaczego ten nauczyciel jest na zwolnieniu lekarskim rozchorował się od tych filmów czy co??? Myślę że to by trzeba był też sprawdzić bo ewidentnie oszukuje i naciąga na koszty nas podatników

    Odpowiedz
  23. Informatyk says:
    6 lat temu

    A czy Ty kobieto widzisz nagranie jak on to ogląda, czy zdjęcie wyrwane z kontekstu, które może świadczyć np. o reklamie typu adware, albo innym śmieciu na komputerze?

    Odpowiedz
  24. Admi says:
    6 lat temu

    Nie znam człowieka nie mam zamiaru go oceniać ale takie coś w szkole jest nie na miejscu. I nie na miejscu jest też pisanie żeby obrócić to w żart, ciekawe jakby to zrobił uczeń to od razu nagana albo wydalenie ze szkoły. Takich spraw się nie zamiata pod dywan jak to nauczyciele potrafią. Brawo dla Dyrekcji za odpowiednią reakcję. Ten pan był tak zafascynowany tym porno ze zapomniał o tablicy.Uczniowe nie bać sie zgłaszać takich spraw! Ciekawe jak zareagowała małżonka pewno jest zadowolona. Wstyd na całe miasto.

    Odpowiedz
  25. Gezza says:
    6 lat temu

    Glupoty i wulgaryzmy drukujemy, ale zabraniamy wyrazania watpilowosci tego typu zdarzenia nie bywaja od poczatku do konca \”zaplanowane\” przez lokalnych propagandystow, w pelnym udziale wszystkich \’aktorow\’ w celu np. \”Podglasniania\” tematu pornografii wzgledem mlodych uczniow.

    Odpowiedz
  26. wielki elektronik says:
    6 lat temu

    teraz rozumiem wielkie zainteresowanie uczniów ZS Mogilno

    Odpowiedz
  27. Ktoś says:
    6 lat temu

    A pan P…. jeszcze pracuje? Jeśli tak, to pewnie wielu by się ucieszyło, gdyby to jemu się przytrafiło.

    Odpowiedz
  28. U Ti says:
    6 lat temu

    Ten człowiek ma płacone za to żeby uczyć młodych ludzi, jak widać tego nie robi. Skandalem jest próbować go bronić. Skoro nie wykonuje w sposób staranny i należyty powierzonych mu zadań powinno go tam nie być. Szanowny Pan mnie uczył w TI i z jego lekcji nie pamiętam nic prócz tego, że były to godziny z cyklu róbcie co chcecie, stracony czas. Moim zdaniem już dawno nie powinno go tam być.

    Odpowiedz
  29. Ksiądz Teofil says:
    6 lat temu

    Jest to, że ktoś zakapował nauczyciela i teraz ma on problemy.

    Odpowiedz
  30. informatyk says:
    6 lat temu

    warto dodać, że tego nauczyciela podkablowała jego własna klasa 😉

    Odpowiedz
  31. Ja says:
    6 lat temu

    Śmieszne

    Odpowiedz
  32. UCZNIOWIE says:
    6 lat temu

    Co by nie było technikum informatyczne leży bez pana Rafała 🙁 Nie był żadnym zbokiem… Nagle sami zakonnicy piszą komentarze… Co wam da sądzenie i domysły w komentarzach… Mówi się że jak bydło biegnie to zadepcze #komentarzeCMG24
    Ręczę za pana Rafała i zapewniam że nigdy nie zrobił by tego specjalnie.

    Odpowiedz
  33. Uczeń ti says:
    6 lat temu

    P. Rafałowi zdarzył się incydent ale taka jest prawda że w ostatnich latach tylko on jakkolwiek realnie przekazywał wiedzę na egzaminy.

    Odpowiedz
  34. Uczeń says:
    6 lat temu

    Prawda taka że do tego rzutnika łatwo jest się podłączyć z tel ucznia, sądzę że to uczniowie chcieli zrobić głupi żart, a wyszła z tego niezła drama. TI bez p. Rafała padnie, a egzaminy to szybko pokarzą!!!!

