Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:00 w sali przy ulicy 11 Listopada 24 w Mogilnie. Głównym tematem spotkania będzie program „Nowa Piątka PiS”. Posłanka poruszy również inne tematy ważne dla lokalnego społeczeństwa. (I)
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:00 w sali przy ulicy 11 Listopada 24 w Mogilnie. Głównym tematem spotkania będzie program „Nowa Piątka PiS”. Posłanka poruszy również inne tematy ważne dla lokalnego społeczeństwa. (I)
Najszybsze źródło informacji w powiecie. Mogilno, Strzelno, Dąbrowa, Jeziora Wielkie.
Jesteś świadkiem zdarzenia? Posiadasz ważne informacje? ZGŁOŚ TEMAT »
© 2025 CMG24 - Mogilno, Strzelno, Dąbrowa i Jeziora Wielkie
Projekt i wykonanie ![]()
Strach lodówkę otworzyć,bo może wypaść następne
plus.O, przepraszam plusy się chyba skończyły teraz weszło nowe-nowa ileś tam.
Tak plują na Europę i Unię, ale jakoś euro im nie śmierdzą.
Zarządzaj
serce rośnie i się raduje, jak POKO i inne tęczowe stwory kraczą, żal że nie mogą dorwać się do kasy, kasy którą jak to oni wyją rozdają zwyczajnym prostym ludziom, skończyło się koryto, złodziejska POpaprana nać nie może nic zrobić i nie zrobi, ludziska przejrzeli, a wasze skomlenie o rozdawaniu i braku piniędzy wasz z Bydgoszczu guru i naczelny złodziej już ogłaszał dawno, a tu zong, kasa jest wystarczyło złodziei odciąć, i tak już będzie !!!!!!!!!!
Przebudowa dworca w Moglinie = OGRANICZENIE MIEJSC PARKINGOWYCH!!! Po co nam miejsca na ładowanie samochodów? Taxi postoje powinny być tam gdzie są.Nie ma akceptacji na taki projekt!! Gdzie ludzie mają zostawiać auta?Wystarczy spojrzeć jak teraz wygląda sytuacja..
a na Kościuszki mało masz miejsc parkingowych? jasne, najlepiej zaparkować przy samym peronie; trochę spacerku jeszcze nikomu nie zaszkodziło…
Do patriota, dobrze mówisz tak samo jak ten od telewizji -ciemny lud to kupi.
Lepiej dać dzieciakom niż mafii POliwowej
Tamtym 8 lat zajęło tyle afer co tym przez cztery. I co jak co, ale nie upychano tylu miernot w spółkach skarbu państwa. A dyrektorzy od niczego w nbp też nie zarabiali 60 tyś
Dlaczego place za telewizje i radio ktore jest szczujnia .
Lista niektórych afer
Afera taśmowa, która pokazała, że „państwo polskie istnieje tylko teoretycznie” a interes narodowy wyparty został interesem prywatnym biznesowo-politycznych elit.
Afera Amber Gold – usilnie zamiatana pod dywan
Afera reprywatyzacyjna
Afera stoczniowa – czyli doprowadzenie polskich stoczni do upadku Afera hazardowa
Próba doprowadzenia LOT do upadłości
Afera autostradowa, która doprowadziła polskie firmy do upadłości
Afera stadionowa
Afera wyciągowa
Skok na OFE i ograbienie Polaków z połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w funduszach (153 mld zł)
Afera z KGHM
Afera z Elewarrem
Afera stanowiskowa – Platforma wzięła 140 tysięcy stanowisk, PSL – 60 tysięcy!
Skandal z budową gazoportu w Świnoujściu i dostawami gazu z Kataru
Afera atomowa – Sam wybór lokalizacji trwał kilka lat, projekt budowy elektrowni atomowych pochłaniał ogromne pieniądze, które przeznaczano na tajemnicze cele. Jednym z nich jest przekazania 11 mln zł dla klubu sportowego
Podwyższenie podatku VAT do 23 proc. Na artykuły dziecięce wzrósł drastycznie z 8 do 23 proc.