    Odpowiedz
  35. Tadeusz says:
    6 lat temu

    Właśnie co z tymi kursami w Bielicach, może redakcja się tym zajmie, temat umarł lub został zamieciony?

    Odpowiedz
  36. ciekawy says:
    6 lat temu

    A co tam w MOPS slychac, bo tak nagle ucichlo?

    Odpowiedz
  37. Tomasz says:
    6 lat temu

    Ciekawe skąd wiesz że wyczyścil laptopa skąd wiesz że reklam nie było wiesz lepiej niż wszyscy . Typowa Polska mentalność jeszcze nie sprawdzili a już osadzili . Ciekawe jak by to ciebie spotkało . Ale jedno jest pewne karma wróci . I skaczcie oczerniać ludzie zajmijcie się swoim życiem . Dajcie spokój już .

    Odpowiedz
  38. Uczeń TI says:
    6 lat temu

    Gratulacje dla ucznia, który podkablowal nauczyciela. Skutki braku Pana Rafała będą odczuwalne na egzaminach zawodowych…. Jeszcze raz gratulacje

    Odpowiedz
  39. pitagoras says:
    6 lat temu

    nauczyciele muszą dostać podwyżki, bo to ciężka praca i jeszcze ich nagrywajo, zamiast śpiewać wierszyki w przebraniach, może wystąpić w filmach xxx ?

    Odpowiedz
  40. Przerażony says:
    6 lat temu

    Nauczyciel pracuje za nasze podatki, dzieci, młodzież spędza w szkole większość czasu. Szkoła ma wspomagać w wychowywania nauczyciele POWINNI być wzorem moralności, etyki i WYCHOWYWAĆ młode pokolenie. A mamy usprawiedliwiać niemoralne i obrzydliwe zachowanie tylko tym, że dobrze przygotowywał do egzaminów ? Nauczyciel nie tylko przekazuje wiedzę ale i kształtuje kulturę w młodym człowieku. Pornografia jest szkodliwa psychicznie i każde obejrzenie pornografii zabija szare komórki bardziej niż alkohol i narkotyki i prowadzi do niemożności utrzymywania normalnych relacji społecznych. Takie są badania psychologiczne i psychiatryczne. Komus mocno zależy aby ludzie tylko zarabiali pieniądze, bawili się, pili i zaspokajali najprymitywniejsze instynkty takie jak seks bez hamulców. W ludziach nie ma ideałów i dążenia do czegoś więcej – zarobić kupę kasy i niczego sobie nie odmawiać to cel który powoduje że nasze społeczeństwo moralnie się stacza i wszystko nawet obrzydliwości są usprawiedliwiane. Nie dziwne że w większych miastach inteligencja zabiera dzieci ze szkół i edukuje w domu.

    Odpowiedz
  41. Egzamin says:
    6 lat temu

    jak może być odczuwalne jak średnio 2 lub 3 uczniów kończy z tytułem technika

    Odpowiedz
  42. Koment says:
    6 lat temu

    A ja współczuję Panu Rafałowi . Jeden z nielicznych nauczycieli, który umiał nauczyć a przy tym nie wyżywał się z byle powodu na uczniach . Teraz za kare przepisywać podręczniki idioci, inaczej nie da się nazwać tych bezmózgich debili którzy go zakapowali. Pokazuje to że nie można żyć normalnie z uczniami-

    Odpowiedz
  43. Stary says:
    6 lat temu

    To co jest w klasie powinno w niej zostać.Chodzilem tam i wiem, że na lekcji u Rafała zawsze było śmiesznie.Nie było kablowania,zawsze szło się dogadać.Co do nauczania,to faktycznie z lekcji nie za dużo się wynosiło,trzeba było dużo się uczyć na własną rękę.Idac na profil informatyka każdy myśli że cały rok będzie sobie grał w CS bez żadnego wkładu własnego.Zrobiliscie z tego dramę a teraz nie zdacie egzaminów, zwalając winę na kogoś.Nie stoję po żadnej ze stron bo być może nauczyciel też w jakiś sposób uraził klasę i po prostu chcieli się odegrać 😉

    Odpowiedz
  44. Uczeń says:
    6 lat temu

    Dyplom technika uzyskuje się po zdaniu trzech egzaminów, Pan Rafał przygotował do pierwszych dwóch i wyniki były dobre, a u uczniów, którzy mają za grosz ambicji nawet bardzo dobre, trzeci egzamin, czyli e14 to nie jego działka, a że zdawalność e14 wynosi 10% to przekłada się to na otrzymane dyplomy. Także proszę nie pisać głupot jeśli się nie ma pojęcia na temat 🙂 dziękuję, nie pozdrawiam!

    Odpowiedz
  45. Łysy z Brazzers says:
    6 lat temu

    Nie wiem po co to jest tak nakręcane, przecież nie stało się nic wielkiego, czemu media nie piszą o kapłanach, którzy naruszyli niewinność małoletnich.

    Odpowiedz
  46. Nauka says:
    6 lat temu

    A co robi nauczyciel jak uczeń ogląda strony xxx? Leci od razu do dyrekcji , kuratorium????? Każdemu się moze to zdarzyć- nawet tobie

    Odpowiedz
  47. Abcd says:
    6 lat temu

    Masz rację, wszyscu winni na około tylko nie nauczyciel. Możliwe, że faktycznie świetnie przygotowuje do egzaminów i przekazuje wiedzę etc. natomiast trzeba po prostu być sprawiedliwym. Za swoją dobrą stronę pracę pewnie był/jest wynagradzany premiami a za naganne zachowanie będzie ukarany, proste. Jest dorosłym człowiekiem, który po prostu jest odpowiedzialny za swoje postępowanie, zarówno te dobre jak i złe. Kliknięcie w linka moim zdaniem jest mocno naciągane, szczególnie w przypadku informatyka, jednak ma prawo wyjaśniać sytuację w sposób jaki uważa za słuszny.

    Odpowiedz
  48. ccc says:
    6 lat temu

    Społeczeństwo donosicielskie rośnie,rządzący będą zadowoleni.Młodzi sami takie filmiki nagrywają już przed ukończeniem 18-tki,a tu wielkie oburzenie i donos.Trzymaj się chłopie!

    Odpowiedz
  49. Obywatel says:
    6 lat temu

    Uczniowie tym razem postąpili wzorowo, nauczyciel nagannie.

    Odpowiedz
  50. Heraldyka says:
    6 lat temu

    Prostackie to są komentarze ludzi, którzy nie mieli styczności z Panem Rafałem a piszą bzdury i opinie tak jak by go znali. Uczniowie, którzy doniesli maja problem ze sprawami dyskretnymi?? Widocznie opuszczali wychowanie do życia w rodzinie. Żal mi ich, przez takich spada przyrost naturalny społeczeństwa…

    Odpowiedz
  51. UPS says:
    6 lat temu

    Najlepiej gdyby swoje zachowanie wyjaśnił z ambony, to na pewno byłoby prawdziwe i miarodajne.Ha,ha

    Odpowiedz
  52. Leon says:
    6 lat temu

    Cała Polska mówi koronawirusie a nie o jakimś grajdole pożal się Boże.

    Odpowiedz
  53. Uczeń 11 says:
    6 lat temu

    Chciałbym was wszystkich poinformować, że Pan Rafał W. nie pierwszy raz oglądał filmiki na zajęciach. Tego dnia z okazji walentynek stronka miała darmowe filmiki i tdlatego sobie oglądał te stronę. W inne dni ogląda darmowe stronki. Jeśli chodzi o zdawalność egzaminów itd: Szkoła ma 6 informatyków. I nie piszcie że tylko on przygotowywał uczniów do egzaminów. Sam nie wie wielu rzeczy i pyta się innych nauczycieli co i jak wykonaća przy nas zgrywa cwaniaka. Tylko klasa II TI napisała pismo do dyrektora o ułaskawienie (z resztą oni mu zrobili to zdjęcie – to gdzie tu logika). Reszta ma gościa totalnie w d….ie. Ci co go bronią nawet sprawy sobie nie zdają ile było incydentów z tym Panem. Już dawno nie powinno go być w tej szkole. Siedzi w szkole tylko dlatego że ma plecy. Pan Rafał jest przede wszystkim osobą, która nie powinna uczyć w szkole.