Gigantyczne zadłużenie kraju – z 530 mld zł do blisko 1 bln zł
Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców
Podniesienie akcyzy na paliwo
Wprowadzenie nowego podatku paliwowego – tzw. opłaty zapasowej
Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa)
Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego
Nałożenie na Lasy Państwowe gigantycznego haraczu – podatek od przychodu, a nie dochodu, co miało wzbogacić budżet państwa o 800 mln zł
Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego
Podjęcie prac nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego
Podjęcie prac nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego
Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej
Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń
Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych
Podpisanie z Rosją fatalnej umowy gazowej, na mocy której mieliśmy najdroższy gaz w Europie
Zatajenie raportu obnażającego nieprawidłowości ZUS
Wyprzedaż majątku narodowego za prawie 60 mld zł – pozbywanie się spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów
Osłabianie bezpieczeństwa i ograniczenie potencjału militarnego
Przyjęcie ustawy o „bratniej pomocy” – tzw. ustawa 1066, pozwalająca na obecność w Polsce zagranicznych służb i funkcjonariuszy
Prowadzenie polityki zagranicznej, która uzależniała Polskę od silnych państw i osłabiała jej suwerenność
Kilkuletni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego
Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO
Masowa inwigilacja obywateli
Potężne osłabienie publicznej służby zdrowia
Wydłużenie obowiązku pracy o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn, pomimo protestów i wniosku o referendum ws. wieku emerytalnego
Wprowadzenie obowiązku szkolnego dla 6-latków, pomimo sprzeciwu społecznego
Ponad 2 mln Polaków żyło w skrajnej biedzie, w tym aż 700 tys. dzieci
To teraz Twoja kolej wymieniaj
Świetnie POdsumowanie -przypomnienie ośmioletnich nie-rządów Platformy antyObywatelskiej . Czytajcie zwolennicy Tuska, według którego \”Polska to nienormalność\”!
Jestem pod wrażeniem, szacun! Zastanawiam się czy ludzie nie kojarzą faktów mają amnezję? Czy tylko oglądają pierdoły? I mam pytanie kiedy Sądy wezmą się do roboty, a no przecież tam jest jeszcze po staremu:(
Działania tej partii są absolutnie doskonałe a jednocześnie zgubne . Za swój elektorat zapłacili i kupili wyborców ich własnymi pieniędzmi . Ale wybierajcie! Zobaczymy co będzie po wyborach bo w końcu pieniądze na rozdawanie się skończą . Pozdrawiam wszystkich lokalnych \’ ekspertów\’ politycznych .
PiS PO jedno zło tylko KONFEDERACJA- KORWIN,LIROY,BRAUN,NARODOWCY
Coś mało tych wątpliwych afer
Jeśli chodzi o aferę zwiazaną ze skokiem Wołomin
to poczytaj
http://niewygodne.info.pl/artykul5/02152-WSI-SKOK-Wolomin-i-prezydent-Komorowski.htm
Piszesz,, Za swój elektorat zapłacili i kupili wyborców ich własnymi pieniędzmi\”. Nie zgadzam się z Twoją opinią, ja niebędący sympatykiem PIS, oraz mój kolega nie biorący udziału w wyborach też utrzymuje tych wszystkich szczęśliwców obdarzonych przez rządzących- kupionych i nikt mnie się nie pytał czy moje podatki mają być przeznaczone na ten cel.
Czy prezes PiS Jarosław Kaczyński wie ,że grupa posłów Prawa i Sprawiedliwości naszego województwa również i pani poseł w jesiennych wyborach dali wsparcie i zachęcali do głosowania na człowieka wielbiącego Adolfa H.? To jawna kpina z WYBORCÓW i zwolenników Prawa i Sprawiedliwości ! Na szczęście WYBORCY nie dali się nabrać i właściwie ocenili przefarbowanego kandydata dzięki któremu PiS poniósł sromotną klęskę !. Wniosek …należy wsłuchiwać się w głos WYBORCÓW i przestrzegać zasady ,o której ciągle mówi prezes KACZYŃSKI.: WIARYGODNOŚĆ ,WIARYGODNOŚĆ , WIARYGODNOŚĆ !Oczyścić szeregi PiS z takich przypadków …
Zbliżają się wybory szczury wylazły z nory
Rozdawnictwo publicznych pieniędzy i wysokie podatki to socjalizm czyli lewactwo!
Ale co tam. Tyramy jak woły za 1600pln to 500niech dadzą. Żałosny jest elektorat zarówno pisu jak i po. Nigdy nie będzie u nas dobrze bo chyba lubimy być biedni…