    Odpowiedz
  54. max says:
    6 lat temu

    O czym ty piszesz, o sprawach dyskretnych???? Oglądanie stron porno na lekcji zaliczasz do tego typu incydentów??? Ręce opadają na tego typu argumenty. Proszę wyłączyć internet i włączyć myślenie, z pewnością wyjdzie to na dobre.

    Odpowiedz
  55. seba says:
    6 lat temu

    UPS trafiłeś w dziesiątkę. Tak tylko i wyłącznie z ambony,bo tam tylko i wyłącznie przepraszają za pedofilię Tak wiarygodnie i z prawdą. Naród wierzy. A tu chociaż zdrowa orientacja i opcja. A, ilu ogląda w Polsce te filmiki? I czarni i świeccy. No, niech się przyznają. A potem owieczki z ambon prowadzą. Hi,hi.

    Odpowiedz
  56. była uczennica says:
    6 lat temu

    Do niektórych nauczycieli mam ogromny szacunek. Czy gdyby ten nauczyciel sprawdzał swoją prywatną pocztę to sprawa też byłaby tak mocno nagłośniona? Dajcie już spokój z tą pornografią. Takie są czasy,że w internecie można poszukać wszystko. Należało wcześnie zablokować te strony dla uczniów i nauczyciela, i po krzyku. Co to znaczy naruszył godność zawodu? Obraził ucznia? Nie. Nie wykonuje swoich obowiązków. Czy jako informatyk nie pokazał zalet internetu? Pokazał.Więc o co chodzi?. Zaznaczam, że nie znam tego n-la, nie jestem n-lem.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook TikTok
Portal CMG24.pl - Mogilno, Dąbrowa, Strzelno i Jeziora Wielkie - informacje, aktualności, wiadomości, radio Mogilno, dziennik, ogłoszenia

Najszybsze źródło informacji w powiecie. Mogilno, Strzelno, Dąbrowa, Jeziora Wielkie.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Posiadasz ważne informacje? ZGŁOŚ TEMAT »

Przydatne linki

  • Kontakt
  • Reklama
  • O portalu
  • Patronat medialny i współpraca
  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Procedura reklamacyjna
  • Regulamin płatności on-line

Ostatnie komentarze

  • Polaczenie. - Dom Kultury z dodatkowymi pomieszczeniami
  • alek - Dom Kultury z dodatkowymi pomieszczeniami
  • Justi - Nowoczesny plac zabaw i teren zielony
  • mieszkaniec - Zmiany w ZAZ Strzelno
  • Ocena - Burmistrz wypowiedział umowę o pracę dyrektor MGOPS
  • Gaj - Kierowca Hondy jechał za szybko
  • obserwator - Kierowca Hondy jechał za szybko
  • Wanna - Zmiany w ZAZ Strzelno
  • Mieszczanin - Zmiany w ZAZ Strzelno
  • Piotrus - Burmistrz wypowiedział umowę o pracę dyrektor MGOPS

© 2025 CMG24 - Mogilno, Strzelno, Dąbrowa i Jeziora Wielkie
Projekt i wykonanie
Strony Internetowe

Witamy z powrotem!

Zaloguj się na swoje konto poniżej

Nie pamiętasz hasła?

Odzyskaj swoje hasło

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, aby zresetować hasło.

Zaloguj się
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
  • Strona główna
  • Wiadomości
    • Region
    • Powiat
    • Mogilno
    • Strzelno
    • Dąbrowa
    • Jeziora Wielkie
  • Kategorie
    • Polityka
    • Art. Spons.
    • Wieści z Powiatu Mogileńskiego
    • Wieści z Mogilna
    • Na sygnale
    • Edukacja
    • Kultura i Rozrywka
    • Sport
    • Rolnictwo
    • Społeczeństwo
    • Biznes
    • Region
    • Porady i ciekawostki
    • Felieton i publicystyka
  • Ogłoszenia
  • Wydarzenia
  • Zgłoś Temat
  • Moje ogłoszenia
  • Dodaj ogłoszenie
  • Kontakt
  • Zaloguj
  • Koszyk